Terminal wózkowy Thor VM3A od Honeywell

4 lutego 2021
Czas czytania: 4 minuty

Komputer zamontowany na pojeździe to najbardziej oczywiste rozwiązanie umożliwiające operatorom wózków widłowych szybsze lokalizowanie i przenoszenie produktów. Wysokiej jakości terminal redukuje do minimum ryzyko popełnienia błędu i pozwala zwiększać produktywność, bez konieczności opuszczania siedzenia kierowcy. Thor ™ VM3A firmy Honeywell jest wyposażony w wiele funkcji, które czynią go jednym z najchętniej wybieranych urządzeń do pracy w nowoczesnym centrum dystrybucji.

Terminal wózkowy Thor VM3A - Poznajmy go bliżej!

Thor VM3A jest oparty na Honeywell Mobility Edge ™ - dynamicznej platformie sprzętowej i programowej oraz pakiecie szybkiego udostępniania, który przyspiesza, upraszcza i minimalizuje koszty wdrożeń w całym przedsiębiorstwie. Terminal wózkowy jest wygodny w eksploatacji i łatwy w utrzymaniu dzięki wymiennemu panelowi przedniemu oraz systemowi SmartDock. Pozwala on na szybki demontaż, przenoszenie i montażu rządzenia w innych pojazdach, bez konieczności rozpinania okablowania. To ogranicza przestoje do minimum i zmniejsza liczbę części zamiennych, które trzeba przechowywać w magazynie. Wymienny panel przedni zmniejsza koszty konserwacji, umożliwiając niewykwalifikowanemu personelowi serwisowanie najbardziej podatnych na zużycie i uszkodzenia podzespołów, bez konieczności wysyłania ich do warsztatu naprawczego.

Thor VM3A z systemem Android

Dostępność aktualizacji zabezpieczeń jest tak samo ważna jak trwałość komputera, aby zmaksymalizować jego żywotność. Produkty Mobility Edge zapewniają aktualizacje zabezpieczeń o pięć lat więcej niż typowe urządzenie z systemem Android. Nie ma potrzeby wybierania między optymalizacją produktywności a minimalizacją kosztów pomocy technicznej: wszystkie komputery Honeywell Mobility Edge mają wspólną platformę sprzętową i programową. Thor VM3A z systemem Android ™: oferuje wszystkie zalety platformy Mobility Edge ™ firmy Honeywell: w tym możliwość przyspieszenia udostępniania, certyfikacji aplikacji i wdrażania w całym przedsiębiorstwie. Urządzenie obsługuje system Android 9 Pie, można je uaktualnić do wersji systemu Android R. Oferuje także rozszerzoną obsługę aktualizacji zabezpieczeń, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji klienta i zapewnić niższy Całkowity Koszt Posiadania (‘total cost of ownership’ -TCO).

Kompaktowy, ergonomiczny i wydajny terminal VM3A

VM3A ma wiele przełomowych funkcji, zaprojektowanych w celu maksymalizacji produktywności oraz ograniczenia lub wyeliminowania przestojów. Potężny procesor Qualcomm®: 660, zintegrowana klawiatura i komunikacja 2x2 MIMO WLAN zapewniają pracownikom niezawodną łączność i produktywność. Urządzenie zaprojektowano tak, aby wytrzymało ekstremalne temperatury a duży wyświetlacz o przekątnej 12,1 cala, jest czytelny zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Obsługuje zarówno rezystancyjny, jak i pojemnościowy ekran dotykowy i jest dostępny z opcjonalną funkcją odmrażania ekranu do użytku w chłodniach i mroźniach.

Najbardziej wydajny terminal wózkowy Thor VM3A Honeywell

Wszystko to przekłada się na wydłużony cykl życia produktu i niższy koszt użytkowania - zapewniając nieprzerwaną pracę operatorów wózków widłowych i gwarantując optymalny zwrot z inwestycji. Podsumowując, terminal wózkowy Thor VM3A Honeywell to najbardziej wydajny, pełnowymiarowy komputer mobilny montowany na pojeździe, zapewniający niezrównaną wydajność operacyjną, powszechnie stosowany w zarządzaniu magazynami, centrami dystrybucji, zakładami produkcyjnymi oraz przewozami towarowymi.

 

Zastanawiasz się, czy terminal Thor VM3A sprawdzi się w Twojej firmie? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie terminali Honeywell w Twojej firmie.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.