pl de

Terminal wózkowy Thor VM3A od Honeywell

Komputer zamontowany na pojeździe to najbardziej oczywiste rozwiązanie umożliwiające operatorom wózków widłowych szybsze lokalizowanie i przenoszenie produktów. Wysokiej jakości terminal redukuje do minimum ryzyko popełnienia błędu i pozwala zwiększać produktywność, bez konieczności opuszczania siedzenia kierowcy. Thor ™ VM3A firmy Honeywell jest wyposażony w wiele funkcji, które czynią go jednym z najchętniej wybieranych urządzeń do pracy w nowoczesnym centrum dystrybucji.

Thor VM3A jest oparty na Honeywell Mobility Edge ™ - dynamicznej platformie sprzętowej i programowej oraz pakiecie szybkiego udostępniania, który przyspiesza, upraszcza i minimalizuje koszty wdrożeń w całym przedsiębiorstwie. Terminal ten jest wygodny w eksploatacji i łatwy w utrzymaniu dzięki wymiennemu panelowi przedniemu oraz systemowi SmartDock. Pozwala on na szybki demontaż, przenoszenie i montażu rządzenia w innych pojazdach, bez konieczności rozpinania okablowania. To ogranicza przestoje do minimum i zmniejsza liczbę części zamiennych, które trzeba przechowywać w magazynie. Wymienny panel przedni zmniejsza koszty konserwacji, umożliwiając niewykwalifikowanemu personelowi serwisowanie najbardziej podatnych na zużycie i uszkodzenia podzespołów, bez konieczności wysyłania ich do warsztatu naprawczego.

Thor VM3A z systemem Android

Dostępność aktualizacji zabezpieczeń jest tak samo ważna jak trwałość komputera, aby zmaksymalizować jego żywotność. Produkty Mobility Edge zapewniają aktualizacje zabezpieczeń o pięć lat więcej niż typowe urządzenie z systemem Android. Nie ma potrzeby wybierania między optymalizacją produktywności a minimalizacją kosztów pomocy technicznej: wszystkie komputery Honeywell Mobility Edge mają wspólną platformę sprzętową i programową. Thor VM3A z systemem Android ™: oferuje wszystkie zalety platformy Mobility Edge ™ firmy Honeywell: w tym możliwość przyspieszenia udostępniania, certyfikacji aplikacji i wdrażania w całym przedsiębiorstwie. Urządzenie obsługuje system Android 9 Pie, można je uaktualnić do wersji systemu Android R. Oferuje także rozszerzoną obsługę aktualizacji zabezpieczeń, aby zmaksymalizować zwrot z inwestycji klienta i zapewnić niższy Całkowity Koszt Posiadania (‘total cost of ownership’ -TCO).

Kompaktowy, ergonomiczny i wydajny VM3A

VM3A ma wiele przełomowych funkcji, zaprojektowanych w celu maksymalizacji produktywności oraz ograniczenia lub wyeliminowania przestojów. Potężny procesor Qualcomm®: 660, zintegrowana klawiatura i komunikacja 2x2 MIMO WLAN zapewniają pracownikom niezawodną łączność i produktywność. Urządzenie zaprojektowano tak, aby wytrzymało ekstremalne temperatury a duży wyświetlacz o przekątnej 12,1 cala, jest czytelny zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Obsługuje zarówno rezystancyjny, jak i pojemnościowy ekran dotykowy i jest dostępny z opcjonalną funkcją odmrażania ekranu do użytku w chłodniach i mroźniach.

Najbardziej wydajny komputer mobilny montowany na pojeździe

Wszystko to przekłada się na wydłużony cykl życia produktu i niższy koszt użytkowania - zapewniając nieprzerwaną pracę operatorów wózków widłowych i gwarantując optymalny zwrot z inwestycji. Podsumowując, terminal wózkowy Thor VM3A Honeywell to najbardziej wydajny, pełnowymiarowy komputer mobilny montowany na pojeździe, zapewniający niezrównaną wydajność operacyjną, powszechnie stosowany w zarządzaniu magazynami, centrami dystrybucji, zakładami produkcyjnymi oraz przewozami towarowymi.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
Nice label
Datalogic
ProGlove

Aspekt Sp. z o. o
Męczenników Oświęcimia 40
41-902 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał Zakładowy: 435 000,00 pln (wpłacony w całości)

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Siedziba firmy Aspekt