Mobilne czytniki RFID

6 października 2020
Czas czytania: 6 minut

Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań do identyfikacji i śledzenia przedmiotów w terenie, mobilne czytniki RFID są doskonałym wyborem. Ich przenośność, wydajność i wszechstronność czynią je niezbędnym narzędziem dla firm, które dążą do usprawnienia swoich procesów i zwiększenia kontroli nad swoimi zasobami.

Dzięki mobilnym czytnikom RFID, pracownicy terenowi, magazynierzy i inni profesjonaliści mają możliwość dokonywania szybkich i dokładnych odczytów etykiet RFID za pomocą poręcznych urządzeń, takich jak smartfony, tablety czy przenośne terminale. To oznacza, że identyfikacja i śledzenie przedmiotów może odbywać się w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z ciężkich i nieporęcznych urządzeń stacjonarnych.

Mobilne czytniki RFID znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak logistyka, magazynowanie, produkcja, sprzedaż detaliczna, opieka zdrowotna czy transport. Mogą być wykorzystywane do zarządzania zapasami, kompletacji zamówień, inwentaryzacji, śledzenia przesyłek, zarządzania pojazdami i wieloma innymi zadaniami, które wymagają precyzyjnego i efektywnego śledzenia przedmiotów.

Czytniki RFID zintegrowane (mobilne)

SKANER HONEYWELL RFID 8690i

Honeywell 8690i RFID

Urządzenie przenośne Honeywell RFID 8690i to kompaktowy, wysokowydajny mini komputer mobilny, który pomaga firmom poprawić wydajność pracy i obniżyć koszty. 8690i usprawnia procesy pracy dzięki swoim funkcjom, ukrytym w jednym małym urządzeniu. 8690i to jedno urządzenie do wielu zastosowań - zastępuje czytnik RFID, skaner i komputer mobilny.

Przenośny mini komputer mobilny 8690i został zaprojektowany na trudne warunki pracy, intensywne użytkowanie i upadki z 0,5 metra (1,6 stopy). Dostępne w wersji 4 lub 12 kieszeniowej ładowarki do urządzeń i akumulatorów zapewniają prostotę obsługi dużych ilości skonsolidowanych zadań.

Branże: Transport, handel detaliczny, produkcja, mroźnie, zarządzanie magazynem

UCHWYT SKANUJĄCY ZEBRA RFD90 RFID UHF

ZEBRA RDF90

Utrawytrzymałe uchwyty skanujące są wodoszczelne, odporne na pył oraz pryskające płyny (klasa szczelności IP65 i IP67), odporne na upadki na beton z wysokości do 1,8 m. Cechuje je rozszerzony zakres temperatur pracy: od -20°C do 55°C. Standardowy zasięg odczytu wynosi 6,7 m lub zwiększony zasięg odczytu 22,9 m. Wbudowana łączność Wi-Fi 6 umożliwia łatwe bezprzewodowe zarządzanie urządzeniami, a łączność Bluetooth 5.3 oraz NFC do parowania umożliwiają łączenie się z obecnie dostępnymi i przyszłymi modelami komputerów mobilnych Zebra oraz smartfonów innych marek.

Zastosowanie: śledzenie bagaży, śledzenie paczek, łańcuch chłodniczy, stany magazynowe surowców, śledzenie rurociągów/obiektów użyteczności publicznej, śledzenie pracy w toku, śledzenie przedmiotów w transporcie zwrotnym, kompletowanie zestawów, łańcuch dowodowy, kontrola personelu

Branże: transport, sektor produkcji, systemy lokalizacji

UCHWYT SKANUJĄCY RFD40 RFID UHF

Uchwyt_skanujący_RFID_RFD40_UHF_Standard

Uchwyty skanujące charakteryzuje najlepsza w branży szybkość odczytu ponad 1300 znaczników na sekundę, poprawiona ergonomia i większa pojemność baterii (7000 mAh). Łatwo łączy się z obecnie dostępnymi oraz przyszłymi komputerami mobilnymi marki Zebra za pośrednictwem bezpośredniego połączenia eConnexTM lub bezprzewodowo za pośrednictwem łącza Bluetooth 5.3 (dotyczy modeli Premium i Premium Plus). Pierwsza w branży łączność Wi-Fi 6 umożliwia łatwe, bezprzewodowe zarządzanie urządzeniami (dotyczy modeli Premium i Premium Plus).

