Łatwiejsza automatyzacja procesów z Zebra Mobility DNA OCR Wedge

16 marca 2022
Czas czytania: 2 minuty

Zebra Mobility DNA OCR Wedge zapewnia bezproblemową i precyzyjną rejestrację standardowych danych. Urządzenie wyposażone jest w sześć różnych konfiguracji, które automatycznie rozpoznają i rejestrują: tablice rejestracyjne, karty identyfikacyjne, numery identyfikacyjne pojazdów, opon, liczników oraz pojemników transportowych.

Prostota użytkowania i łatwość wdrażania

Nie musisz martwić się długim, drogim i skomplikowanym implementowaniem rozwiązania. Cały proces wdrażania zajmuje zaledwie kilka minut. Wszystkie konfiguracje OCR Wedge współpracują z DataWedge, darmowym rozwiązaniem Zebra Mobility DNA, które jest fabrycznie zainstalowane na każdym komputerze mobilnym marki Zebra, przez co w łatwy sposób można zespolić rejestrowane dane z aplikacjami korporacyjnymi, bez kosztownego i czasochłonnego kodowania. Co zrobić, aby aktywować OCR Wedge? Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie funkcje, zakupisz potrzebną licencję i gotowe — możesz rozpocząć skanowanie.

Maksymalna precyzja i skuteczność rejestracji danych

Zastosowanie uczenia maszynowego zapewnia, że każda konfiguracja DNA OCR Wedge przystosowana jest do precyzyjnego wyodrębnienia pożądanego tekstu, nawet jeśli napotka trudności związane z jego lokalizacją. Przykładowo rozwiązanie OCR Wedge przeznaczone dla numerów identyfikacyjnych opon (TIN) jest w stanie odczytać tekst umieszczony na krzywej. Dla OCR Wedge nie jest również problemem niski kontrast czarnego tekstu wydrukowanego na czarnej powierzchni. Z takimi wyzwaniami nie poradziłby sobie tradycyjny silnik OCR.

Bezpieczeństwo danych

Brak połączenia Wi-Fi lub wyczerpany limit transferu danych? To nie problem! Proces przetwarzania informacji w całości odbywa się za pomocą urządzenia mobilnego marki Zebra. Mobility DNA OCR Wedge zadziała wszędzie, nawet w najdalszych obszarach zakładu czy parkingu podziemnym. To rozwiązanie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa — Twoje dane nigdy nie opuszczą urządzenia i nie będą przetwarzane ani przechowywane na zewnętrznych serwerach w chmurze.

Usprawnienie procesów roboczych i zwiększona produktywność? To możliwe z Zebra Mobility DNA OCR Wedge.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego rozwiązania? Zapytaj naszych specjalistów o szczegóły!

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.