Aspekt z tytułem Gazeli Biznesu 2019

1 kwietnia 2020
Autor: Aspekt
Czas czytania: 3 minuty

Aspekt Sp. z o.o. dołączył do prestiżowego grona najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw sektora MŚP za sprawą tytuł Gazeli Biznesu 2019. 20. edycja rankingu została stworzona na podstawie analizy wyników finansowych za lata 2016 - 2018. Klasyfikowana była zaskakująco duża liczba 4675 przedsiębiorstw. Działająca w branży automatycznej identyfikacji firma z Radzionkowa w ciągu wskazanych, trzech lat odnotowała wzrost przychodów na poziomie 180.55%.

Gazele Biznesu to znak rozpoznawczy sprawnie zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że tytuł jest wiarygodny, tym bardziej, że o jego przyznaniu nie decyduje subiektywne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech, ostatnich lat.

To jeden z najważniejszych rankingów gospodarczych podsumowujących kolejne etapy rozwoju i zmian w sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zestawienie sporządzane jest nieprzerwanie od 2000 roku przez dziennikarzy ekonomicznych redakcji „Pulsu Biznesu”. Weryfikacją wyników zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Analogiczne podsumowania przygotowywane są przez redakcje biznesowo – ekonomiczne ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, jednak cel wszędzie taki sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu jest sygnaturą podkreślającą dobrą reputację i wiarygodność przedsiębiorstwa, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aspekt Sp. z o.o. klasyfikowany był w gronie małych przedsiębiorstw. W latach 2016 - 2018 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowała straty. Wzrost przychodów, który pozwolił dołączyć Aspektowi do elitarnego klubu Gazel Biznesu wyniósł 180.55%.

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii i wielkiemu zaangażowaniu pracowników Aspekt spełnił trudne kryteria rankingu. Tytuł Gazeli Biznesu 2019 uzyskaliśmy za sprawą wielopłaszczyznowych działań całego zespołu. To dobra informacja, która przyszła w chwili wielkiej niewiadomej związanej ze skutkami gospodarczymi spowodowanymi przez pandemię koronawirusa. Fakt, że właśnie w tym momencie Aspekt znajduje się w dobrej kondycji pozwala mi nieco optymistyczniej patrzeć w przyszłość. – powiedział Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt Sp. z o.o.

Więcej informacji TUTAJ

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.