Aspekt i Zebra Technologies na konferencji Tomorrow Logistics

22 lutego 2024
Autor: Aspekt
Czas czytania: 3 minuty

Tomorrow Logistics 940x200.webp

Konferencja Tomorrow Logistics: Odkryj przyszłość logistyki z Aspektem i Zebra Technologies

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Aspekt, we współpracy z Zebra Technologies, będzie obecny na nadchodzącej konferencji Tomorrow Logistics. To wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi liderów branży i ekspertów, odbędzie się 13 marca 2024 roku w Poznaniu, przy ul. Plac Andersa 1. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Tomorrow Logistics.

Dołącz do nas na stoisku Aspekt i Zebra Technologies

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników konferencji do odwiedzenia naszego stoiska. Będzie to wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy będą mieli również możliwość przetestowania innowacyjnych rozwiązań takich jak np. Zebra Dimensioning czy komputer mobilny MC9400. Nasze technologie są zaprojektowane, aby pomóc w pokonywaniu codziennych wyzwań logistycznych i magazynowych, zwiększając efektywność operacyjną i poprawiając komfort pracy.

Czy technologia może pokonać wyzwania logistyki i zarządzania magazynem?

Podczas konferencji Tomorrow Logistics już o godzinie 9:30, zapraszamy na naszą prelekcję  pt. „Czy technologia może pokonać wyzwania logistyki i zarządzania magazynem?”. W obliczu rosnącej presji na optymalizację procesów i zarządzanie brakami kadrowymi, menedżerowie szukają skutecznych rozwiązań. Badanie „Global Warehousing Vision Study 2023” ujawnia, że aż 73% decydentów magazynowych uznaje za priorytet wdrażanie intuicyjnych urządzeń i nowych technologii.

Innowacje od Aspekt, takie jak system WMS czy rozwiązania mikroautomatyzacji, w połączeniu z technologiami Zebra Technologies, nie tylko zwiększają efektywność operacyjną, ale także poprawiają komfort pracy. Takie połączenie technologiczne zapewnia menedżerom potężne narzędzia do przekształcania codziennych operacji, minimalizując jednocześnie wyzwania kadrowe poprzez zwiększenie satysfakcji i lojalności pracowników. Implementacja tych nowoczesnych technologii jest kluczem do utrzymania konkurencyjności, poprawy efektywności operacyjnej i budowania zadowolonego, stabilnego zespołu.

Dołącz do nas na Tomorrow Logistics

To będzie wyjątkowa okazja, aby zgłębić najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie logistyki i zarządzania magazynem. Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem magazynu, logistykiem, czy po prostu interesujesz się najnowszymi trendami w branży, Tomorrow Logistics jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić. Zapraszamy do dołączenia do nas, aby wspólnie odkrywać, jak technologia może pomóc w pokonywaniu wyzwań branżowych i przyczynić się do budowania przyszłości logistyki.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami na konferencji Tomorrow Logistics.

Do zobaczenia!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.