Inteligentna drukarka, która nigdy się nie myli - PX940 od Honeywella

5 lipca 2019
Czas czytania: 3 minuty

Drukarka przemysłowa PX940 to najnowsza propozycja firmy Honeywell dla tych, którzy oczekują najwyższej precyzji wydruku, wysokiej wydajności i niezawodności.

PX940 to rodzina wysokowydajnych drukarek przemysłowych z wbudowanym weryfikatorem etykiet, które gwarantują bezbłędne drukowanie. To sprzęt skrojony na potrzeby współczesnych centrów dystrybucyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych, branży transportowej, logistycznej, farmaceutycznej czy medycznej. Drukarki zaprojektowane zostały z myślą o firmach, które muszą spełniać najbardziej rygorystyczne normy w tym zakresie. Błędnie wydrukowane etykiety dla większości przedsiębiorców, którzy muszą się nimi posługiwać w codziennej pracy, oznaczają wymierne straty finansowe z powodu opóźnień w dostawie, zwrotów i reklamacji, ale także w wielu przypadkach kary finansowe. Wcale nie jest tak łatwo znaleźć drukarkę, która sprosta współczesnym wyzwaniom. Wszechobecnie panująca tendencja do miniaturyzacji wymusza stosowanie coraz mniejszych, ale wcale nie mniej skomplikowanych etykiet. Łatwo o błędy.

PX940 dostarcza etykiety perfekcyjnie (do +/-0,3 mm) wydrukowane, wolne od usterek za każdym razem. Zintegrowany weryfikator poddaje każdą z nich błyskawicznej analizie, odrzucając i anulując te, które nie spełniają wymogów i zastępuje je poprawnymi. To praktycznie eliminuje słabej jakości, nieczytelne etykiety i kody kreskowe. Użytkownik jest natychmiast informowany o wyniku przeprowadzonej weryfikacji i klasie ANSI wydrukowanej etykiety.

Drukarka PX940 jest dostępna w dwóch wersjach, również bez zintegrowanego weryfikatora etykiet. Obie wersje są wyposażone w standardowe funkcjonalności takie jak Bluetooth i możliwość inteligentnego drukowania, dzięki któremu użytkownicy mają możliwość bezpośredniego modyfikowania ustawień drukarki z poziomu urządzenia, bez konieczności korzystania z komputera głównego. Za sprawą 3,5 calowego ekranu LCD drukarki można to zrobić wygodnie i bez wysiłku.

Dzięki firmware`owi firmy Honeywell, który obsługuje wiele języków drukowania, drukarka PX940 stanowi świetny zamiennik dla konkurencyjnych produktów. Wytrzymały metalowy mechanizm drukujący, wbudowana procedura czyszczenia głowicy drukującej, beznarzędziowa wymiana rolki dociskowej pomagają zminimalizować przestoje i potrzeby w zakresie konserwacji. Dodatkowo oprogramowanie Operational Intelligence pozwala stale monitorować stan drukarki i zapobiegać ewentualnym problemom, zapewniając maksymalny czas sprawności.

Drukarka PX940 może obsługiwać szeroki zakres nośników - zapewniając maksymalny czas między kolejnymi ich dostawami. Prędkość drukowania do 350 mm/s (203 dpi) gwarantuje, że drukarka PX940 dostosuje się do zmieniających się potrzeb swojego użytkownika.

Więcej o produktach Honeywell i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści. Zapraszamy do KONTAKTU!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.