Komputer mobilny Datalogic Skorpio X5

17 marca 2021
Czas czytania: 3 minuty

Pierwszym krokiem do zwiększenia produktywności pracowników jest zaopatrzenie ich w niezawodne urządzenia mobilne. Terminal Skorpio X5 od Datalogic to zaawansowany komputer przenośny, który wyróżnia się pod względem skuteczności i wydajności. Zapewnia wszystko, czego potrzebują twoi pracownicy: niezrównaną intuicyjność, wygodę użytkownika, stabilność i bezpieczeństwo.

Datalogic Skorpio X5 - charakterystyka

Dzięki rozbudowanym funkcjom komputer mobilny Skorpio X5 znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Świetnie radzi sobie na magazynie, hali produkcyjnej, w logistyce, handlu czy placówkach ochrony zdrowia. Na pewno sprawdzi się także w Twojej firmie!

Doskonały wyświetlacz dla lepszej widoczności

Urządzenie wyposażone jest w bardzo duży i jasny wyświetlacz Gorilla Glass. Jego 4,3-calowy, dotykowy ekran zapewnia szeroki zakres widoczności, zapewniając użytkownikowi wyraźniejszy i łatwiejszy do odczytania obraz. Ekran o wysokiej widoczności sprawia, że Skorpio X5 jest idealnym narzędziem do pracy w terenie. Umożliwia pracownikom wygodną obsługę w każdych warunkach oświetleniowych, zapewniając jednocześnie maksymalną czytelność.

Najnowszy system Android i procesor Qualcomm Snapdragon 660

Terminal danych Datalogic Skorpio X5 działa w najnowszej wersji Android 10 z przyjaznymi dla użytkownika usługami GMS (Google Mobile Services). Skorpio X5 posiada także certyfikat Android Enterprise Recommended, czyli spełnia wszystkie wymagania klasy korporacyjnej określone przez Google. Dzięki procesorowi 2.2 GHz CPU Qualcomm Snapdragon 660 urządzenie pozwala jednocześnie uruchamiać najbardziej wymagające aplikacje mobilne, wykorzystując najwyższą moc obliczeniową urządzenia.

Ładowanie bezkontaktowe w Skorpio X5

Model bezkontaktowego ładowania zapewnia znacznie niższe koszty konserwacji urządzenia. Ładowanie bezstykowe nie jest podatne na takie czynniki jak rdza, gromadzenie się kurzu i rozwój mikroorganizmów. Ponadto terminal Skorpio X5 wyposażony jest w technologię baterii wymienianych podczas pracy oraz nowoczesny system ładowania i zarządzanie baterią. Dzięki temu urządzenie nadaje się do obsługi energochłonnych aplikacjach i nieprzerwanej pracy podczas bardzo długich zmian.

Wygodny, lekki, ergonomiczny i wytrzymały

Terminal mobilny Datalogic Skorpio X5 jest lekki, poręczny i bardzo wygodny w obsłudze. Dla zwiększenia komfortu użytkowania dostępny jest z trzema rodzajami klawiatury: 28 klawiszy numerycznych, 38 klawiszy funkcyjnych i 47 klawiszy alfanumerycznych. Ponadto komputer mobilny Datalogic Skorpio X5 oferuje wiele opcji klawiszy skanowania: 2 boczne, 1 centralny, spust (wersja pistoletowa) lub dolny (wersja HH), a także punkt umożliwiający użytkownikom skanowanie w najwygodniejszy i najszybszy sposób.

Terminal Datalogic Skorpio X5 przystosowany jest do pracy nawet w trudnych warunkach. Wytrzymuje wielokrotne upadki na beton z wysokości do 1.8m oraz jest odporny na wstrząsy, pył i strumień wody (klasa szczelności IP65).

Przekonaj się sam i zapytaj o Skorpio X5 od Datalogic naszych specjalistów!

Zapytaj o szczegóły

 

Skorpio X5 Datalogic

Parametry terminala Datalogic Skorpio X5

Wymiary

218 x 78,5 x max.35.6 mm

Waga

od 488 g do 626 g

Wyświetlacz

4.3" TFT LCD 800x480 WVGA

System operacyjny

Android 10 z GMS

Procesor

Qualcomm SD660 Octa-core 2.2 GHz

Wytrzymałość

Wielokrotne upadki na beton z 1,8 metra oraz 100 wstrząsów o amplitudzie 1 m
Temperatura pracy od -20 do 50 ºC
Klasa szczelności IP65

Skanowanie

Imager 1D Green Spot, imager 2D standardowego i średniego zasięgu

Łącze

Bezprzewodowe Bluetooth 5.0 klasa 2, BLE z BR/EDR

Aparat

Tylny 13 MP

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.