Stacjonarne czytniki RFID

6 października 2020
Czas czytania: 5 minut

Stacjonarne czytniki RFID są niezastąpionym narzędziem w dziedzinach, gdzie wymagane jest precyzyjne i efektywne śledzenie i identyfikowanie przedmiotów. Dzięki swojej zaawansowanej funkcjonalności i wydajności, stacjonarne czytniki RFID zapewniają nie tylko szybkie odczyty etykiet RFID, ale także umożliwiają integrację z różnymi systemami i procesami biznesowymi.

Stacjonarne czytniki RFID są zwykle instalowane na stałe w strategicznych punktach, takich jak linie produkcyjne, magazyny, punkty sprzedaży detalicznej czy bramki kontrolne. Ich stabilna konstrukcja i zaawansowane funkcje pozwalają na ciągłe i niezawodne odczytywanie etykiet RFID, niezależnie od ilości czytników lub dużej skali operacji.

Wielozadaniowość stacjonarnych czytników RFID sprawia, że są one niezastąpione w różnych branżach i zastosowaniach. Mogą być wykorzystywane do inwentaryzacji, zarządzania zapasami, śledzenia przesyłek, kontroli dostępu, zarządzania jakością, a także do monitorowania i analizy danych dotyczących ruchu towarów.

Stacjonarne czytniki RFID oferują zalety, takie jak szybkość odczytu, duży zasięg działania, zdolność do obsługi wielu etykiet jednocześnie, a także możliwość integracji z innymi systemami, takimi jak systemy zarządzania magazynem czy oprogramowanie do śledzenia i analizy danych. To sprawia, że stacjonarne czytniki RFID są nie tylko skutecznym narzędziem identyfikacji, ale również umożliwiają optymalizację procesów i poprawę wydajności operacyjnej.

Czytniki RFID stacjonarne

CZYTNIK RFID ZEBRA FX9600

RFID UHF ZEBRA FX9600.jpg

Czytnik FX9600 pozwala na podłączenie od 4 do 8 anten i jest niezwykle wydajny. Wysoka czułość zapewnia najwyższą dokładność i większy zasięg odczytu, nawet przy dużej liczbie sygnałów radiowych. Charakteryzuje się przystosowaniem do użytkowania w trudnych warunkach w których występuje kurz, brud i wahania temperatury.

Zastosowania: pojemniki i palety o dużej pojemności sprawiające problemy, materiały z dużą zawartością metalu lub płynów, duże terminale przeładunkowe.

Branże: sektor produkcji, zarządzanie magazynem.

CZYTNIK RFID ZEBRA FX7500

RFID UHF ZEBRA FX7500.jpg

Jest to wysokiej jakości czytnik RFID UHF pozwalający na podłączenie od 2 do 4 anten. Posiada zaawansowaną technologię radiową RFID, która zapewnia większą prędkość i dokładność odczytu danych oraz stały poziom wydajności. Charakteryzuje się duża odpornością na trudne warunki klimatyczne, atrakcyjną obudową o niewielkich wymiarach oraz łatwym montażem.

Zastosowania: rozległe przestrzenie otwarte, zastosowania klasy biznesowej

Branże: zarządzanie magazynem, handel detaliczny, sektor produkcji, transport.

CZYTNIK RFID ZEBRA ST5500

Zebra ST5500

Czytnik ST5500 zapewnia wiedzę na temat kierunku ruchu zasobów w czasie przemieszczania się ich przez zakład, dokąd zmierzają zasoby, ułatwia śledzenie ich lokalizacji oraz zapobieganie kradzieżom. Dzięki elastycznym opcjom montażu, umożliwiającym instalację na ścianie lub podwieszenie pod sufitem, czytnik można zainstalować w praktycznie każdym środowisku.

Zastosowania: monitorowanie przepływu zapasów w głównych punktach wejścia/wyjścia, śledzenie artykułów przechodzących przez dowolny punkt przejściowy na terenie placówki

Branże: zarządzanie magazynem, handel detaliczny, sektor produkcji

CZYTNIK RFID DATALOGIC DLR-DK001

Datalogic DLR DK001

Czytnik biurkowy RFID UHF DLR-DK001 jest niewielkim na biurkowym czytnikiem RFID UHF ze zintegrowaną anteną do zastosowań o krótkim i średnim zasięgu. Czytnik jest zasilany i sterowany bezpośrednio za pomocą kabla USB i odczytuje tagi RFID EPC Global Class1 Gen2 UHF. Posiada zasięg dochodzący do 90 cm.

Zastosowania: systemy lojalnościowe, systemy sprzedaży, śledzenie dokumentów, wydawanie przepustek w systemach kontroli dostępu

CZYTNIK RFID DATALOGIC DLR-PR001

Datalogic DLR PR001

DLR-PR001 to czytnik dalekiego zasięgu UHF z GPRS. Cechuje go znakomita wydajność odczytu RFID, moc obliczeniowa i możliwości komunikacyjne. Czytnik jest zoptymalizowany pod kątem instalacji portalowych i oferuje pełną moc dla 16 anten, zarządzanie trybem gęstego czytnika Gen 2 i wysoką szybkość odczytu.

Zastosowania: aplikacje portalowe, automatyzacja w sklepie (inteligentne półki, smart wyświetlacze), tunele RFID, automatyzacja fabryki, systemy kontroli dostępu

CZYTNIK RFID HONEYWELL IF2B

HONEYWELL IF2B

Honeywell IF2B to kompaktowy, ekonomiczny czytnik sieciowy

zaprojektowany do obsługi różnorodnych zastosowań RFID zarówno w przedsiębiorstwach, jak i

środowiskach przemysłowych, które wymagają skalowalnego systemu RFID o niskim koszcie za punkt odczytu.

Dzięki małej i lekkiej, ale wytrzymałej obudowie, IF2B nadaje się do prawie każdego środowiska.

Zastosowania: przemysłowe operacje magazynowe i produkcyjne, środowiska korporacyjne do zastosowań związanych z zarządzaniem zasobami i zapasami.

Jeśli szukasz solidnych i zaawansowanych stacjonarnych czytników RFID, które spełnią Twoje wymagania biznesowe, skontaktuj się z nami. Oferujemy innowacyjne rozwiązania RFID, które pomogą Ci w osiągnięciu większej precyzji, efektywności i kontroli nad swoimi operacjami.

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie technologii RFID w Twojej firmie.

 

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.