Aspekt w gronie partnerów Printronix

10 maja 2023
Autor: Aspekt
Czas czytania: 2 minuty

Z dumą ogłaszamy, że dołączyliśmy do programu partnerskiego Printronix Auto ID i otrzymaliśmy certyfikat partnerstwa Printronix Power Auto ID Partner Gold. Ta współpraca stanowi kolejny krok w rozwoju naszej firmy.

Partnerstwo z Printronix, jednym z największych producentów drukarek przemysłowych na świecie, pozwala Aspekt na zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości rozwiązań do druku etykiet i identyfikacji produktów.

Dzięki certyfikatowi Printronix Auto ID Power Partner Gold, Aspekt ma teraz dostęp do najnowszych rozwiązań Printronix oraz wsparcia technicznego, co pozwoli firmie na jeszcze skuteczniejsze doradztwo oraz dostarczanie najlepszych produktów dla swoich klientów.

Aspekt otrzymał ten prestiżowy certyfikat za swoje zaangażowanie w sprzedaż, implementację i wsparcie techniczne dla drukarek przemysłowych Printronix. Dzięki temu wyróżnieniu klienci Aspektu mogą mieć pewność, że firma oferuje najwyższej jakości rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Jesteśmy bardzo dumni z uzyskania certyfikatu Printronix Auto ID Power Partner Gold. To potwierdzenie naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie drukowania przemysłowego oraz zaangażowania w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów - Marek Kuropieska, Prezes Zarządu Aspekt.

Otrzymanie tytułu Printronix Auto ID Power Partner Gold jest dla firmy wielkim wyróżnieniem i potwierdzeniem pozycji lidera w branży. Aspekt od wielu lat dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania z zakresu etykietowania i identyfikacji produktów, a ten certyfikat stanowi potwierdzenie wysiłków i zaangażowania całego zespołu w realizację tej misji.

Certyfikat - Printronix Power Partner Gold

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.