Mark Display skaner ubieralny z wyświetlaczem – odpowiedź na bieżące potrzeby branży

3 czerwca 2020
Czas czytania: 4 minuty

mark display

 

Nowość w ofercie Aspektu – Mark Display, skaner ubieralny z wyświetlaczem niemieckiej marki ProGlove – urządzenie, które umożliwia szybką obsługę procesów magazynowych, nawet w najbardziej intensywnym czasie.

Skaner ubieralny Mark Display

Branża e-commerce ma się ostatnio bardzo dobrze. Pozostający w odosobnieniu konsumenci na nowo odkryli możliwości związane z zakupami online. Zwiększony ruch w witrynach internetowych przekłada się na większą aktywność w magazynach. Ruch towarów jest natężony bardziej, niż w okresie świąt Bożego Narodzenia oraz corocznych wyprzedaży. Sytuacja, która z punktu widzenia kadry zarządzającej wydaje się być okazją jedną na milion, dla wielu pracowników jawi się jako klęska urodzaju... Działając pod presją czasu, ulegając zmęczeniu, personel popełnia więcej błędów.

MARK Display to o 33% mniej pomyłek podczas kompletacji

Rozpoczynając jako startup, ProGlove rozwinęła się do wielkości jednej z najbardziej innowacyjnych i rozpoznawalnych firm w sektorze TSL w Europie. Sukces jest wynikiem umiejętności właściwego odczytywania potrzeb rynku. Obecnie, gdy potrzebne było wygodne, lekkie, szybko przesyłające informacje urządzenie do klasyfikowania towarów w ofercie pojawił się skaner ubieralny MARK Display. To kolejny produkt z linii MARK, skanerów ubieralnych najnowszej generacji.

Skanery ubieralne z ProGlove spełniają oczekiwania pracowników korzystających z nich podczas procesów magazynowych, a także oceniającej ich pracę i rozwój przedsiębiorstwa, kadry zarządzającej. Wyposażony w lekki wyświetlacz skaner MARK Display gwarantuje jeszcze większą orientację, umożliwia szybszą pracę i natychmiastowy przesył informacji. O zakończonym procesie skanowania, zbierania informacji zawiadamia wizualny, akustyczny i dotykowy sygnał zwrotny.

ProGlove Mark Display - charakterystyka

Skaner wraz z 1,54-calowym wyświetlaczem typu e-ink przymocowany jest do rękawicy lub opaski. Skanowanie inicjuje naciśnięcie przycisku znajdującego się pod kciukiem, dzięki temu czynność wykonywana wielokrotnie, nawet do tysiąca razy dziennie staje się niezmiernie prosta. Niewielki ekran Mark Dipslay jest aż 10 razy lżejszy niż inne dostępne na rynku urządzenia skanujące. Używający go pracownicy nie odczuwają więc nacisku i ciężaru. Ponadto zintegrowanie z urządzeniem sprawia, że nie tracą czasu na podchodzenie do stacjonarnego terminala lub zapamiętywanie informacji. Nie muszą też nosić ze sobą dodatkowych dokumentów, czy wydruków, mają wolne dłonie.

Umiejscowienie skanera wraz z ekranem, na rękawicy to znakomite rozwiązanie z punktu widzenia ekonomii działań, które stanowi wyborną alternatywę dla tradycyjnych czytników.

Kluczowe cechy produktu:

  • wyświetlacz: 1,54", typu e-ink
  • waga: 48g
  • obsługa wszystkich kodów kreskowych 1D/2D, w tym QR
  • zakres skanowania od 30 cm do 150 cm
  • proste parowanie za pomocą BLE (Bluetooth Low Energy)

Produkt dostępny jest w wersjach z lewo i praworęcznymi rękawicami lub opaskami na dłoń z wyzwalaczem na palcu wskazującym.

Czas to pieniądz!

Wiele wskazuje na to, że nawyki zakupowe, do których zostaliśmy zmuszeni sytuacją, staną się, w wielu gospodarstwach domowych, codzienną rutyną. Łatwo więc przewidzieć, że ilość dostaw i kompletacji wykonywanych podczas zwykłego dnia pracy w magazynie wzrośnie. Inwestycja w skanery ubieralne MARK Display, to dobre rozwiązanie, tym bardziej że urządzenia dostępne są w różnych wersjach dostosowanych do realnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Podejmując decyzje związane z wydatkami, dobry manager potrzebuje mocnych argumentów. Analitycy ProGlove doskonale znają tę problematykę. Z myślą o jeszcze efektywniejszej kontroli kosztów, co jest szczególnie ważne podczas obecnej sytuacji rynkowej, ProGlove stworzył Kalkulator (ROI) opłacalności i oszczędności. Korzystając z niego sprawdzisz czas zwrotu z inwestycji i jeszcze bardziej świadomie zaplanujesz wydatki.

Oblicz od ręki zwrot z inwestycji korzystając z KALKULATORA!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, skrojonego na miarę Twojego biznesu.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.