Nowość od Honeywella! Komputer mobilny Dolphin CK65 gotowy na trudne wyzwania!

14 sierpnia 2019
Czas czytania: 3 minuty

Dolphin CK65 to wytrzymały, a dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego i klawiatury niezwykle uniwersalny i przyjazny dla użytkownika komputer mobilny. Oparty na systemie Android i platformie Honeywell Mobility Edge sprzęt z łatwością sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

Dolphin CK65 to kolejny komputer mobilny w portfolio cenionego producenta, wykorzystujący najlepsze rozwiązania swoich poprzedników takich jak CK3X czy CK3R, ale sięgający także po nowe możliwości, związane z wykorzystaniem Androida i platformy Honeywell Mobility Edge. Połączenie idealne gwarantuje łatwe wdrożenie i certyfikację, niezawodność i precyzję działania, a co za tym idzie szybki zwrot inwestycji w nowy sprzęt.

CK65

Dzięki wykorzystaniu Mobility Edge, wspólnej platformy sprzętowej i programowej, użytkownicy CK65 są wolni od ograniczeń związanych z integracją różnych urządzeń i aplikacji funkcjonujących w przedsiębiorstwie, a co za tym idzie oszczędzają zasoby swoich działów IT, czas i koszty.

Ponadto dzięki współpracy między firmami Honeywell i Google platforma Mobility Edge maksymalizuje zwrot z inwestycji poprzez wydłużony cykl życia produktu w systemie Android R.

Dolphin CK65 obsługuje cztery generacje Androida, począwszy od systemu Android 8 (O). Aktualizacje zabezpieczeń są dostępne przez okres do dwóch lat od ostatniej poprawki Google poprzez usługę Honeywell Sentinel. Wszystko to sprawia, że CK65 to sprzęt zapewniający łatwą ścieżkę migracji użytkowników ze starszych systemów operacyjnych Windows na platformę Android.

Komputer mobilny Dolphin CK65 jest wyposażony w szybki procesor, daje możliwość zaawansowanej łączności sieciowej oraz lepszej niż kiedykolwiek jakości skanowania 1D/2D. Czas pracy na bateriach wynosi nawet 28 godzin, dzięki czemu komputera mogą używać bez żadnych przerw pracownicy kilku zmian. A za sprawą technologii „hot swap" kiedy bateria w końcu się wyładuje, pracownicy mogą wymienić ją na nową bez konieczności ponownego uruchamiania urządzenia, co skraca czas przestoju i zwiększa wydajność.

Dolphin CK65 to wytrzymały komputer, który bez szwanku – co zostało potwierdzone w badaniach - znosi silne wstrząsy czy wielokrotne upadki z wysokości 2,4 metra na beton, zapylenie i zawilgocenie. Duży, dobrej jakości 4-calowy ekran dotykowy zapewnia dobrą widoczność w pomieszczeniach i łatwą obsługę za pomocą palca, rękawicy lub rysika. Dolphin CK65 jest wyposażony także w tradycyjną klawiaturę (38 klawiatura numeryczna lub 51 alfanumeryczna) pozwalającą nad łatwą obsługę także starszych aplikacji i wprowadzanie danych nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych - dla większej efektywności i wygody pracowników.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.