Komputery mobilne Zebra TC53 i TC58

22 czerwca 2022
Czas czytania: 7 minut

Komputery mobilne TC53 i TC58 od Zebra Technologies to pierwsze urządzenia nowej generacji, które dają niedostępne dotąd możliwości w świecie pracy mobilnej. TC53 i TC58 są cieńsze i jednocześnie bardziej trwałe. Oferują Wi-Fi 6E, 5G, GPS i Bluetooth. Te komputery mobilne to nowy poziom wydajności i produktywności.

Zebra TC53 i Zebra TC58 - zestawienie cech

Jeśli szukasz komputerów mobilnych, które zapewnią Ci wszechstronność i wydajność, to Zebra TC53 i TC58 to idealne rozwiązanie. Te niezawodne urządzenia oferują nowoczesną technologię dla Twojej firmy oraz funkcje, jakich jeszcze nie było w komputerach klasy korporacyjnej. Sprawdź poniżej więcej informacji na temat tych doskonałych komputerów mobilnych firmy Zebra Technologies!

Seria TC53/TC58 to nowa generacja komputerów mobilnych Zebra z serii TC5X, wyposażona w innowacyjne rozwiązania sprzętowe i programowe. Modele TC53/TC58 charakteryzują się znacznie szybszym procesorem, najnowocześniejszą łącznością bezprzewodową, większym wyświetlaczem o wyższej rozdzielczości, bardziej zaawansowanym aparatem, lżejszą i bardziej wytrzymałą konstrukcją oraz nowymi rozwiązaniami do rejestracji danych.

Najnowsze technologie bezprzewodowe – w tym 5G, Wi-Fi 6E

Jedyne w swojej klasie komputer mobilny Zebra TC53 i TC58 oferuje obsługę łączności Wi-Fi 6E, w tym nowego pasma 6 GHz, zapewnia szybszą łączność bezprzewodową i niższą latencję. Obsługa łączności 5G daje pracownikom dostęp do szybszych sieci komórkowych (TC58).

Duża prędkość pracy

Najnowszy ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 nowej generacji, do 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci flash zapewniają niezwykłą szybkość pracy, natychmiastowe aktualizacje i dostęp do danych firmowych w celu dokładniejszego przeglądu zapasów i terminowego statusu dostawy.

Kolorowy, 600-nitowy wyświetlacz dotykowy Full HD+

Komputer mobilny Zebra TC53 i TC58 oferują o 20% większy, zaawansowany 6-calowy wyświetlacz Gorilla Glass FHD+, najwyższą rozdzielczość i najjaśniejszy wyświetlacz w tej klasie urządzeń. Ekran sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pracownicy mogą, korzystać z wyświetlacza, nawet jeśli jest mokry, obsługiwać go gołą dłonią, w rękawicy lub rysikiem.

Kompleksowy wybór baterii

Standardowe baterie Zebra PowerPrecision+ o pojemności 4400 mAh oraz baterie o rozszerzonej pojemności 6600 mAh zapewniają pracownikowi większą wydajność i moc wystarczającą na pełną zmianę. Inteligentne funkcje takie jak Device Trucker, dzięki którym można szybko i łatwo zlokalizować zaginione urządzenia, pomagają w lepszym zarządzaniu bateriami.

Ultrawysoka rozdzielczość zdjęć i video

Wbudowany tylny aparat 16 MP z opcjonalną optyczną stabilizacją obrazu (OIS)* zapewnia lepszą wydajność przy słabym oświetleniu. Ta funkcja daje możliwość robienia wyraźnych, szczegółowych zdjęć i filmów w celu udokumentowania stanu, dostawy itp.

Proste skanowanie kodów kreskowych

Moduł skanujący SE55 o zaawansowanym zasięgu z technologią IntelliFocus™ i standarwody moduł skanujący SE4720, pozwalają na łatwą rejestrację kodów kreskowych 1D/2D w różnym stanie przy szerokim zasięgu roboczym, na przedmiotach trzymanych w ręku, znajdujących się po drugiej stronie pomieszczenia, oraz na nisko położonych przedmiotach bez schylania się czy na górnej półce regału bez użycia drabiny.

Możliwość utworzenia stacji roboczej

Komputer mobilny TC53 i TC58 wystarczy włożyć do stacji roboczej, aby móc podłączyć do niego monitor, klawiaturę, myszkę, drukarkę i inne urządzenia, eliminując potrzebę zakupu osobnych stacjonarnych stacji roboczych i zarządzania nimi.

Rozwiązanie Zebra Dimensioning™ Certified Mobile Parcel

TC53/TC58 wyposażone są w opcjonalne rozwiązanie do wymiarowania paczek Zebra Dimensioning, wykorzystujące wbudowany czujnik czasu przelotu. W ciągu zaledwie kilku sekund, za prostym naciśnięciem przycisku można dokonać dopuszczalnego do rozliczeń handlowych pomiaru wymiarów paczek.

Niezakłócony kontakt między pracownikami

Trzy mikrofony, dwa głośniki oraz możliwość obsługi bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych pozwalają na niezakłócony kontakt i idealną jakość dźwięku. Funkcja radiotelefonu zapewnia pracownikom łączność, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują. Dzięki funkcji Push-to-Talk (PTT) komputera można używać zupełnie jak krótkofalówki.

