Diamenty Forbesa 2020

4 lutego 2020
Czas czytania: 2 minuty

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Aspekt Sp. z o.o. została wyróżniona wysokim miejscem w prestiżowym rankingu - "Diamenty Forbesa 2020”. Ranking przygotowany przez Bisnode Polska wspólnie z redakcją miesięcznika Forbes wskazuje firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość.

Znalezienie się w znakomitym gronie laureatów tytułu „Diamentu Forbesa” jest wyróżnieniem szczególnym. Obserwacja firm umieszczonych w rankingu daje możliwość zdiagnozowania kondycji polskiej gospodarki, a z drugiej strony pozwala sięgnąć poza horyzont przemian, który zarysowuje się dla przyszłość biznesu.

W tym roku zaszczytny tytuł przyznano 4035 firmom, w trzech kategoriach, określonych na podstawie przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).

Aspekt, który zamknął miniony rok z wynikiem finansowym przekraczającym 20 mln obrotu uzyskał wysokie, 8 miejsce, w województwie śląskim, wśród przedsiębiorstw, których przychody rozciągały się pomiędzy 5-50 mln zł. Co w wymiarze ogólnopolskim daje 117 miejsce, na 4035 firm uwzględnionych w zestawieniu.

Przychody to nie jedyny czynnik brany pod uwagę. Ocena dokonana została metodą szwajcarską, która łączyła zyski z oszacowaniem potencjału pracowników, know-how oraz czynników takich jak wrażliwość na zmiany sezonowe i koniunkturalne.

Znalezienie się w rankingu jest dla nas potwierdzeniem właściwego wyboru, co do kierunku rozwoju, który obrany został dla naszej firmy – mówi Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt – Jest to świadectwo skuteczności realizowanych działań, które nie były by możliwe bez zaangażowania całego zespołu oraz przejaw zaufania jakim obdarzyli nas nasi klienci i partnerzy biznesowi. Wszystkim, w imieniu zarządu firmy serdecznie dziękuję.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.