Aspekt w partnerstwie z GS1!

2 sierpnia 2022
Czas czytania: 2 minuty

Miło nam poinformować, że firma Aspekt została uczestnikiem programu partnerskiego dostawców rozwiązań GS1 - jedynego, oficjalnego źródła kodów kreskowych GS1 w Polsce.

GS1 zrzesza ponad 100 lokalnych organizacji członkowskich i kilka milionów zarejestrowanych firm. Dzięki tej współpracy zyskujemy bezpośredni dostęp do globalnego know-how i wsparcie we wdrożeniach partnerów z całego świata. Udział w programie to dla nas ogromne wyróżnienie i gwarancja, że naszą pracę charakteryzuje najwyższa jakość.

Aspekt z GS1

GS1 Polska jest częścią GS1, globalnej organizacji rozwijającej najbardziej znany system standardów na świecie. Najpopularniejszym z tych standardów jest kod kreskowy, symbol nadrukowany na produktach, który można odczytywać elektronicznie. Kody kreskowe GS1 posiada już ponad 100 milionów produktów i są one używane kilka miliardów razy dziennie.

Jednolity standard danych, stworzony przez GS1 jest podstawą systemów i procesów na całym świecie. Dzięki niemu organizacje działają skuteczniej, bezpieczniej i w sposób bardziej zrównoważony ponieważ zyskują sprawną identyfikację i wymianę informacji.

Podstawę unikalnej identyfikacji stanowi Global Trade Item Number (GTIN). Jego oznaczenie jest kontrolowane i przypisywane w ustandaryzowany sposób tylko przez jedną organizację na świecie – GS1. Z niego generowany jest kod kreskowy, znany jako EAN-13 (European Article Number), w którym graficznie zaszyfrowany jest numer GTIN. Kod EAN-13 pozwala dokładnie zidentyfikować produkt: jego typ, odmianę oraz inne detale (kolor, wagę, rozmiar itp.).

Więcej o programie parterskim oraz nasz profil dostępny jest na stronie GS1. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.