Terminal wózkowy Thor VM1A Honeywell

17 lipca 2019
Czas czytania: 3 minuty

Oparty na systemie Android Thor VM1A firmy Honeywell jest montowanym w pojazdach komputerem mobilnym, który łączy najlepsze funkcje popularnych modeli takich jak Thor VM1 i CV41 z zaletami platformy Mobility Edge firmy Honeywell.

Do niedawna najlepiej sprzedającym się terminalem wózkowym firmy Honeywell był Thor VM1. Swoją popularność zawdzięczał funkcjom niedostępnym u innych producentów takim jak łatwo wymienialny przedni panel czy pozwalający na współdzielenie komputerów między pojazdami Smart Dock, które pomagały zredukować przestoje, koszty eksploatacyjne i operacyjne. W terminalu Thor VM1A zachowano te cenione przez użytkowników funkcjonalności dodając mnóstwo jeszcze lepszych rozwiązań.

Thor VM1A jest odpornym terminalem stworzonym z myślą o specyficznych potrzebach branży produkcyjnej i magazynowej. Dobrze sprawdza się w trudnym środowisku, niezależnie od jego charakterystyki. Działa wydajnie, szybko i precyzyjnie.

To inwestycja na przyszłość.Thor VM1A działa w oparciu o system Android, który zastępuje wychodzący stopniowo z użycia w operacjach związanych z łańcuchem dostaw system Windows. Jeśli dla kogoś liczy się pewność działania, bezpieczeństwo i możliwość rozwoju, powinien skupić się przede wszystkim na Androidzie. Tym bardziej, że Honeywell poprzez platformę Mobility Edge zapewnia użytkownikom szereg udogodnień.

Mobility Edge to platforma stworzona z myślą o komputerach mobilnych, obejmująca swym działaniem zarówno hardware, jak i software. Działający na platformie Mobility Edge VM1A współpracuje płynnie z innymi urządzeniami funkcjonującymi w jej ramach. Platforma zapewnia ulepszone rozwiązania wdrożeniowe, wspólne rozwiązania wspomagające i wspólne środowisko programistyczne. Dwa największe atuty Mobility Edge to jej zdolność do przedłużania cyklu życiowego urządzeń i rozszerzania zakresu bezpieczeństwa ich użytkowania. Honeywell gwarantuje wsparcie dla wielu generacji systemu Android, a poprzez usługę Sentinel – dwa dodatkowe lata aktualizacji zabezpieczeń dla systemu Android R (do 2025 roku). Dzięki temu użytkownicy nie muszą martwić się atakami hakerskimi, które mogą doprowadzić do zablokowania komputerów i wstrzymania wykonywanych przy ich wsparciu operacji.

Thor VM1A to urządzenie wielofunkcyjne. Są tacy, którzy uznają to za wadę i wybiorą prostsze urządzenia, każde dostosowane do specyficznego zadania. Jeśli to ma być sposób na oszczędności, to niekoniecznie jest to właściwa droga, choćby dlatego, że utrzymywanie większej floty urządzeń kosztuje więcej.

Honeywell zadbał o to, żeby mimo złożonej funkcjonalności VM1A pozostał przede wszystkim urządzeniem przyjaznym dla użytkownika, czyli łatwym do wdrożenia, płynnie integrującym się z obecnymi systemami i łatwym w obsłudze – ergonomicznymi intuicyjnym.

Więcej o produktach Honeywell i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści. Zapraszamy do KONTAKTU!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.