Zastosowanie: okresowe zliczanie towaru, zarządzanie zapasami, zarządzanie magazynem, zarządzanie zapleczem sklepu, mobilne rozliczenia, kontrola biletów, karty lojalnościowe, identyfikacja i śledzenie pacjentów i personelu, podawanie leków, monitorowanie i zarządzanie w aptekach

Branże: handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez, ochrona zdrowia

TERMINAL RFID ZEBRA MC3390R

ZEBRA MC3390

Terminal Zebra MC3390R to ręczny czytnik RFID o dalekim zasięgu. Działa w oparciu o bardzo wydajny i szybki system operacyjny Android 7.0 oraz posiada sześciordzeniowy procesor Qualcomm 8056 1,8 GHz. Charakteryzuje się lekką, ergonomiczną obudową i wzmocnioną konstrukcją, dzięki której przystosowany jest do pracy w ekstremalnych warunkach. Ponadto posiada najlepszy w tej klasie zasięg odczytu.

Zastosowanie: zarządzanie zapleczem/magazynem, weryfikacja/aktualizacja cen, przyjmowanie towaru w sklepach, kompletacja zamówień i składowanie, aplikacje sterowane głosowo, zarządzanie placami przeładunkowymi, zarządzanie zapasami, uzupełnianie zasobów linii produkcyjnych.

Branże: handel detaliczny, sektor produkcji zarządzanie magazynem.

TERMINAL RFID ZEBRA MC3330xR

ZEBRA MC3300

Urządzenie to cechuje sprawdzona, lekka budowa i ergonomiczny kształt oraz wysoka wydajność odczytu znaczników RFID. Model ten wyposażony jest w architekturę opartą na systemie Android, duży ekran dotykowy, fizyczną klawiaturę, ultraszybki procesor, wbudowany czytnik NFC i o 35% większą pojemność baterii. Wzmocniona konstrukcja zapewnia maksymalne wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy.

Zastosowanie: inwentaryzacje/okresowe zliczanie towaru, automatyczne uzupełnianie towaru, przyjmowanie towaru / kontrola strat, realizacja zamówień w sprzedaży wielokanałowej, wyszukiwanie artykułów, zarządzanie zasobami i śledzenie zasobów, zarządzanie zasobami, zapasy aptek i laboratoriów 

Branże: ochrona zdrowia, handel detaliczny, turystyka, gastronomia i organizacja imprez

CZYTNIK RFID RFD8500

ZEBRA RDF8500.png

Urządzenie RFD8500 pozwala rozszerzyć funkcjonalność wybranych tabletów oraz smartfonów o technologię skanowania znaczników RFID UHF i kodów kreskowych 1D/2D. Dzięki łączności Bluetooth można sparować uchwyt skanujący z urządzeniem mobilnym. Imager SE4710 zapewnia natychmiastową rejestrację dowolnego drukowanego lub elektronicznego kodu kreskowego 1D/2D.Dzięki wytrzymałej baterii zapas zasilania wystarczy na całą zmianę, nawet przy intensywnym używaniu urządzenia.

Branże: transport, handel detaliczny, zarządzanie magazynem

CZYTNIK RĘCZNY RFID HONEYWELL IP30

 IP30 Honeywell.jpg

IP30 to czytnik RFID dalekiego zasięgu będący nakładką z rączką do mobilnych terminali Honeywell. Jest przystosowany do użytku zarówno w środowisku przemysłowym, jak i korporacyjnym. Charakteryzuje się niską wagą, ergonomiczną budową i dużą wytrzymałością w najbardziej wymagających środowiskach pracy: wytrzymuję temperaturę od -15 do 50°C oraz jest odporny na wilgotność nawet do 95%.

Zastosowania: obsługa terenowa, sektor magazynowy, zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, zarządzanie zapasami w handlu detalicznym i przedsiębiorstwach.

Branże: handel detaliczny, sektor produkcji, mobilna praca w terenie.

 

MINIATUROWY CZYTNIK RFID UHF DATALOGIC DLR-BT001

RFID UHF DATALOGIC DLR-BT001.jpg

RFID UHF Datalogic DLR-BT001 to kieszonkowy czytnik RFID do użytku mobilnego. Komunikuje się z dowolnym urządzeniem przenośnym lub komputerem poprzez Bluetooth lub USB, ma także wbudowaną pamięć, dzięki czemu przechowuje nawet do 4000 kodów RFID. Charakteryzuje go wysoka wydajność i dłuższa żywotność baterii.

Zastosowanie: inwentaryzacje, systemy magazynowe, sprzedaż, wsparcie dla pracy handlowca lub serwisanta.

Branże: handel detaliczny

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych mobilnych czytnikach RFID i jak mogą one wspomóc rozwój Twojego biznesu.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie technologii RFID w Twojej firmie.

 

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.