Zebra RS5100 - skaner pierścieniowy

13 stycznia 2020
Czas czytania: 4 minuty

Coraz bardziej doskonałe urządzenia typu wearable pozwalają zwiększyć produktywność w niedostępny wcześniej sposób. Przedstawiamy najnowsze z nich - skaner pierścieniowy Zebra RS5100.

Zebra RS5100 to świeża nowość w ofercie Zebra Technologies – pierwsze zamówienia producent realizował dopiero pod koniec roku 2019. Pewnie miał ich sporo, bo ultralekki, a zarazem wytrzymały RS5100 może się podobać. Szczególnie w dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce, gdzie urządzenia typu wearable sprawdzają się idealnie.

Wygoda przede wszystkim - Zebra RS5100

W przypadku urządzeń typu wearable design ma kluczowe znaczenie. Skanery ubieralne muszą być po prostu wygodne, inaczej ich posiadanie traci najmniejszy sens. RS5100 to urządzenie zaprojektowane bardzo starannie. Waży zaledwie 70 g (61 mm L x 28 mm W x 21 mm D), dzięki czemu używa się go wygodnie przez cały dzień nie odczuwając zmęczenia. Można go nosić na wiele sposobów, na palcu lewej lub prawej dłoni, z tyłu dłoni lub na smyczy. Producent pomyślał też o higienicznym komforcie pracowników. RS5100 ma modułową, dwuczęściową konstrukcję - korpus skanera daje się łatwo oddzielić od mającego kontakt ze skórą spustu, którego pracownicy nie muszą ze sobą współdzielić.

Sprzęt, który gwarantuje swobodę ruchu

Skaner RS5100 działa bezprzewodowo, a dzięki sprawnie działającej technologii Bluetooth macierzystych urządzeń mobilnych nie trzeba nawet wyjmować z uchwytu. Pracownik może się poruszać swobodnie w odległości nawet 90 m (300 stóp) od urządzenia głównego.

LEDy umieszczone na tylnej części skanera wskazują, czy pracownik powinien skręcić w lewo, w prawo czy przemieszczać się dalej prosto.

Skaner pierścieniowy Zebra RS5100 - Łatwe parowanie dzięki NFC

Skaner można łatwo sparować praktycznie z każdym urządzeniem przenośnym klasy korporacyjnej Zebry. Parowanie nie wymaga skanowania kodu kreskowego ani otwierania ustawień Bluetooth. Dzięki NFC wystarczy zetknąć urządzenia, by w ułamku sekundy dostosować ustawienia.

Zaawansowana wymienialna bateria

Dzięki wymienialnej baterii RS5100 może działać nieprzerwanie i nie jest wyłączany z użytkowania na czas ładowania baterii. Do wyboru jest jeden z dwóch rodzajów baterii PowerPrecision+. Standardowa bateria zapewnia 12 godzin nieprzerwanej pracy i prawie 14,5 tys. skanów na jednym ładowaniu. Do pracy w niskich temperaturach zalecamy zastosowanie akumulatora o wydłużonym działaniu.

Wysoka wydajność skanowania - Zebra RS5100

Użytkownicy RS5100 mogą wybrać silnik skanowania najlepiej odpowiadający im potrzebom. SE4710, z czerwonym podświetleniem i pomarańczowym punktem celowania LED, zapewnia wysoką wydajność skanowania. Zebra SE4770 wyposażony jest w wysokiej klasy obiektyw i oferuje doskonałą tolerancję ruchu, idealnie więc nadaje się do intensywnego skanowania. Czerwony laserowy celownik krzyżowy SE4770 jest dostępny z podświetleniem białym lub czerwonym.

Najlepsza w tej klasie jakość skanowania

Skaner RS5100 to szybkie i precyzyjne skanowanie niemal każdego rodzaju kodu. Oba oferowane silniki skanowania znakomicie radzą sobie nawet z zabrudzonymi, uszkodzonymi lub niekompletnymi kodami 1D i 2D. A dzięki szerszemu polu widzenia łatwiej skanować także duże kody.

Potwierdzenie odczytu dostosowane jest do każdego środowiska - światło LED, dźwięk lub wibracja.

Wysoka odporność

RS5100 to skaner przygotowany na najtrudniejsze warunki - odporny na upadki, wstrząsy, skoki ciśnienia. Wyposażony w metalową klamrę i nylonowe paski, które nie zużywają się tak szybko jak tradycyjne opaski zapinane na rzepy.

Spust jest zaprojektowany tak, żeby swobodnie mógł wytrzymać miliony naciśnięć. Nie trzeba go wymieniać tak często jak w konkurencyjnych urządzeniach. Dzięki tym wszystkim cechom, eksploatacja RS5100 kosztuje mniej, a cykl życia urządzenia jest dłuższy.

Więcej o produktach Zebry i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wypełnij poniższy formularz
  • W ciągu 2 dni nasi eksperci oddzwonią do Ciebie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie produktów Zebry w procesach w Twojej firmie.

Wypełnij formularz

FORMULARZ KONTAKTOWY

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.