MC9300 - superwytrzymały komputer mobilny gotowy na największe wyzwania

11 czerwca 2019
Czas czytania: 2 minuty

Magazyn to wymagająca przestrzeń. Jeśli ma funkcjonować jak należy i przynosić przedsiębiorstwu korzyści biznesowe musi być odpowiednio zaprojektowany, wyposażony i zarządzany. Hala i regały to za mało. Przestrzały system informatyczny, niewydolna sieć WLAN, zawodny albo trudny w obsłudze sprzęt – to wszystko może położyć nawet najbardziej ambitne plany.

Efektem są błędy w realizacji zamówień, niższa wydajność, zwiększone koszty pracy – a konsekwencją nie tylko mniejsze od zakładanych zyski przedsiębiorstwa, ale też frustracja pracowników i niezadowolenie klientów, którzy na pewno chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Złe wieści szybko się roznoszą.

Jak uniknąć takiego scenariusza? Firma Zebra ma na tak postawione pytanie trzy odpowiedzi: automatyzacja procesów, informacje dostępne w czasie rzeczywistym i rozwiązania zwiększające wydajność i precyzję wykonywanych zadań. To wszystko dzięki urządzeniom zaprojektowanym specjalnie z myślą o trudnej magazynowej przestrzeni i skomplikowanych operacjach, jakie są tam wykonywane.

Jedno z najnowszych i najdoskonalszych urządzeń to komputer mobilny Zebra MC9300. To nowa wersja dobrze znanego i sprawdzonego przez wiele firm komputera Zebra MC9200, ultrawytrzymała i szybsza niż kiedykolwiek przedtem. MC9300 to komputer klasy korporacyjnej z systemem Android, klawiaturą i obsługą dotykową, wspierany przez cały system dostarczanych przez Zebrę aplikacji i narzędzi dodatkowych. A oferowana przez Zebrę usługa LifeGuard™ for Android™ gwarantuje stałe aktualizacje zabezpieczeń, dostępne przez cały cykl życiowy urządzenia, TAKŻE po ustaniu wsparcia systemowego.

MC9300 wyposażony jest w funkcje zaawansowanej rejestracji danych. Z łatwością zeskanuje każdego rodzaju kod, niezależnie od tego czy nośnik danych znajduje się w zasięgu ręki pracownika czy na oddalonym o 20 metrów regale.

Na całym świecie w magazynach i zakładach produkcyjnych pracują już ponad trzy miliony komputerów mobilnych z serii MC9000. Nie mamy wątpliwości, że dzięki MC9300 ten wynik szybko się zwiększy.

Zainteresowany MC9300? Zadzwoń do nas, a pomożemy w doborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania!

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.