Komputer ubieralny Honeywell CW45

18 stycznia 2023
Czas czytania: 5 minut

Ubieralny komputer mobilny Honeywell CW45 to wytrzymałe narzędzie zwiększające wydajność dzięki ergonomii, bieżącej prezentacji informacji w miejscu pracy oraz łatwej integracji narzędzi potrzebnych do wykonania zadań.

Komputer mobilny Honeywell CW45

Zaprojektowany od podstaw z myślą o komforcie, łatwości obsługi i niezawodności, model CW45 oferuje niski profil, duży wyświetlacz HD, wytrzymałość klasy korporacyjnej oraz wygodne, łatwe w noszeniu akcesoria. CW45 jest przeznaczony dla firm, które inwestują w zaawansowane rozwiązania i potrzebują trwałej, stabilnej i bezpiecznej platformy do ich wdrożenia. Zbudowany w oparciu o najnowszą generację platformy Mobility Edge™ firmy Honeywell, CW45 zapewnia cykl życia, bezpieczeństwo i trwałość, aby zoptymalizować zwrot z inwestycji w perspektywie długoterminowej.

Dzięki CW45 niezawodna wydajność, łączność danych i komunikacja dla mobilnych pracowników w magazynach, handlu detalicznym, logistyce i produkcji jest zawsze, kiedy jest potrzebna.

Nowe wyzwania

W ostatnich latach wraz z upowszechnieniem się e-commerce przyspieszyły zmiany w całym łańcuchu dostaw. Dzieje się tak we wszystkich grupach demograficznych i kategoriach detalicznych. Firmy stawiają czoła tym wyzwaniom dzięki nowym rozwiązaniom opartym nie tylko na zaawansowanych urządzeniach mobilnych, ale także na kluczowych możliwościach oprogramowania. Seria komputerów mobilnych CW45 jest zintegrowana z zaawansowanymi rozwiązaniami programistycznymi firmy Honeywell, takimi jak optymalizacja zasobów operacyjnych i zunifikowana komunikacja Smart Talk, a także z szerokim ekosystemem rozwiązań UEM, WMS, handlu detalicznego i ERP.

Funkcje i korzyści komputerów Honeywell

Platforma Mobility Edge umożliwia firmom jednorazowe testowanie i walidację aplikacji, przyspieszanie wdrożeń w całym przedsiębiorstwie, optymalizację wydajności urządzeń, uproszczenie konserwacji i wydłużenie cyklu życia produktu.
Zaprojektowany specjalnie pod kątem użyteczności i komfortu, komputer mobilny CW45 oferuje nisko osadzony środek ciężkości, kompaktowy rozmiar, duży wyświetlacz HD, możliwość wymiany baterii bez wyjmowania urządzenia oraz łatwe w użyciu, trwałe akcesoria do noszenia, które zapewniają, że urządzenie pozostaje wygodnie w miejscu dla optymalnej pracy bez użycia rąk.

Wyposażony w najnowszą technologię Wi-Fi 6, CW45 zwiększa przepustowość danych i zapewnia lepsze wrażenia podczas komunikacji głosowej lub wideo.

Wyposaż swoich pracowników w zestaw rozwiązań i akcesoria od Honeywell! Wystarczy podłączyć  wytrzymały, poręczny skaner 8675i (przez Bluetooth lub kabel zasilający) w celu szybkiego, niezawodnego rejestrowania danych FlexRange, zestaw słuchawkowy Honeywell Voice oraz wdrożyć rozwiązanie do sterowania głosem Honeywell Guided Work Voice. Pełne rozwiązanie jest gotowe do pracy!

Bezproblemowa łączność wewnątrz i na zewnątrz

Pracownicy mobilni często mają trudności z otrzymywaniem aktualnych informacji w celu zwiększenia wydajności. W odpowiedzi ubieralny komputer mobilny CW45 wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 6, aby ułatwić dostęp do istotnych informacji z niewielkim opóźnieniem, nawet w bardzo gęstym środowisku sieciowym.

Poprawa produktywności

Efektywność bez użycia rąk może poprawić przepustowość bieżących procesów, po prostu eliminując ciągły ruch związany z podnoszeniem i odkładaniem urządzenia. Urządzenia ubieralne minimalizują również czas tracony w przypadku zagubienia urządzeń przenośnych. Posiadanie właściwych informacji, gdy są one potrzebne, może usprawnić podejmowanie decyzji i zmniejszyć liczbę błędów.

Łatwe wdrażanie użytkownika

Zbudowany specjalnie jako urządzenie do noszenia, CW45 został zaprojektowany od podstaw, aby dostosować się do użytkownika, a nie na odwrót. Niewielka waga, kompaktowe rozmiary, nisko położony środek ciężkości oraz bezpieczne, wygodne i łatwe w regulacji akcesoria do noszenia ułatwiają użytkownikom wdrożenie już od pierwszego dnia.

Prosta integracja

Zaprojektowany z myślą o połączeniu ze wspólnymi komponentami rozwiązania, CW45 może łączyć się z rozwiązaniami sprzętowymi i programowymi niezbędnymi do łatwego wdrożenia w typowych przepływach pracy

Zbudowany na platformie Mobility Edge

Rodzina komputerów ubieralnych CW45, zbudowana w oparciu o najnowszą generację platformy Mobility Edge firmy Honeywell stanowi trwałą, stabilną i bezpieczną podstawę dla skutecznych i długotrwałych rozwiązań. Komputer mobilny CW45 wykorzystuje najnowszą technologię procesora i pamięci w celu uzyskania wysokiej wydajności z gwarantowaną obsługą systemu Android 13, z możliwością aktualizacji do systemu Android 14 i Android 15.

Parametry komputera ubieralnego CW45

Wymiary:

133 x 86 x 14 mm

Waga:

292 g

Wyświetlacz:

Rozmiar wyświetlacza: 11,9 cm
Rozdzielczość: (1280 x 720)
Podświetlenie: LED
Panel dotykowy: wytrzymały multi-touch, Gorilla Glass
Obsługiwane tryby rękawic, rysika

System operacyjny:

Każda wersja Androida od 12 do co najmniej 15

Procesor:

Qualcomm QCS4290/QCM4290 octa-core, 2.0GHz

Pamięć:

6 GB DDR4x RAM, 64 GB UFS Flash

Bluetooth:

Bluetooth 5.1, klasyczny i BLE

Połączenia sieciowe:

Specyfikacje sieci WLAN: Certyfikat Wi-Fi6: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax i 2*2 MU-MIMO
Bezprzewodowa komunikacja komputerowa: Wi-Fi, Bluetooth, NFC

Aparat

13MP aparat boczny
8MP aparat z przodu

Odporność na upadki:

Wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m (6 stóp) w temperaturze od -20°C do +50°C (od -4°F do +122°F) zgodnie z normą MIL-STD-810H

Bateria

Bateria: litowo-jonowa;
Standardowa: 3,6 V, 3500 mAh
Rozszerzona: 3,6 V, 7000 mAh
Wymiana baterii podczas pracy: 1 minuta

Klasa szczelności

IP65 i IP67

Skanowanie:

Może odczytywać kody kreskowe za pomocą sparowanego skanera lub zintegrowanej kamery

Zastosowanie:

Centra dystrybucyjne, magazyny, sektor produkcji, e-commerce
 

Ulotka

Pobierz

Zastanawiasz się, czy komputer ubieralny Honeywell CW45 sprawdzi się w Twojej firmie? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj" 
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie komputerów ubieralnych w Twojej firmie.

 

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.