pl de

Aspekt wprowadza środki ostrożności

Z niepokojem śledzimy szybko zmieniającą się sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Wsłuchując się w oświadczenia i decyzje Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego podjęliśmy działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom, partnerom i odbiorcom.

Na poparcie tego wdrożyliśmy politykę ograniczenia podróży służbowych, która może mieć wpływ na wcześniej zaplanowane spotkania.

Ponadto anulowaliśmy lub przełożyliśmy udział we wszystkich konferencjach i wydarzeniach zaplanowanych na najbliższe tygodnie. Jednak nie powinno mieć to wpływu na nasze codzienne procesy sprzedaży oraz zdolność do zapewniania wsparcia naszym partnerom, ponieważ jesteśmy dobrze przygotowani do pracy i prowadzenia działalności poprzez zdalne rozwiązania komunikacyjne. Komunikatory online, telekonferencje, telefony, emaile to przecież nasza codzienność, posłużmy się nimi w szerszej skali w kontaktach biznesowych.

W przypadku konieczności wykonania usług serwisowych, w ramach działań profilaktycznych dodatkowo przeprowadzamy dezynfekcję wszystkich serwisowanych urządzeń.

Pozdrawiamy,

Zespół ASPEKT

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
Nice label
Datalogic
ProGlove

Aspekt Sp. z o. o
Męczenników Oświęcimia 40
41-902 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał Zakładowy: 435 000,00 pln (wpłacony w całości)

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Siedziba firmy Aspekt