Bezpłatny webinar: Jak usprawnić kompletację w magazynie

23 sierpnia 2021
Czas czytania: 2 minuty

Zapraszamy na bezpłatny webinar „Jak usprawnić kompletację w magazynie” już 14 września o godz. 11:00. Zaprezentujemy rozwiązania, jakie zastosowaliśmy u naszego klienta – jednego z największych producentów dekoracji okolicznościowych w Europie.

Transformacja cyfrowa, u progu której wiele firm stało jeszcze w 2019 roku, stała się faktem. Wśród przyczyn eksperci wymieniają przede wszystkim nadejście pandemii i związane z nią kolejne ograniczenia w swobodzie przepływu ludności i, co za tym idzie, ograniczenia w handlu tradycyjnym. To wszystko wymusiło zmianę zwyczajów zakupowych Polaków, którzy przenieśli swoje transakcje do Internetu. Co więcej, według analizy przeprowadzonej przez PwC zakupy online staną się zwyczajowym działaniem. Niemal 85% ankietowanych utrzymuje, że po ustaniu pandemii nie zmieni swoich nowych przyzwyczajeń, a 10% badanych deklaruje ich wzmocnienie. Eksperci prognozują stały, dwucyfrowy wzrost w kolejnych latach*.

Jednym z kluczowych wyzwań dla firm, które prowadzą sprzedaż przez Internet i mierzą się z ogromnymi wzrostami, jest logistyka i zapewnienie ciągłości łańcuchów dostaw. Aby te procesy przyśpieszyć i zoptymalizować, a także zminimalizować błędy, firmy poszukują innowacyjnych rozwiązań. Jakich? Tego dowiesz się podczas spotkania online, który odbędzie się już 14 września o godz. 11:00.

Czego dowiesz podczas spotkania online?

  • Z jakim problemem musieliśmy się zmierzyć
  • Jakie rozwiązania zastosowaliśmy
  • Przedstawimy Ci nasze wnioski po wdrożeniu
  • Zaprezentujemy wyniki!

Zapraszamy do ZAPISÓW!

Partnerem spotkania jest producent skanerów ubieralnych – firma ProGlove.


Prowadzenie:

Marek Kuropieska, Aspekt Sp. z o.o., od ponad 17 lat związany z branżą automatycznej identyfikacji. Dzięki sprawnemu zarządzaniu wprowadził firmę w okres dynamicznego wzrostu w każdej gałęzi działalności, zarówno związanej ze znakowaniem magazynów, oprogramowaniem WMS, jak i dostawami urządzeń. Pod jego zarządem firma sięgnęła także po takie nagrody, jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu. Prowadził projekty i wdrażał technologie Auto ID między innymi w takich firmach jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL. W swojej pracy kieruje się ideą, że nie ma rzeczy niemożliwych, co przekłada się na kompleksowe podejście do realizowanych projektów.

*www.pwc.pl/pl/media/2021-02-09-analiza-pwc-prognoz...

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.