pl de

Zebra PartnerConnect Program

Z przyjemnością informujemy, że dotarł do nas właśnie świeżutki certyfikat Zebry potwierdzający nasz status Premier Solutions Partner i Registered ISV Partner oraz specjalizacje w dziedzinie zaopatrzenia w produkty i serwisu drukarek. W programie PartnerConnect Zebry uczestniczymy od lat i mamy już w dorobku sporo podobnych certyfikatów, ale za każdym razem cieszymy się tak samo. To dla nas dowód zaufania ze strony jednej z największych firm technologicznych na świecie i inspiracja do dalszego rozwoju.

To już drugie wyróżnienie firmy Zebra, jakie otrzymaliśmy w tym roku. Wiosną chwaliliśmy się nagrodą „Growth Printing” za największą sprzedaż drukarek Zebry w Polsce przyznaną podczasRegional Partner Summit 2019 w Warszawie.

W programie PartnerConnect chodzi nie tylko o prestiż. Dla naszych klientów certyfikat potwierdzający nasz status partnera Zebry niesie wiele dodatkowych korzyści, takich jak dostęp do najszerszej oferty sprzętu i oprogramowania firmy Zebra, wyjątkowe zniżki i usługi dostępne tylko w ofercie partnerów z półki Premium. Sprawdźcie naszą ofertę związaną z produktami firmy Zebra i innych marek.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
Nice label
Datalogic
ProGlove

Aspekt Sp. z o. o
Męczenników Oświęcimia 40
41-902 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał Zakładowy: 435 000,00 pln (wpłacony w całości)

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Siedziba firmy Aspekt