Aspekt autoryzowanym serwisem marki Honeywell (Honeywell Authorized Service Partner)

13 marca 2020

Firma Aspekt Sp. z o.o. zrobiła kolejny krok na ścieżce rozwoju, poszerzyła kompetencje o możliwość serwisowania drukarek marki Honeywell, dzięki czemu zapewni swoim klientom profesjonalną i szybką pomoc w ramach usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Zostanie profesjonalnym, autoryzowanym serwisem drukarek marki Honeywell wymagało od Aspektu spełnienia kilku jasno określonych warunków. Firma musiała wylegitymować się odpowiednio wysokim poziomem sprzedaży, który przekłada się na posiadanie doświadczenia wynikającego z konieczności rozwijania wiedzy potrzebnej podczas wdrażania nowych urządzeń. Dodatkowym przygotowaniem dla serwisantów był udział w zakończonym egzaminem szkoleniu przeprowadzonym w Centrum Szkoleniowym Honeywell w Madrycie. Ważne było też dysponowanie sprawnie funkcjonującym, profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym dla urządzeń innych marek.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Serwis wspiera wszystkie działania użytkowników drukarek, na każdym etapie użytkowania. W ramach obsługi gwarancyjnej do Aspektu mogą zgłosić się wszyscy użytkownicy drukarek Honeywell, w tym także drukarek Intermec oraz Datamax - O’Neil. Gwarancja obejmuje zwykle 12 miesięcy liczonych od momentu uruchomienia drukarki.

Aspekt zapewnia także w imieniu producenta realizację wszelkich napraw wynikających z wykupionych kontraktów serwisowych, w tym naprawy w miejscu instalacji drukarek.

Możliwe jest także zawarcie rozszerzonego kontraktu serwisowego, który zakłada współpracę w okresie od 3 do 5 lat. W ofercie serwisu możliwe są wszystkie naprawy drukarek włącznie z ich wymianą.

Aspekt realizuje także naprawy w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Przeglądy sprzętu u klienta

Zgodnie z ideą mówiącą, że lepiej zapobiegać, niż dać się zaskoczyć usterkom mogącym zaburzyć płynność pracy, Aspekt oferuje cykliczne przeglądy serwisowe On Site.
W przypadku drukarek głowica zużywa się w czasie od 3 do 6 miesięcy pracy, dlatego zanim jeszcze dojdzie do całkowitego zatrzymania, ważne jest robienie corocznych przeglądów sprawdzających stan urządzenia, połączonych z czyszczeniem i ewentualnymi drobnymi naprawami.

Badanie stanu urządzeń w siedzibie klienta nie naraża go na dodatkowe kłopoty związane z wysyłką. Wskazanym czasem przeglądu cyklicznego są mniej obciążone działaniami miesiące wakacyjne. Poddana czyszczeniu drukarka z powodu przerwy technologicznej zostaje wyłączona z użytkowania na około 15 do 30 minut. Sprawdzane, czyszczone są elementy mechaniczne odpowiedzialne za tor przesuwu mediów.

Zakres usług:

  • Przeglądy okresowe sprzętu i infrastruktury On Site (na miejscu u klienta)
  • Diagnostyka i naprawa wszystkich typów oferowanych urządzeń
  • Wymiana uszkodzonego sprzętu
  • Sprzęt zastępczy na czas naprawy
  • Aktualizacje oprogramowania
  • Różnorodne programy serwisowe do wyboru

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.