Zebra TC52 i TC57 - komputery dotykowe

7 kwietnia 2020
Czas czytania: 8 minut

Estetyczne i trwałe komputery dotykowe dla firm marki Zebra charakteryzują się dużą wytrzymałością. Wyposażone są we wszystkie funkcje niezbędne do tego, by umożliwić pracownikom osiąganie najwyższej wydajności oraz dbanie o bezpieczeństwo danych firmy.

Seria TC52/TC57 stanowi następny etap ewolucji

Urządzenia łączą funkcjonalność klasy korporacyjnej z atrakcyjnym wzornictwem. Przemysłowa obudowa sprawia, że ta linia komputerów mobilnych wygląda jak popularne, mieszczące się w kieszeni smartfony, co spełnia oczekiwania pracowników, nie zniechęca przy pierwszym kontakcie. Znany kształt sugeruje łatwość użytkowania.

Funkcje klasy korporacyjnej, trwałość, moc, bezpieczeństwo i prosty sposób zarządzania zaspokajają podstawowe potrzeby przedsiębiorstwa. Liczne unikatowe funkcje i cechy dostępne wyłącznie w urządzeniach firmy Zebra pozwalają stworzyć system zarządczy odpowiadający nadzwyczajnym potrzebom. Uniwersalne urządzenia odgrywają rolę: skanera, aparatu fotograficznego, aparatu telefonicznego, komunikatora tekstowego.

Strefa dotykowa Active Edge™

Dostęp za jednym dotknięciem do najczęściej używanych przez pracowników aplikacji - TC52/TC57 umożliwiają tworzenie spersonalizowanych przycisków funkcyjnych i umieszczanie ich po prawej lub lewej stronie wyświetlacza, aby mieć dostęp za jednym dotknięciem do najczęściej używanych aplikacji i funkcji urządzenia.

Maksymalna wielkość wyświetlacza i zaawansowana technologia

Pięciocalowy wyświetlacz gwarantuje czytelność aplikacji wykorzystujących dużą ilość danych graficznych i opartych na intuicyjnej obsłudze. Pojemnościowy panel dotykowy zapewnia prosty, dobrze znany i elastyczny sposób obsługi wielodotykowej z wprowadzaniem danych palcem w rękawiczce lub rysikiem – nawet przy mokrym ekranie. Najlepsze w tej klasie produktowej parametry czytelności ekranu w warunkach zewnętrznych gwarantują łatwe odczytanie informacji, nawet w ostrym świetle słonecznym.

Najwyższa wydajność skanowania

Za sprawą opracowanej przez firmę Zebrę platformy inteligentnego obrazowania PRZM oraz zaawansowanej technologii skanowania pracownicy zyskują narzędzie do błyskawicznej rejestracji kodów kreskowych 1D i 2D, nawet w przypadku, gdy są one uszkodzone, zabrudzone, źle wydrukowane lub niewłaściwie wyświetlone na ekranie urządzenia. Wyjątkowy zasięg roboczy i szeroki kąt widzenia zwiększają elastyczność zastosowań. Komputery dotykowe TC52/TC57 umożliwiają skanowanie kodów kreskowych z bliska i daleka, a odczyt wielokierunkowy znacznie upraszcza skanowanie – wystarczy skierować skaner na kod i nacisnąć przycisk.

Automatyczna rejestracja i przetwarzanie pełnych dokumentów

Korzystając z funkcji rejestracji dokumentów SimulScan Document Capture – elementu rozwiązań Mobility DNA – pracownicy mogą jednocześnie rejestrować kody kreskowe, pola tekstowe, numery telefonów, obrazy, podpisy, a nawet zaznaczone pola formularzy – wszystko to w jednej chwili, wystarczy nacisnąć przycisk. Tak duże możliwości usprawniają wystawianie faktur, przyspieszają przyjmowanie zamówień itd.

Zdjęcia o ultra wysokiej rozdzielczości

Aparat o rozdzielczości 13 MP umożliwia łatwe dokumentowanie stanu, uzyskiwanie dowodu dostawy czy wykonania usługi.

Moc obliczeniowa, która pozwoli poradzić sobie z każdym zadaniem

Szybki sześciordzeniowy, 64-bitowy procesor 1,8 GHz obsłuży dowolną aplikację. Od szeregu wykorzystujących dużą ilość danych graficznych profesjonalnych aplikacji firmowych po funkcje telefonu biurkowego PBX. Zapewnia to lepszą wydajność i niższe zużycie energii – mimo iż procesor pobiera do 15% mniej mocy, aplikacje działają do pięciu razy szybciej. A dzięki wsparciu dla przyszłych wersji systemu operacyjnego Android (Oreo) jest to inwestycja z perspektywą rozwoju.

Wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych

Choć TC52/TC57 wyglądają jak smartfony, pracownicy mogą upuścić je do wody, na podłogę, używać w zapylonym środowisku lub innych trudnych warunkach i wciąż spodziewać się niezawodnego działania. Jednolita obudowa zapewnia czułym układom elektronicznym dodatkową ochronę przed uderzeniami. Wykonany ze szkła Corning Gorilla panel dotykowy i szyba skanera zapewniają, dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia, maksymalną ochronę przed zarysowaniami i pękaniem.

Bateria PowerPrecision+ – najlepsze w tej klasie urządzeń zasilanie i możliwości zarządzania

Przystosowana do łatwej wymiany, a przede wszystkich bardzo mocna bateria zapewnia aż do 14 godzin zasilania, dając komfort pracy nawet podczas najdłuższych dyżurów. Duża ilość informacji

o stanie zasilania w większym niż dotychczas stopniu ułatwia identyfikację, usuwanie i wymianę baterii starzejących się. Tryb wymiany baterii podczas pracy urządzenia pozwala na zastąpienie zużytej, świeżą, naładowaną bez konieczności wyłączania komputera, czy zamykania otwartych aplikacji.

