Honeywell EDA57 - komputer mobilny

23 lutego 2024
Autor: Aspekt
Czas czytania: 4 minuty
Honeywell-EDA57.webp

 

 

Komputer mobilny ScanPal EDA57 od Honeywell

Komputer mobilny ScanPal EDA57 od Honeywell to zaawansowane urządzenie zapewniające szybką i stabilną łączność 5G, wydajność oraz wytrzymałość, idealne dla dynamicznych środowisk pracy takich jak logistyka, handel detaliczny i produkcja.

Zamów na testy Kup teraz

Komputer przenośny ScanPal EDA57 od Honeywell

Komputer przenośny ScanPal EDA57 to urządzenie mobilne klasy korporacyjnej, które zapewnia szybkie i masowe interakcje danych między pracownikami pierwszej linii a systemami zaplecza. Dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, EDA57 jest idealny do zastosowań w handlu detalicznym, logistyce, produkcji oraz usługach publicznych.

Kluczowe cechy

Wybór komputera mobilnego ScanPal EDA57 od Honeywell to decyzja, która przynosi szereg korzyści dla przedsiębiorstw poszukujących niezawodnego, wydajnego i przyszłościowego narzędzia do zarządzania danymi i komunikacji w terenie. Oto kluczowe powody, dla których warto wybrać ScanPal EDA57:

 1. Zaawansowana łączność 5G: Dzięki najnowszej technologii 5G, ScanPal EDA57 zapewnia ultra-szybką i stabilną komunikację bezprzewodową, co jest kluczowe dla operacji w czasie rzeczywistym, inteligentnej logistyki i aplikacji wymagających dużej przepustowości danych.

 2. Wysoka wydajność i duża pamięć: Z procesorem Qualcomm® Snapdragon™ i opcjami pamięci do 8 GB/128 GB, EDA57 oferuje płynną pracę aplikacji i szybkie przetwarzanie danych, co zwiększa produktywność pracowników.

 3. Wytrzymała konstrukcja: Spełniając normy upadku, obrotu i szczelności (IP67), EDA57 jest zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, co gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

 4. Ergonomiczny i komfortowy design: Lekka i smukła konstrukcja z dużym, wytrzymałym ekranem dotykowym Gorilla Glass® 5 oraz ergonomicznym ułożeniem przycisków zapewniają komfort użytkowania przez cały dzień, nawet przy jednoręcznej obsłudze.

 5. Wsparcie dla najnowszego systemu operacyjnego Android: Dzięki bazowaniu na Androidzie 12 z możliwością aktualizacji do Androida 14, EDA57 oferuje długoterminowe wsparcie, bezpieczeństwo, prywatność i niezawodność, które są kluczowe dla przedsiębiorstw.

 6. Inteligentne rozwiązania oprogramowania: Z Honeywell Operational Intelligence i Smart Talk Unified Communications, EDA57 umożliwia uzyskanie wglądu w krytyczne obszary działalności i optymalizację procesów pracy, co może przyczynić się do obniżenia kosztów wsparcia IT.

 7. Kompatybilność wsteczna z akcesoriami: Dla istniejących użytkowników urządzeń mobilnych Honeywell, EDA57 oferuje kompatybilność z większością akcesoriów EDA52, co pozwala na ochronę dotychczasowych inwestycji i obniżenie całkowitego kosztu posiadania.

Tabela specyfikacji komputera mobilnego EDA57

Parametr Opis
Procesor Qualcomm® Snapdragon™ ośmiordzeniowy 2.2 GHz
Łączność NFC, Wi-Fi 5, Bluetooth® 5.1, 5G
Pamięć Opcje: 4 GB/64 GB, 6 GB/128 GB, 8 GB/128 GB
Wytrzymałość Upadek i obrót do 1,5 m, IP67
Bateria 4500mAh, wymienna, obsługuje Quick Charge™ 3.0
Ekran 5,5-calowy Gorilla Glass® 5
Kamery Tylna 16 MP, przednia 8 MP
System operacyjny Android™ 12, możliwość aktualizacji do Android 14
Oprogramowanie Honeywell Operational Intelligence, Smart Talk Unified Communications

Zastosowanie komputera mobilnego EDA57

 • Handel detaliczny: Umożliwia szybkie i efektywne skanowanie kodów kreskowych, nawet tych uszkodzonych lub niekompletnych, co może pomóc zwiększyć produktywność podczas zarządzania zamówieniami i inwentarzem.
 • Logistyka: Dzięki łączności 5G zapewnia niezawodność i ultra-niskie opóźnienia w komunikacji bezprzewodowej, co jest kluczowe dla inteligentnej logistyki.
 • Produkcja: Wytrzymała konstrukcja i długa praca na baterii umożliwiają nieprzerwaną pracę w trudnych warunkach przemysłowych.

Podsumowując, komputer mobilny ScanPal EDA57 jest wyborem, który łączy w sobie najnowszą technologię, wytrzymałość, ergonomię i inteligentne zarządzanie, oferując przedsiębiorstwom narzędzie gotowe na wyzwania przyszłości. To inwestycja, która zapewnia nie tylko zwiększenie efektywności operacyjnej, ale także długoterminową wartość dzięki adaptacji do zmieniających się potrzeb biznesowych.

Jeśli masz pytania dotyczące komputerów przenośnych, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów.
 • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając w poniższy przycisk
 • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
 • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut

Zarezerwuj bezpłatną konsultację z ekspertem

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.