Od resellera do integratora rynku. Gala 20-lecia firmy Aspekt za nami

5 czerwca 2019
Czas czytania: 2 minuty

Firma Aspekt była jednym z pionierów branży automatycznej identyfikacji kodu kreskowego w Polsce. 20 lat temu podobną działalnością zajmowało się w naszym kraju niewiele firm, a szerokiej dostępności rozwiązań funkcjonujących na nieporównywalnie bardziej rozwiniętych zachodnich rynkach można było tylko pomarzyć.

Dzisiaj Aspekt to firma z rocznym obrotem przekraczającym 20 mln złotych, z sukcesami rozbudowująca wachlarz usług i rozwijająca swoje własne produkty takie jak WMS Rewista czy marka taśm termotransferowych Okapi. Rozwiązania dostarczane przez nią – zarówno autorskie, jak i pochodzące od innych producentów – działają w wielu krajach: od Czech i Słowacji, przez Wielką Brytanią, Niemcy czy Włochy po daleki Katar. Wśród jej partnerów znajdują się potężne światowe firmy, takie jak Zebra Technologies, Scan Source czy Advantech-DLoG.

- Obserwowaliśmy firmę Aspekt niemal od samego początku, gdy działała przede wszystkim jako reseller i jesteśmy pod wrażeniem jej rozwoju i ekspansji. Dzisiaj Aspekt to już nie reseller, ale ceniony integrator rynku. Sami obchodzimy w tym roku 50-lecie Zebry i Państwu również życzymy kolejnych wspaniałych rocznic – mówili podczas gali Piotr Klepczarek i Rafał Leszczyński z firmy Zebra.


Sponsorami gali 20-lecia firmy Aspekt sp. z o.o. byli: Zebra (Gold Sponsor i współorganizator), ScanSource (Silver Sponsor), Advantech DLoG (Silver Sponsor).

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.