System WMS Rewista

13 grudnia 2021

System Rewista WMS umożliwia intuicyjne i kompleksowe zarządzanie ruchem produktów w magazynie oraz pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. System towarzyszy na każdym etapie procesu magazynowego - od przyjęcia towaru, przez przesunięcia magazynowe i inwentaryzacje, po wydanie produktu.

To narządzie kompleksowo wspomagające pracę dowolnie złożonej struktury magazynowej. Jego wdrożenie jest bardzo szybkie i przynosi wiele korzyści, takich jak redukcja kosztów logistycznych, uporządkowanie zasobów, podniesienie wydajności pracy, optymalizacja procesów dystrybucyjnych czy podniesienie jakości obsługi klienta.

W zależności od aktualnych potrzeb klienta, dostępny jest on w dwóch wersjach (do obsługi skomplikowanych lub podstawowych procesów logistycznych) oraz pozostaje otwarty na dalszy rozwój i modyfikacje. Rewista WMS posiada przejrzysty, intuicyjny interfejs i jest bardzo prosty w obsłudze.

System Rewista WMS to rozwiązanie dedykowane. W związku z tym każdy kolejny system jest na swój sposób unikalny pod względem funkcjonalnym. Działa w oparciu o najnowocześniejsze i najbardziej wydajne technologie informatyczne. Rozbudowany zakres funkcjonalności umożliwia:

 • tworzenie rzeczywistej mapy magazynu i hierarchiczny podział jego struktury,
 • zarządzanie wszystkimi operacjami magazynowymi,
 • ewidencje czasu operacji i rzeczywistych stanów magazynowych,
 • kontrolę ilościową i jakościową towarów,
 • szybki dostęp do informacji o produkcie,
 • generowanie statystyk i raportowanie,
 • optymalizację ścieżki kompletacji,
 • zarządzanie opakowaniami zwrotnymi,
 • wsparcie technologii AUTO_ID, w tym kodów kreskowych, RFID, Voice Picking.

System jest w pełni integralny z dowolnymi bazami danych i systemami zewnętrznymi oraz firmami kurierskimi. Ponadto program współpracuje z wszystkimi typami urządzeń.

Moduły dodatkowe powstają z reguły na specjalne zamówienie klienta, stąd ich nazewnictwo i funkcjonalności nie są w żaden sposób ograniczone. Niemniej jednak w gronie tych, które zostały zaimplementowane u naszych klientów, możemy wyróżnić:

 • Moduł Fakturowanie (tworzenie faktur cyklicznych i dodatkowych w oparciu o zdefiniowane cenniki w systemie Rewista lub importowane z systemu ERP, generowanie plików XML na potrzeby JPK),
 • Moduł Wizualizacja (przedstawienie magazynu w formie 2D z aktywnym polem wskazującym zatowarowanie danego obszaru),
 • Moduł Praca+ (realizacja dodatkowych zadań magazynowych, jak np. sprzątanie),
 • Moduł Kurier (współpraca systemu Rewista z platformami kurierskimi. System Rewista przejmuje zadania platformy w kwestii tworzenia i drukowania etykiet kurierskich),
 • Moduł Traceability (historia produktu).

System Rewista WMS współpracuje z zaawansowaną automatyką magazynową, m.in. podwieszanymi liniami transportowymi, regalami lean lift, systemem przenośników rolkowych z bocznicami, urządzeniami peryferyjnymi, np. wagami przemysłowymi, kioskami przemysłowymi. Ponadto system ten jest kompatybilny z zaawansowanymi systemami ERP klienta bez ograniczenia co do typu zastosowanego rozwiązania.

System nie ma ograniczeń w obszarze branż, dla których mógłby zostać wdrożony.Umożliwia sprawne zarządzanie m.in.: magazynami logistycznymi; centrami dystrybucyjnymi; rozbudowanymi zapleczami magazynowymi.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
51T Charging Solutions

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.