Bezpłatny webinar: Rewolucja mobilności - Twoje urządzenia zawsze pod kontrolą!

18 września 2020
Czas czytania: 3 minuty

Trudno wyobrazić sobie pracę bez korzystania z urządzeń mobilnych a ich liczba rośnie proporcjonalnie do wielkości przedsiębiorstwa. Zarządzanie tym sprzętem jest jednak poważnym wyzwaniem. Aby mu sprostać, musimy wybrać najlepsze rozwiązania dla naszego biznesu. Jak to zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę? Dowiemy się już 29 września o godzinie 11:00 podczas spotkania online.

To kolejne z cyklu spotkanie online, podczas którego pokażemy jak usprawnić Twój biznes przy użyciu technologii mobilnych, redukując koszty, czas przestoju oraz zapewniając kompleksowość i zwiększenie efektywności.

Korzystanie z urządzeń mobilnych w pracy stało się powszechne. Zarządzanie tym sprzętem jest jednak poważnym wyzwaniem. Aby mu sprostać musimy wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszego biznesu. Jak to zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę? Dowiecie się podczas webinaru już 29 września o godzinie 11:00.

Zapraszamy do zapisów: www.aspekt.net.pl/webinar

Podczas spotkania dowiemy się także:

  • Jak łatwo i bezpieczne zarządzać flotą urządzeń mobilnych?
  • Jakie funkcje są obecnie pożądane, a jakie przydadzą się w przyszłości?
  • Jak kontrolować ilość urządzeń i ich stan w czasie rzeczywistym?
  • Jak zredukować koszty eksploatacji urządzeń i zwiększyć ich efektywność?
  • Jak zdalnie analizować i rozwiązywać problemy?
  • Jak łatwo sprawdzić wydajność w zakresie działalności mobilnej?

Prelegenci:

Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt Sp. z o.o., od ponad 16 lat związany z branżą automatycznej identyfikacji. Dzięki sprawnemu zarządzaniu wprowadził firmę w okres dynamicznego wzrostu w każdej gałęzi działalności, zarówno związanej ze znakowaniem magazynów, oprogramowaniem WMS, jak i dostawami urządzeń. Pod jego zarządem firma sięgnęła także po takie nagrody, jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu. Prowadził projekty i wdrażał technologie auto_ID między innymi w takich firmach jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL. W swojej pracy kieruje się ideą, że nie ma rzeczy niemożliwych, co przekłada się na kompleksowe podejście do realizowanych projektów.

Kazimierz Tomczyk – Account Manager oraz Katarzyna Karbowska – Senior Sales Engineer, przedstawiciele kanadyjskiej firmy SOTI, lidera branży w zakresie wdrażania łatwiejszych rozwiązań dotyczących mobilności w firmach oraz rozwiązań w zakresie Internetu rzeczy – rozwiązania są bardziej inteligentne, szybsze i bardziej niezawodne. SOTI umożliwia przedsiębiorstwom na całym świecie dostęp do nieograniczonych możliwości w zakresie mobilności.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.