Identyfikacja radiowa (RFID)

Uchwyty skanujące RFD40 RFID UHF oraz RFD90 RFID UHF umożliwiają przeprowadzanie inwentaryzacji w rekordowym czasie. Można je podłączyć za pomocą interfejsu Bluetooth, NFC lub adaptera eConnex™ firmy Zebra. Łączność Wi-Fi 6E umożliwia zaś łatwe zarządzanie komputerami mobilnymi i podłączonymi do nich uchwytami w trybie bezprzewodowym.

TC53/TC58 - najlepsze funkcje zwiększające produktywność

Komputery mobilne Zebra TC53 i TC58 bazują na Mobility DNA, najszerszym w branży pakiecie narzędzi do zwiększania produktywności, zarządzania i rozwoju, umożliwiającym firmom dostosowanie możliwości TC53/TC58 do ich unikalnych przepływów pracy.

Urządzenia TC53/TC58 firmy Zebra wyznaczają standardy dla komputerów mobilnych klasy korporacyjnej, oferując:

 • Najnowsze Qualcomm 6490 ośmiordzeniowy procesor 2,7 GHz
 • 5G, Wi-Fi 6E
 • 6-calowy wyświetlacz Full HD+
 • Zaawansowany moduł skanujący SE55 z technologią IntelliFocusTM lub standardowy moduł skanujący SE4720 1D/2D
 • Opcje pamięci (RAM i Flash): 4 GB lub 8 GB pamięci RAM, 64 GB lub 128 GB pamięci Flash
 • Kolorowy aparat 16 MP z lampą błyskową, przedni aparat 8 MP z nową i ulepszoną aplikacją aparatu Zebry
 • Android 11, z możliwością aktualizacji do Android 16
 • Bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania: pojemność standardowa 4400 mAh, pojemność zwiększona 6600 mAh, bateria BLE: 4400 mAh
 • Klasa szczelności IP68 i IP65 (łącznie z baterią)
 • Wielokrotne upadki na beton z wys. 1,8 m (6 ft) w temperaturze roboczej (-20°C do 50°C/-4°F do 122°F) w ochraniaczu
 • 1000 wstrząsów o amplitudzie 0,5 m (1,6 ft) w temperaturze pokojowej bez ochraniacza

Zebra TC53 i TC58 to doskonałe narzędzia dla pracowników, którzy oczekują wyższej wydajności i niezawodności. Ich wielofunkcyjna platforma zapewnia szerokie możliwości konfiguracji, co pozwala dostosować urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Modele te są idealne dla branż takich jak handel detaliczny, zarządzanie magazynem, transport i logistyka oraz praca w terenie, ponieważ ich ergonomiczna konstrukcja i trwałość sprawiają, że są one w stanie sprostać rygorystycznym wymaganiom środowisk profesjonalnych.

Parametry komputerów mobilnych TC53 i TC58

Wymiary:

6,48" (dł.) × 3,04" (szer.) × 0,66" (wys.)
164,8 mm (dł.) × 77,35 mm (szer.) × 16,75 mm (wys.)

Waga:

293 g (10,3 oz.) ze standardową baterią

Wyświetlacz

6,0" Full HD, 1080 × 2160, podświetlenie LED, 600 nitów, optyczne połączenie z panelem dotykowym

System operacyjny:

Android 11 z możliwością aktualizacji do wersji Android 16

Procesor:

Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 6490 2,7 GHz

Pamięć:

4 GB RAM / 64 GB Flash UFS;
8 GB RAM / 64 GB Flash UFS;
8 GB RAM / 128 GB Flash UFS

Bateria

Bateria litowo-jonowa do ponownego ładowania, funkcja PowerPrecision+ zapewniająca informacje o stanie baterii w czasie rzeczywistym, 17,71 watogodzin, pojemność standardowa: 4400 mAh, pojemność zwiększona: 6600 mAh, bateria BLE: 4400 mAh

Bluetooth:

Klasa 2, Bluetooth v5.2; dodatkowe niskoenergetyczne łącze Bluetooth Low Energy (BLE) do nadawania sygnałów w ramach baterii BLE

Odporność na upadki:

Wielokrotne upadki na beton z wys. 1,8 m Wielokrotne upadki na pokrytą płytkami posadzkę betonową z wys. 1,5 m

Temperatura robocza

-20° do 50°C (-4° do 122°F)

Klasa szczelności:

IP68 i IP65 z baterią zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności

Łączność bezprzewodowa

 

TC53: WLAN, WPAN (Bluetooth)
TC58: WWAN 5G

Aparat

Przód — 8 MP; tył — 16 MP z automatyczną regulacją ostrości; lampa błyskowa LED

Skanowanie:

Laserowy mechanizm skanowania SE55 1D/2D o zaawansowanym zasięgu z technologią IntelliFocus™; laserowy mechanizm skanowania SE4720 1D/2D

Zastosowanie:

Ekspedienci, kierownicy sklepów detalicznych, technicy pracujący w terenie, przewoźnicy pocztowi/kurierzy

Ulotka Pobierz

 

Zastanawiasz się, które komputery mobilne TC53 i TC58 najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

 • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
 • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
 • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
 • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie komputerów mobilnych w procesach w Twojej firmie.

 

Zarezerwuj

 

 

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.