Bezpłatny webinar: Niezawodny asystent w pracy. Przegląd najlepszych tabletów dla logistyki, przemysłu i handlu!

11 października 2021
Czas czytania: 2 minuty

Zapraszamy na bezpłatny webinar „Niezawodny asystent w pracy. Przegląd najlepszych tabletów dla logistyki, przemysłu i handlu!” już 26 października o godz. 11:00. Zaprezentujemy rozwiązania i możliwości jakie dają tablety klasy korporacyjnej.

Czas pracy pracowników terenowych, magazynierów czy sprzedawców jest na wagę złota. Codzienne zadania – od zarządzania zapasami poprzez dostawy aż po sprzedaż – wymagają od nich precyzji i wydajności. Aby osiągać najlepsze wyniki trzeba wyposażyć zespół w niezawodnych i niezniszczalnych asystentów -  tablety klasy korporacyjnej.

Jeżeli chcesz podnieść poprzeczkę i szukasz tabletu, który będzie nie tylko wytrzymały, ale także inteligentny i dostosowany do Twojego sposobu pracy to weź udział w naszym bezpłatnym webinarze już 26 października o godz. 11:00.

W trakcie naszego spotkania dowiesz się m.in:

  • Jak odpowiednio dobrać tablet do swojej branży.
  • Na jakie parametry zwracać uwagę.
  • Dlaczego rozwiązania konsumenckie nie zawsze się sprawdzają.
  • Jaki system operacyjny wybrać.
  • Czy tablet to zawsze najlepsze rozwiązanie.

W trakcie webinaru będziesz miał także okazję porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do ZAPISÓW!

Partnerem spotkania jest firma Zebra Technologies.

---

Prowadzenie:

Paulina Jakubek, Aspekt Sp. z o.o. to zespół wykwalifikowanych specjalistów — inżynierów, menedżerów i techników, którzy łączą ekspercką wiedzę z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży automatycznej identyfikacji. Projektujemy i wdrażamy kompletne, niezawodne systemy logistyczne, produkcyjne i handlowe, dzięki którym klienci zwiększają przewagę rynkową. Zaufało nam wiele rozpoznawalnych na świecie firm. Oferta Aspekt Sp. z o. o. obejmuje produkty własne i wiodących marek na rynku, zapewniając rozwiązania o najwyższym standardzie — takie, które odpowiadają bieżącym potrzebom klienta i przewidują przyszłe. Nasza ugruntowana pozycja na rynku jest dla klientów gwarancją, że potrafimy trafnie odpowiedzieć na najbardziej rozbudowane oczekiwania. Możemy się pochwalić zaufaniem m.in: ANIMEX, BRW, BSH, CCC, DHL, EURO-NET, FIAT, FORTE, LPP, SZYNAKA MEBLE, WHIRLPOOL oraz wiele innych uznanych w Polsce i na świecie firm.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.