Aspekt w gronie autoryzowanych partnerów Loftware NiceLabel!

29 kwietnia 2022
Czas czytania: 2 minuty

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Loftware NiceLabel i uczestniczymy w programie Loftware Partner Program. Tytułem Loftware NiceLabel Authorized Partner mogą poszczycić się tylko firmy, który wyróżniają się ekspercką wiedzą z zakresu rozwiązań do etykietowania.

Loftware NiceLabel to największa na świecie firma zajmująca się oprogramowaniem do tworzenia etykiet oraz zarządzania grafiką w chmurze.

Uzyskanie statusu autoryzowanego partnera LoftWare NiceLabel to potwierdzenie wysokiej jakości usług, które firma Aspekt od ponad 20 lat, dostarcza swoim klientom. Dzięki tej współpracy zyskują jeszcze lepszy dostęp do niezawodnych rozwiązań, technologii, funkcji i możliwości w zakresie zarządzania etykietowaniem.

Certyfikat ASPEKT SP. Z O.O_Nicelabel

Jakie rozwiązania oferuje Loftware NiceLabel?

NiceLabel Cloud — to najprostsze, a zarazem najbardziej wszechstronne rozwiązanie do tworzenia etykiet, jakie jest dostępne na rynku. Dzięki niemu, każde przedsiębiorstwo, niezależnie od jego wielkości, może z łatwością zarządzać etykietami — zaczynając od projektu, a kończąc na wydruku.

NiceLabel Label Management System — pozwala na centralizację i ujednolicenie całego procesu drukowania etykiet. W skład tego oprogramowania wchodzi: projektant etykiet, konstruktor aplikacji, system zarządzania dokumentacją, system drukowania w sieci (do drukowania ręcznego), zintegrowany system drukowania, środowisko pozaprodukcyjne oraz system zmian i transferu. To nowoczesne i skalowalne narzędzie, które odpowiada na wszystkie potrzeby związane z etykietowaniem.

Masz pytania dotyczące rozwiązań od NiceLabel lub potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.