Drukarki RFID

6 października 2020
Czas czytania: 6 minut

Drukarki RFID są niezwykle istotnym narzędziem w technologii identyfikacji za pomocą tagów RFID. Pozwalają one na drukowanie i personalizację etykiet RFID, które następnie są wykorzystywane do oznaczania przedmiotów i umożliwiają ich identyfikację oraz śledzenie w systemach RFID.

Drukarki RFID oferują zaawansowane funkcje, które umożliwiają drukowanie etykiet z wbudowanymi tagami RFID, umieszczanie kodów kreskowych, numerów seryjnych i innych danych na etykietach. Są one projektowane tak, aby zapewniać wysoką jakość druku, trwałość etykiet i dokładność odczytu informacji z tagów RFID.

Jedną z kluczowych zalet drukarek RFID jest możliwość personalizacji etykiet w sposób elastyczny i zindywidualizowany. Drukarki RFID umożliwiają dodawanie zmiennej informacji na etykietach, takiej jak dane produktowe, daty ważności, ceny, czy też indywidualne identyfikatory dla różnych zastosowań. Ta elastyczność pozwala na lepsze dostosowanie oznaczeń RFID do konkretnych potrzeb i procesów biznesowych.

Drukarki RFID znajdują zastosowanie w różnych branżach i dziedzinach, takich jak logistyka, produkcja, sprzedaż detaliczna, opieka zdrowotna i wiele innych. Mogą być używane do drukowania etykiet dla produktów, oznaczania pojemników, etykietowania sprzętu medycznego, kart identyfikacyjnych i wielu innych zastosowań, gdzie konieczne jest precyzyjne i trwałe oznaczanie przedmiotów.

Drukarki RFID

DRUKARKA RFID ZEBRA ZD621R

ZEBRA ZD621R

Drukarka ZD621R, bazująca na zaletach starszego, sprawdzonego i popularnego modelu ZD500R, oferuje najlepsze w swojej klasie funkcje oraz elastyczność dostosowywania do przyszłych potrzeb, niezbędne do wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji do druku i kodowania RFID na najwyższym poziomie.

Zastosowanie: znakowanie wyjątków w sklepach detalicznych, śledzenie odzieży i towaru, śledzenie daty ważności, zarządzanie wycofywaniem produktów spożywczych z rynku ze względów bezpieczeństwa, materiał i próbki i laboratoryjne, identyfikacja pacjentów, produkcja w toku, śledzenie dokumentów, opaski RFID na rękę

Branże: ochrona zdrowia, handel detaliczny, sektor produkcji, turystyka, gastronomia i organizacja imprez

DRUKARKI PRZEMYSŁOWE RFID ZEBRA Z SERII ZT600

ZEBRA ZT610

Drukarki serii ZT600 zostały zaprojektowane pod kątem zapewniania wyjątkowej jakości druku w najtrudniejszych nawet warunkach pracy w środowisku przemysłowym, dzięki czemu praktycznie eliminują przestoje spowodowane awarią drukarki. Trwała, wykonana w całości z metalu obudowa tych urządzeń jest odporna na działanie skrajnych temperatur, kurzu, pyłu, odprysków i odłamków, wilgoci oraz innych niekorzystnych czynników.

Zastosowanie: wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku, zarządzanie dokumentami oraz dokumentacją pacjentów, oznaczenia identyfikacyjne produktów/numery seryjne, zarządzanie zapasami, śledzenie zasobów, przeładunek, etykiety odbiorcze/etykiety składowania, kompletacja zamówień/pakowanie

Branże: sektor produkcji, transport, ochrona zdrowia

DRUKARKI ZEBRA ZT400 I ZT411

ZT400 I ZT411 ZEBRA

Jest to seria przemysłowych drukarek etykiet RFID. Wersja ZT411 przystosowana jest do druku i kodowania znaczników do powierzchni metalowych. Drukarki z tej serii zapewniają wysoką wydajność druku i są bardzo łatwe w obsłudze dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu.

Zastosowania: dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku, zarządzanie dokumentami oraz dokumentacją pacjentów, obsługa zaplecza, znakowanie zgodności, oznaczenia identyfikacyjne produktów/numery seryjne, znakowanie zabezpieczające, etykiety na próbki/laboratoryjne/apteczne, przeładunek.

