Android stwarza nowe możliwości dla branży magazynowej. Bezpłatna konferencja dla profesjonalistów teraz w Katowicach

30 stycznia 2020
Czas czytania: 3 minuty

Zwiększenie efektywności, eliminacja błędów, łatwiejsze zarządzenie flotą urządzeń i stale rozszerzająca się gama nowych aplikacji, które otwierają przed branżą magazynową zupełnie nowe możliwości - system Android zmienia oblicze branży magazynowej. Kwestiom tym poświęcona będzie bezpłatna konferencja „Rewolucja ANDROID - zmiany w mobilnych systemach operacyjnych”, którą 26 lutego organizuje w Katowicach firma Aspekt Sp. z o.o.

Dla branży magazynowej, dystrybucyjnej i produkcyjnej przyszedł czas na zmiany. Nowe kierunki rozwoju otwiera przed firmami migracja do systemu Android. Najpopularniejszy system operacyjny na świecie powstał z myślą o sektorze konsumenckim, ale dzisiaj obejmuje swoim oddziaływaniem również sektor komercyjny. I rośnie w siłę. Według wyliczeń Zebra Technologies udział urządzeń działających w oparciu o system Android to już 53% całościowej sprzedaży urządzeń Zebry na polskim rynku. W 2017 roku było to niespełna 10 proc.!

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z faktu, że migracja do systemu Android to dla firm z branży magazynowej, produkcyjnej czy dystrybucyjnej szansa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej. To nowocześniejsze, bardziej ergonomiczne urządzenia, przyjazne interfejsy znacznie upraszczające onboarding nowych pracowników i cała gama narzędzi software`owych, które otwierają zupełnie nowe możliwości w zakresie zarządzania, obsługi procesów i usprawnienia działań. Te kwestie w dużej mierze będą nadawać ton w dyskusji o przyszłości branży magazynowej – mówi Marek Kuropieska, prezes zarządu firmy Aspekt Sp. z o.o.

Dyskusje będą szczególnie gorące w 2020 roku, bo z rynku urządzeń mobilnych klasy korporacyjnej wycofał się właśnie inny technologiczny gigant. W styczniu 2020 roku Microsoft ostatecznie wstrzymał wsparcie dla systemu Windows na urządzenia mobilne. Tymczasem wiele firm zajmujących się produkcją, dystrybucją czy magazynowaniem nadal wykorzystuje urządzenia mobilne działające w oparciu o Windows.

- Trzeba powiedzieć jasno - to są w tej chwili rozwiązania przestarzałe. System, w oparciu o który działają te urządzenia nie będzie aktualizowany, a to oznacza rosnące zagrożenie dla bezpieczeństwa danych, dla codziennego funkcjonowania i stale zwiększający się dystans do konkurencji, która wdrożyła już u siebie system Android – mówi Marek Kuropieska.

Tym i pokrewnym kwestiom poświęcona będzie otwarta konferencja Rewolucja ANDROID - zmiany w mobilnych systemach operacyjnych”, którą firma Aspekt Sp. z o.o. organizuje 26 lutego w Katowicach. Konferencja odbędzie się w restauracji La Squadra w katowickim Salonie Ferrari przy ul. Bocheńskiego 109. Pierwsza edycja konferencji odbyła się w grudniu w Warszawie i spotkała się z pozytywnym odzewem branży.

Partnerami wydarzenia się firmy Zebra, Soti i Apex, jedne z największych firm technologicznych na świecie, których przedstawiciele również podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pełną agendę konferencji i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.datasolutions.net.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.