pl de us

Cyber Monday w Aspekt!

Już 30 listopada obchodzimy jedno z największych zakupowych świąt. Cyber poniedziałek to koncepcja, która powstała w Stanach Zjednoczonych, jednak z roku na rok cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

My również bierzemy udział w akcji i przygotowaliśmy wyjątkową promocję! Przy zakupie trzech dowolnych drukarek dołączamy jedną głowicę zupełnie za darmo!

Szczegóły promocji

Przy każdym zakupie trzech dowolnych drukarek marki Zebra lub Honeywell jedna głowica dołączona jest gratis. Z promocji można skorzystać wielokrotnie podczas składania jednego zamówienia (oferta ważna tylko 30 listopada).

W celu skorzystania z promocji wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który przedstawi ofertę dostępnych drukarek i po otrzymaniu zgłoszenia przygotuje odpowiednią wycenę.

 

Kontakt z naszymi specjalistami:

+48 32 388 08 60

handlowy@aspekt.net.pl


Dlaczego dobra głowica do drukarki jest tak ważna?

Głowica to jeden z najważniejszych elementów drukarki. To właśnie od niej zależy jakość i czytelność druku. Etykiety zawsze powinny być drukowane z dużą dokładnością, aby kod kreskowy był możliwy do odczytu przez skaner. Niestety, ta część drukarki jest bardzo delikatna, a podczas zadruku poddawana jest silnej eksploatacji, dlatego dość często ulega zniszczeniu lub zużyciu i wymaga wymiany. Należy pamiętać, że korzystanie z drukarki z uszkodzoną głowicą nie tylko niekorzystnie wpływa na jakość wydruku, ale przede wszystkim może w szybkim czasie doprowadzić do zniszczenia całego urządzenia.

Jaką głowicę wybrać?

W głównej mierze zależy to od rodzaju etykiet, do których będzie wykorzystywana drukarka. Na rynku dostępne jest kilka standardowych rozdzielczości głowicy drukarki: 203 DPI, 300 DPI i 600 DPI. Do etykiet logistycznych, które składają się z kodów kreskowych, najlepiej sprawdzają się głowice o niższej rozdzielczości 203 DPI. Dla etykiet przemysłowych najlepszym rozwiązaniem są natomiast głowice o wysokiej rozdzielczości 300 DPI lub 600 DPI, ponieważ zapewniają dużą dokładność wydrukowanych elementów, szczególnie jeśli obszar wydruku jest mały.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
Nice label
Datalogic
ProGlove

Adres korespondencyjny I Biuro:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Siedziba firmy Aspekt