Aspekt w gronie platynowych partnerów Honeywell!

1 czerwca 2021
Czas czytania: 2 minuty

Firma Aspekt dołączyła do prestiżowego grona Platinum Partners w programie partnerskim Honeywell. Tytułem Platinium Performance Partner mogą poszczycić się resellerzy i integratorzy, którzy współpracują z szeroką bazą klientów korzystających z produktów Honeywell, są zaangażowani w rozwijanie swojej działalności w oparciu o produkty marki i osiągnęli odpowiedni poziom ich sprzedaży.

Aspekt od ponad 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania i automatycznej identyfikacji dla branży produkcyjnej, przemysłowej, handlu detalicznego, e-commerce i logistyki. Oferta firmy to połączenie najnowszych technologii i specjalistycznej wiedzy.

Wieloletnie doświadczenie ekspertów Aspektu oraz mnogość i różnorodność rozwiązań dostarczanych przez partnerów firmy, między innymi markę Honeywell, to gwarancja doboru najlepszych propozycji dla klientów Aspektu. Mogą oni korzystać nie tylko ze wsparcia sprzętowego, ale także z zaawansowanej pomocy technicznej i serwisowej, dzięki uzyskanemu przez Aspekt statusowi autoryzowanego centrum serwisowego marki Honeywell (Honeywell Authorized Service Partner).

- Tytuł platynowego partnera cieszy nas tym bardziej, że jest dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości usług, oferowanych naszym klientom od wielu lat – mówi Marek Kuropieska, prezes firmy Aspekt Sp. z o.o. - Firma Honeywell pomaga nam utrzymać ten poziom jakości oferując zaawansowane technologicznie produkty. Dzięki współpracy z takim partnerem nasi klienci osiągają sukcesy.

Zdobycie najwyższego poziomu współpracy partnerskiej z firmą Honeywell wymaga dużego doświadczenia i bardzo szerokiego zakresu umiejętności, a także odpowiedniej specjalizacji. Aspekt spełnia wszystkie te wymagania, co nie pozostaje niezauważone przez jego partnerów i rynek, a firma zwiększa przewagę rynkową wobec swoich konkurentów. Dobra passa firmy Aspekt trwa, a jej nieustanny rozwój przekłada się także na rozkwit jej klientów.

Platinum Performance Partner

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.