Branże: handel detaliczny, ochrona zdrowia, sektor produkcji, transport, zarządzanie magazynem

DRUKARKA RFID ZEBRA ZD500R

RFID ZD500R ZEBRA.jpg

Drukarka ZD500R to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie. Drukuje etykiety z kodem kreskowym i jednocześnie programuje umieszczone w nich chipy RFID. Drukarka umożliwia zarówno druk termiczny, jak i termotransferowy oraz obsługuje chipy dostarczane przez wszystkich wiodących dostawców.

Zastosowania: zastosowania średnionakładowe, wymiana uszkodzonych lub zagubionych etykiet na poziomie poszczególnych sztuk, znakowanie zwrotów na terenie sklepu, śledzenie próbek, opaski RFID na rękę

Branże: Handel detaliczny, ochrona zdrowia, transport

DRUKARKA MOBILNA RFID ZEBRA ZQ630

ZEBRA ZQ630

Model ZQ630 RFID dopełnia serię drukarek Zebra ZQ600 – cechują go dodatkowe zaawansowane technologie i innowacyjna budowa, które nadają produktywności, prostocie obsługi i łatwości zarządzania zupełnie nowy wymiar. Drukarka ta pozwala oszczędzać czas, ograniczać liczbę błędów i pomyłek i z łatwością, bezpośrednio na miejscu drukować i kodować etykiety i znaczniki RFID.

Zastosowania: etykiety RFID na skrzynie i palety, etykiety RFID do oznaczania wyjątków/na wymianę

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji, transport, handel detaliczny

DRUKARKI MOBILNE ZEBRA Z SERII ZQ500

ZQ500 Zebra

Drukarki z serii ZQ500 zapewniają szybki druk wysokiej jakości. Najnowsze modele dostępne w tej serii (ZQ511 i ZQ521) posiadają najnowocześniejsze funkcje, które umożliwiają zwiększenie produktywności. Drukarki z tej serii zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać nawet najbardziej intensywne użytkowanie i są odporne na takie czynniki jak wstrząsy i uderzenia. Charakteryzują się wygodą użytkowania, elastycznością zastosowań oraz są proste w obsłudze.

Zastosowania: usługi w terenie, dostawy do sklepów, etykiety bagażowe linii lotniczych, usługi pocztowe i kurierskie, etykietowanie palet, pakowanie/składowanie/przeładunek, znakowanie zasobów, znakowanie na poziomie palety, odczyt liczników za energię elektryczną, wezwania elektroniczne, mandaty za nieprawidłowe parkowanie, logistyka w sektorze obrony, śledzenie produktów w łańcuchu dostaw żywności.

Branże: transport, sektor produkcji, handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez.

DRUKARKI HONEYWELL PM43 I PM43C

HONEYWELL PM43 I PM43C.jpg

Honeywell PM43/43c to drukarki etykiet, które idealnie sprawdzą się między innymi w centrach dystrybucyjnych, magazynach oraz liniach produkcyjnych. Drukarki z tej serii posiadają ekrany LCD służące do personalizowania ustawień oraz metalową konstrukcję, która pozwala na instalację w trudno dostępnych miejscach. Charakteryzują się szybką i mało awaryjną pracą.

Zastosowania: trudne środowisko przemysłowe, dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku.

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji, centra dystrybucyjne.

DRUKARKA ETYKIET HONEYWELL PX4I

HONEYWELL PX4I.jpg

Honeywell EasyCoder PX4i to przemysłowa drukarka termotransferowa oferująca zadruk etykiet. Urządzenie nie wymaga podłączania do komputera lub innego urządzenia zewnętrznego, ponieważ ma wbudowany wyświetlacz LCD oraz klawiaturę. Drukarkę charakteryzuje wytrzymała konstrukcja. Ponadto mechanizm drukujący jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu gwarantuje ciągłą pracę przez długie lata.

Zastosowania: trudne środowisko przemysłowe, dystrybucja, wysyłka i przyjmowanie towaru, śledzenie produkcji w toku, oznakowanie towaru.

Branże: zarządzanie magazynem, sektor produkcji.

Jeśli poszukujesz zaawansowanych i niezawodnych drukarek RFID, które pozwolą Ci na drukowanie etykiet RFID w sposób wydajny i elastyczny, skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki wybór drukarek RFID o wysokiej jakości, które spełnią Twoje potrzeby i pomogą w wdrożeniu skutecznego systemu identyfikacji i śledzenia opartego na technologii RFID.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie technologii RFID w Twojej firmie.

 

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.