Mini komputer 8680i firmy Honeywell

20 lutego 2020
Czas czytania: 3 minuty

Usprawniająca obowiązki logistyków rewolucja cyfrowa dotarła do garderoby pracowników. Ubrania robocze to już nie to samo, co kiedyś. W tym sezonie najmodniejsze będą wkomponowane w odzież, łatwe w użyciu, pomagające poprawić dokładność i wydajność elementy elektroniczne stroju. Takie jak pierścienie lub rękawice z serii 8680i, możliwych do noszenia mini-komputerów przenośnych firmy Honeywell.

Honeywell 8680i

Komputer 8680i jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń do skanowania

Poręczny mini komputer 8680i jest jednym z najbardziej zaawansowanych, kompaktowych, ergonomicznych i wydajnych urządzeń do skanowania zaprojektowanych w celu ułatwienia firmom usprawnienia dużych przepływów pracy, takich jak pobieranie, sortowanie, odkładanie i pakowanie w celu zwiększenia prędkości i wydajności podczas każdej transakcji.

Dostępne są dwie wersje urządzenia. W pierwszej z nich skaner osadzony jest na pierścieniu wsuwanym na dwa palce, w drugiej na rękawicy, która pełni także funkcję ochronną, jest odporna na przecięcia.

Łatwy przepływ pracy za pomocą jednego urządzenia

Rozszerzona wersja oprogramowania daje możliwość skonfigurowania typowych aplikacji, takich jak kompletacja, pakowanie i sortowanie na jednym urządzeniu. Dzięki Wi-Fi, ekranowi dostosowywanemu do linii wzroku użytkownika i dwuprzyciskowemu interfejsowi model zaawansowany umożliwia usprawniony przepływ pracy za pomocą jednego urządzenia w połączeniu ze skanerem i komputerem mobilnym. Kluczowe informacje mogą być prezentowane pracownikowi na ekranie, aby umożliwić odpowiedzi specyficzne dla zadania (na przykład potwierdzić zakończenie akcji lub zaznaczyć wyjątek).

Wersja standardowa oferuje lekkie, ergonomiczne urządzenie Bluetooth, skanowanie z wyraźną komunikacją połączenia bezprzewodowego, baterię, status i wyniki skanowania po sparowaniu z innym urządzeniem.

Alternatywa dla skanerów ręcznych

To znakomita alternatywa dla skanerów ręcznych, kompletacji towarów przeprowadzanej na papierze, oraz komputerów mobilnych. Zakładane na rękę urządzenie przyczynia się do znacznej oszczędności czasu. Używając skanera ręcznego pracownicy tracą do 5 sekund, gdy podnoszą, skanują i odkładają przyrząd. Podczas momentów intensywnego natężenia pracy z koniecznością częstego skanowania, takich jak pobieranie, sortowanie, odkładanie i pakowanie, ten nieefektywny ruch zwielokrotnia się, stanowiąc znaczną część dnia roboczego. Skanowanie, poprzez umiejscowione na dłoni urządzenie, zapewnia znacznie szybsze przechwytywanie danych, co zwiększa produktywność, wydajność oraz pozostawia wolne ręce.

Moc komputera przenośnego 8680i

Mocne baterie komputera przenośnego 8680i pozwalają na całodzienną, nieprzerwaną pracę. Ergonomiczna, lekka konstrukcja urządzenia jest do 17% lżejsza od konkurencyjnych produktów tego typu. I o wiele bardziej wytrzymała, ponieważ projektanci 8680i wzięli pod uwagę trudne warunki panujące w magazynach i możliwość uszkodzenia sprzętu. Testy wykazały, że mini komputer firmy Honeywell zniesie do około 2000 upadków z wysokości 0,5 metra, czyli dwukrotnie więcej niż przenośne komputery konkurencji.

Zmianę w sposobie projektowania odzieży roboczej można uznać za kolejny etap, w procesie zarządzania magazynami. To kolejny krok w stronę poszukiwania bardziej sprawnych i bezpieczniejszych rozwiązań. A jednocześnie całkiem naturalna odpowiedź na rodzący się w nas dylemat, niepokój dotyczący całkowitego zastąpienia ludzi przez roboty. Propozycje takie jak stanowiące elementy stroju skanery cyfrowe mają szereg zalet przyczyniających się do usprawnienia pracy w fabryce, magazynie, a z drugiej strony integrują czynności człowieka i maszyny, nie wykluczając pierwiastka ludzkiego.

Więcej o produktach Honeywell i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.