Aspekt i Zebra - to już blisko 20 lat naszej współpracy z legendą branży technologicznej!

28 października 2019
Czas czytania: 4 minuty

Świętowanie jeszcze trochę potrwa! W tym roku firma Aspekt Sp. z o.o. obchodzi swoje 20-lecie, a w przyszłym będziemy się cieszyć z okrągłej rocznicy rozpoczęcia współpracy z Zebra Technologies. Już od dwóch dekad mamy przyjemność udostępniać polskim firmom sprzęt Zebry, który podnosi ich przewagę konkurencyjną i ułatwia codzienne funkcjonowanie.

- Zawsze mierzyliśmy wysoko. 20 lat temu, gdy zaczynaliśmy, mało kto jeszcze na polskim rynku zajmował się technologią auto_ID. Wiedzieliśmy, że jeśli chcemy zaproponować polskim firmom najwyższą jakość, musimy uczyć się od najlepszych. Dlatego skontaktowaliśmy się z Zebra Technologies – mówi Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt Sp. z o.o. Amerykański gigant uwierzył wtedy w potencjał młodej polskiej firmy technologicznej i się nie pomylił. Owocna współpraca między Zebra Technologies i Aspektem trwa już od niemal dwudziestu lat! Okrągła rocznica partnerskiej w przyszłym roku.

Zebra Technologies jest jedną z najpotężniejszych firm technologicznych na świecie, z biurami lokalnymi w ponad stu lokalizacjach w 46 krajach na świecie, zatrudniającą prawie 7,5 tysiąca pracowników i mogącą się poszczycić listą ponad 4,2 tysiąca zgłoszonych i przyznanych patentów. Ma za sobą pół wieku doświadczenia i niezliczoną ilość produktów, które zrewolucjonizowały funkcjonowanie wielu branż i cały czas pozwalają się im rozwijać.

Co kupujesz wraz z logo Zebry? Poczucie bezpieczeństwa, spokoju i pewności, że wybrałeś najlepiej. Zebra Technologies to sprawdzona marka odpowiedzialna za rozwiązania, które pozwolą Ci nadążać za zmianami na rynku; to ogromne doświadczenie i duch innowacyjności gwarantujące najwyższą jakość produktów.

- Zdajemy sobie znakomicie sprawę z ich skuteczności, bo codziennie dostarczamy je naszym klientom. Przemysłowe komputery mobilne, tablety, skanery kodów kreskowych, rozwiązania RFID, drukarki i wiele więcej - Zebra Technologies ma w swoim portfolio wszystko, co potrzebne do prowadzenia nowoczesnego biznesu, niezależnie od tego czy mówimy o sektorze produkcyjnym, retail, logistyce czy magazynowaniu – dodaje Marek Kuropieska.

Oferta Zebry jest bogata. Wielkim powodzeniem na polskim rynku cieszą się m.in. drukarki Zebry wszystkich typów – przemysłowe, biurkowe, mobilne, drukarki kart i inne. Zebra wyznacza w tej branży standardy. W tym roku podczas polskiej edycji Regional Partner Summit 2019 w Warszawie Aspekt Sp. z o.o. odebrała od Zebra Technologies nagrodę „Growth Printing” za największą sprzedaż ich drukarek w Polsce.

Drukarka ZD420 o szerokości druku 104 mm była jedną z najchętniej wybieranych przez klientów z branży tytoniowej, którzy w tym roku musieli wdrożyć u siebie nowe przepisy związane z wprowadzeniem tzw. dyrektywy tytoniowej UE. ZD420 to lider w swojej klasie, sprzęt łatwy w obsłudze, szybki, niezawodny, który radzi sobie w wydrukiem nawet bardzo skomplikowanych etykiet. Zebra ma też w portfolio prawdziwe perełki, takie jak drukarki kart z serii ZC100 i ZC 300, za które w tym roku została uhonorowana nagrodą Red Dot, nazywaną Oscarem świata designu. Doceniono nie tylko ich unikalne wzornictwo, ale przede wszystkim celność, z jaką odpowiadają na potrzeby użytkowników. ZC100 i ZC 300 mają prosty interfejs, są intuicyjne w obsłudze, a dzięki swojej smukłości zajmują bardzo mało miejsca.

Zebra jest globalnym liderem w dziedzinie mobilnych technologii komputerowych dla biznesu – ich komputery mobilne, tablety, czytniki RFID czy skanery kodów pomagają firmom na całym świecie pracować szybciej i wydajniej, a tym samym zwiększać swoje zyski i przewagę konkurencyjną. Jeden z najpopularniejszych komputerów mobilnych Zebry to MC9300 – ultrawytrzymały sprzęt z systemem Android, który znajduje zastosowanie w zarządzaniu zapasami, uzupełnianiu zasobów linii produkcyjnych, w procesach odbioru i składowania towarów, ich identyfikacji i śledzenia, operacjach przeładunkowych czy kompletacji zamówień.MC9300 to nowa wersja dobrze znanego i sprawdzonego przez wiele firm komputera Zebra MC9200, ultrawytrzymała i szybsza niż kiedykolwiek przedtem.

Więcej o tych i innych produktach Zebry chętnie opowiedzą nasi specjaliści. Zapraszamy do kontaktu!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.