Niedoścignione bezpieczeństwo dzięki rozszerzeniom Mobility Extensions (Mx) firmy Zebra

Rozszerzenia Mx to szereg funkcji, które przekształcają system Android w stabilniejszy i bardziej wydajny system operacyjny klasy korporacyjnej. Jest to kolejny element pakietu Mobility DNA, zainstalowanego fabrycznie na każdym urządzeniu TC52/TC57. Element prosty do wdrożenia, który umożliwia łatwe tworzenie najbezpieczniejszych, wyspecjalizowanych urządzeń klasy korporacyjnej pracujących pod systemem Android. Komputery dotykowe wyposażone w system Android z rozszerzeniem Mx mają funkcje: ograniczenia dostępu dla nieupoważnionych użytkowników oraz blokowania instalacji i otwierania niedozwolonych aplikacji.

Dodatkowe funkcje kontrolne zapobiegają błędom w konfiguracji. Możliwość czynnego wykrywania słabych punktów i automatycznego podejmowania właściwych czynności naprawczych pomaga zapobiegać wyciekom danych.

Szereg konfiguracji spełniających różne potrzeby biznesowe

Wszystkie urządzenia dostępne na polskim rynku wyposażone są w funkcje Google Mobile Services (GMS), który zapewnia pakiet zintegrowanych aplikacji Google, takich jak Gmail i Google Maps. Urządzenia bazują na oprogramowaniu Android Open Source (AOSP).

Większa wartość posiadanych przez firmę urządzeń dzięki Mobility DNA

Stworzone specjalnie dla biznesu, rozwiązania Mobility DNA stanowią najbardziej kompleksowy w branży pakiet niezbędnych narzędzi mobilnych. Zapewniają: więcej gotowych aplikacji, niezawodne narzędzia administracyjne, łatwiejsze tworzenie aplikacji.

Najwyższa w tej klasie jakość transmisji głosu

Głośniki pozwalają osiągnąć poziom głośności czterokrotnie wyższy niż w popularnych smartfonach, a technologia redukcji szumów gwarantuje, że uczestnicy po obu stronach każdej rozmowy słyszą każde słowo – niezależnie od poziomu hałasu otoczenia.

Najpotężniejsza gama gotowych do użytku rozwiązań głosowych

Linia komputerów mobilnych TC52/TC57 poprzez lepszą łączność głosową usprawnia komunikację, poprawia współpracę, co przekłada się na lepsze wyniki. Zainstalowana fabrycznie funkcja Workforce Connect Push-to-Talk (PTT) Express z uruchomioną licencją umożliwia natychmiastowe, zaraz po rozpakowaniu urządzenia, korzystanie z komunikacji PTT z komputerami mobilnymi marki Zebra, na których zainstalowana jest funkcja PTT Express. Opcjonalna funkcja Workforce Connect Voice przystosowuje komputery mobilne do pełnienia roli telefonu PBX w wersji bezprzewodowej/WLAN.

Zgodność ze standardem FIPS 140-2

Modele TC52/TC57 wykorzystują zgodne ze standardem FIPS 140-2 moduły kryptograficzne w celu utrzymywania poufności i integralności informacji dotyczących klientów. Zapewniająbezpieczeństwo danych także w stanie spoczynku.

Najszybsza i najbardziej niezawodna łączność bezprzewodowa w budynkach i na zewnątrz

Wyposażony w funkcję łączności Wi-Fi model TC52 obsługuje najszybsze połączenia Wi-Fi i zapewnia możliwość korzystania z najsolidniejszego roamingu, a model TC56, wyposażony dodatkowo w funkcje łączności Wi-Fi i komórkowej 4G LTE, zapewnia pracownikom komunikację niezależnie od tego, gdzie akurat przebywają – w budynkach firmy, czy w terenie.

Pełna gama akcesoriów dla firm

Uchwyt ze spustem i wybór kabur oznacza, że urządzenia TC52 i TC57 można łatwo eksploatować w ramach każdego procesu roboczego. Zarządzanie zapleczem jest łatwiejsze dzięki wygodnym ładowarkom wielogniazdowym oraz stacji dokującej ShareCradle, w której można ładować zarówno urządzenia, jak i baterie. Stacje ShareCradle dostępne są w wariancie z portem Ethernet – takie rozwiązanie ułatwia synchronizację danych z aplikacjami zaplecza. Samochodowe stacje dokujące to opcja idealna dla kierowców realizujących dostawy oraz dla pracujących w terenie serwisantów. W przypadku bezpośrednich dostaw do sklepów dostępne jest także bezprzewodowe rozwiązanie w zakresie łączności DEX w postaci nowego, łatwego w obsłudze akcesorium DX30 z modułem Bluetooth.

Komputery mobilne z systemem Android z serii TC52/TC57 najlepiej sprawdzają się: w handlu detalicznym, sektorze produkcji, zarządzaniu magazynem, transporcie, podczas mobilnej pracy w terenie.

Zgodnie z warunkami gwarancji sprzętowej firmy Zebra urządzenia serii TC52/57 objęte są gwarancją na wady produkcyjne i materiałowe, na okres jednego roku od daty zakupu. Aspekt posiada status autoryzowanego Partnera Serwisowego Zebra Technologies (Zebra Authorised Service Provider), dzięki czemu zapewnia swoim klientom profesjonalną i szybką pomoc w ramach usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Więcej o produktach Zebry i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści.

Zapytaj o szczegóły

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.