pl de

Globalna integracja Loftware i NiceLabel

Loftware_Nicelabel_Logo

Marki Loftware i NiceLabel, liderzy w swojej branży stały się jedną, największą na świecie firmą zajmującą się rozwiązaniami do etykietowania i zarządzania grafiką w chmurze.

Od teraz marka korporacyjna Loftware poszerza swoje portfolio produktów o rozwiązania NiceLabel pod marką NiceLabel. Dzięki temu połączeniu firm klienci i partnerzy zyskali lepszy dostęp do najbardziej niezawodnych rozwiązań, technologii, funkcji i możliwości, które umożliwiają im projektowanie nowych usprawnień w zakresie zarządzania etykietowaniem i grafiką opakowań, a wszystko to u jednego dostawcy rozwiązań i lidera w zakresie rozwiązań w chmurze.

Połączone firmy działają globalnie i posiadają sieć biur: w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Słowenii, Chinach, Japonii i Singapurze. Mają razem ponad 60 lat doświadczenia w rozwiązywaniu problemów związanych z etykietowaniem.

Nicelabel_Cloud

Nowa tożsamość korporacyjna podkreślająca wizję firmy, którą jest „cyfryzacja firm różnej wielkości i modernizacja ich łańcuchów dostaw”, obejmuje misję, strategię, identyfikację wizualną i główne wartości, które odzwierciedlają ducha połączonej organizacji. Loftware planuje w przyszłości uruchomić jedną wspólną witrynę, która będzie podkreślać nową markę, wizję i organizację.

Rozwiązania do etykietowania takie jak NiceLabel usprawniają łańcuchy dostaw, obsługują zmieniające się przepisy i optymalizują operacje biznesowe, wspierając firmy w poprawie jakości, szybkości i wydajności ich etykietowania, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Masz pytania dotyczące rozwiązań od NiceLabel lub potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
Nice label
Datalogic
ProGlove

Aspekt Sp. z o. o
Męczenników Oświęcimia 40
41-902 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał Zakładowy: 435 000,00 pln (wpłacony w całości)

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Siedziba firmy Aspekt