Bezpłatny webinar: Technologia w Twoich rękach! Pracuj wydajniej w magazynie”

12 kwietnia 2022
Czas czytania: 3 minuty

Webinar -Technologia w Twoich rękach. Pracuj wydajniej w magazynie

Zapraszamy na bezpłatny webinar “ Technologia w Twoich rękach! Pracuj wydajniej w magazynie” już 26 kwietnia o godzinie 11:00. Zaprezentujemy rozwiązania, jakie zastosowaliśmy u jednego z naszych klientów — polskiego producenta odzieży sportowej, który projektuje stroje startowe i reprezentacyjne dla olimpijczyków.

Pandemia z pewnością stała się katalizatorem i kamieniem milowym dla  zmian na rynku e-commerce. Sprzedaż produktów online w Polsce wzrosła i wszystko wskazuje, na to, że ten trend będzie kontynuowany w 2022 roku.

W związku, z tym rozwojem zmieniły się nie tylko decyzje zakupowe konsumentów, ale również ich oczekiwania. Na rynku musiały więc pojawić się rozwiązania, które będą w stanie zaoferować bardziej atrakcyjne i innowacyjne usługi. Taka dynamika przyczynia się do zwiększonej konkurencji, jak i większej profesjonalizacji tego sektora. To czas na doskonalenie i optymalizację narzędzi oraz rozwiązań. Firmy, które osiądą na laurach i przestaną dbać o nieustanny rozwój, z pewnością stracą swoje udziały w rynku i pozostaną daleko w tyle za konkurencją.

Podczas webinaru przedstawimy rozwiązania, które usprawniły procesy m.in. w obszarze e-commerce u jednego z naszych klientów — lidera w branży odzieży sportowej.
Zastosowane rozwiązania nie  tylko usprawniły proces kompletacji dzięki kompatybilności z innymi rozwiązaniami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie, ale także zostały wykorzystane w innych obszarach przestrzeni magazynowej. Na jakie urządzenie postawiliśmy? Tego dowiecie się podczas spotkania online już 26 kwietnia o godzinie 11:00.

Czego dowiesz się podczas spotkania online?

  • Z jakim problemem musieliśmy się zmierzyć?
  • Jakie rozwiązania zastosowaliśmy?
  • Przedstawimy Ci nasze wnioski po wdrożeniu
  • Zaprezentujemy wyniki!

Partnerem spotkania jest producent skanerów ubieralnych – firma ProGlove. Przedstawiciel marki opowie o nowych ubieralnych rozwiązaniach, dzięki którym można pracować bezpiecznej, efektywniej i bardziej ergonomiczne.

Zapraszamy do ZAPISÓW!

---

Prowadzenie:

Marek Kuropieska, Aspekt Sp. z o.o., od ponad 17 lat związany z branżą automatycznej identyfikacji. Dzięki sprawnemu zarządzaniu wprowadził firmę w okres dynamicznego wzrostu w każdej gałęzi działalności, zarówno związanej ze znakowaniem magazynów, oprogramowaniem WMS, jak i dostawami urządzeń. Pod jego zarządem firma sięgnęła także po takie nagrody, jak Diamenty Forbesa czy Gazele Biznesu. Prowadził projekty i wdrażał technologie Auto ID między innymi w takich firmach jak LPP, CCC, IKEA, Whirlpool, Forte, Nowy Styl Group czy DHL. W swojej pracy kieruje się ideą, że nie ma rzeczy niemożliwych, co przekłada się na kompleksowe podejście do realizowanych projektów.

Ada Wiśniewska, Country Manager w firmie produkującej najmniejsze i najlżejsze skanery ubieralne na rynku - ProGlove. Ada jest  absolwentką Wydziału Ekonomii UG o specjalności Transport i Logistyka oraz University of West London.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie łancucha dostaw. Spędziła 10 lat w Wielkiej Brytanii pracując m.in. dla Amazon, Virgin i Hutchison 3G. Od 5 lat zajmuje się poprawą ergonomii oraz produktywności przedsiębiorstw.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.