Konferencja Rewolucja ANDROID, podczas Salonu Logistyki i Magazynowania

4 marca 2020
Czas czytania: 2 minuty

Kolejna z cyklu organizowanych przez firmę Aspekt konferencji dotyczących zmian w mobilnych systemach operacyjnych już 23 kwietnia. Spotkanie będzie jednym z wydarzeń towarzyszących Salonowi Logistyki i Magazynowania LOGISTEX w Sosnowcu.

System Windows bez aktualizacji i wsparcia technicznego przestaje być rozwiązaniem atrakcyjnym dla przedsiębiorców. Android najpopularniejsza obecnie, wciąż rozwijająca się platforma biznesu przejmuje pole oddawane stopniowo przez wycofujący się z rynku urządzeń mobilnych Microsoft. O konieczności zmiany systemu operacyjnego przypomina podczas cyklu konferencji Aspekt Sp. z o.o., firma, która w ciągu 20 lat zgromadziła wiedzę i doświadczenie w dziedzinie projektowania i wdrażania kompletnych systemów do zarządzania przestrzenią magazynową. Warto uczyć się od specjalistów.

To już trzecie spotkanie z cyklu, tym ważniejsze, że będzie elementem tegorocznej edycji Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, który towarzyszy Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX organizowanym 22 i 23 kwietnia br. w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymaga wcześniejszej rejestracji, a ponieważ wydarzenie będzie miało miejsce podczas Targów warunkiem wzięcia udziału jest także rejestracja na Targi.

Aspekt będzie także uczestniczyć w prezentacjach Salonu Logistyki i Magazynowania jako wystawca. Podczas obu dni Targów eksperci z firmy będą do dyspozycji odwiedzających na stoisku.

Konferencja Rewolucja Android – zmiany w mobilnych systemach operacyjnych odbędzie się 23 kwietnia, w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu, przy ul. Braci Mieroszewskich 124, początek o godzinie 11:00.

Skorzystaj z darmowego dostępu do nowości, podpatrz rozwiązania, zdobądź inspiracje, nawiąż kontakty.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do KONTAKTU - nasi specjaliści pomogą Ci dokonać rewolucji w Twoim przedsiębiorstwie!

Serdecznie zapraszamy!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.