Referencje

Zadowoleni klienci są naszą najcenniejszą wizytówką

Satysfakcja klienta i osiągane przez niego efekty stanowią dla nas jedyną, wiarygodną ocenę wdrożonych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami.

Deles Polska
Deles Polska
Dostawca zaangażował zespół konsultantów i programistów odpowiedni do potrzeb i cechujący się wysokimi umiejętnościami. Z perspektywy czasu oceniamy system Rewista WMS jako najlepszy wybór. Największą jego zaletą jest elastyczność i możliwość dopasowania do każdego procesu w firmie.
VAN group
VAN group
Jakość produktu Rewista WMS oraz wiedzę merytoryczną jej specjalistów oceniamy bardzo wysoko. Na szczególną uwagę zasługuje duże zaangażowanie w realizowane projekty wszystkich współpracowników Aspekt. System Rewista WMS możemy więc polecić innym firmom.
Jysk
Jysk
JYSK Sp. zo.o. wyraża swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ASPEKT. W czasie dotychczasowej współpracy firma ASPEKT dała się poznać jako rzetelny, uczciwy i terminowy partner, którego niewątpliwie możemy polecić innym instytucjom oraz firmom oczekującym zapewnienia wysokiej jakości usług.
Operis
Operis
Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku zdecydowaliśmy się na zakup systemu do zarządzania magazynem Rewista WMS. O wyborze tego rozwiązania świadczy jego bogata funkcjonalność, przejrzysty interfejs użytkownika oraz prostota użytkowania. Za dodatkową zaletę systemu uznano to, że jest całkowicie polskim produktem, korzystającym z wysoce wydajnej bazy MS SQL, gwarantującej bezawaryjność i bezpieczeństwo danych.
NNR Global Logistics
NNR Global Logistics
Rekomendujemy oprogramowanie Rewista jako narzędzie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb firmy jako, że jest w pełni kastomizowane. Polecamy firmę Aspekt jako profesjonalny u doświadczony zespół wykonawczo-wdrożeniowy.
NGK Ceramics Polska
NGK Ceramics Polska
W przypadku firmy Aspekt fachowe podejście do wdrożenia poskutkowało szybkim i bezbolesnym wdrożeniem systemu, każdy problem był na bieżąco korygowany i weryfikowany. Z czystym sumieniem możemy polecić zarówno współpracę z firmą Aspekt w dziedzinie optymalizacji magazynów jak i oferowanego systemu Rewista.
Animex
Animex
W ramach projektu firma Aspekt Sp. z o.o realizowała wdrożenie systemu sieci bezprzewodowej oraz systemu zarządzania w siedzibie głównej w Warszawie oraz w oddziałach zdalnych. Pragniemy potwierdzić, że wszystkie prace wykonane w ramach projektu zostały zrealizowane na czas, z należytą starannością oraz zakończone.
LPP
LPP
Profesjonalnie zaprojektowana oraz wdrożona przez firmą Aspekt siec WLAN jest w pełni stabilna i poprawnie działająca. Rekomenduję firmę Aspekt jako wiarygodną, w pełni przygotowaną do profesjonalnej obsługi w zakresie rozwiązań automatycznej identyfikacji. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny zapewniły wysoki poziom wykonania usług.
DHL Express
DHL Express
Firma Aspekt od kilku lat jest dostawcą systemów automatycznej identyfikacji, w szczególności terminali mobilnych, terminali wózkowych oraz skanerów Motorola (obecnie Zebra) dla DHL Express. Ponadto Aspekt świadczy dla nas usługi serwisowe, usługi instalacji i konfiguracji oraz help-desk. Aspekt Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania, z dużym doświadczeniem oraz wiedzą techniczną.
Unilever Polska
Unilever Polska
Niniejszym pragniemy podkreślić, że firma Aspekt jest naszym wiarygodnym partnerem handlowym, a świadczone przez nią usługi są realizowane szybko o rzetelnie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury relacji międzyludzkich.
Tenneco
Tenneco
Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Aspekt Sp. z o.o., jako rzetelnego partnera, który służy fachowym doradztwem i wykazuje pełne zaangażowanie oraz dbałość w realizacji powierzonych mu zadań.
Müller - Die lila Logistik Polska
Müller - Die lila Logistik Polska
W ramach rzetelnej współpracy firma Aspekt sp. z o.o. zrealizowała dla nas projekt w oparciu o dostawę wraz z instalacją: wdrożenie infrastruktury sieci WiFi, dostawy terminali ręcznych i drukarek Honeywell, dostawy materiałów eksploatacyjnych. Firma Aspekt Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania.
Fabryka Mebli Forte S.A.
Fabryka Mebli Forte S.A.
W ramach zawartej umowy firma zrealizowała wdrożenie infrastruktury sieci WiFi w oparciu o markę Zebra (...), dostawy terminali wózkowych (...), dostawy czytników przemysłowych (...), dostawy drukarek, znakowanie kompleksowe magazynów w dwóch lokalizacjach. Ważne przy wyborze dostawcy było podjęcie współpracy kompleksowo, wraz z urządzeniami otrzymaliśmy fachową instalację, pomoc i serwis. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z kontrahentem.
Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.