Tablice interaktywne Archimedes od Advantech

24 listopada 2022
Czas czytania: 4 minuty

Tablice interaktywne Archimedes to idealna alternatywa zwykłych tablic w salach konferencyjnych, szkoleniowych i firmowych. Dzięki zintegrowanemu wewnętrznemu komputerowi z systemem Android 9.0,  jest kompatybilny z najnowszymi aplikacjami.

Wyświetlacz 4K Ultra HD zapewnia niesamowitą jakość obrazu oraz jest w pełni zoptymalizowany pod kątem widzenia zarówno z bliskiej, jak i dalekiej odległości. Pozwala uzyskać realistyczne i płynne pisanie odręczne.Tablice interaktywne Archimedes

Unikalny design

Seria ARCHIMEDES SlimLINE to najlepsze interaktywne rozwiązanie do wyświetlania treści w miejscach publicznych, a także jako tablica w salach szkoleniowych lub salach spotkań firmowych. Ta niesamowita seria wyświetlaczy dotykowych oferuje wiele wejść AV, całodobowe użytkowanie komercyjne, hartowane szkło ochronne i może być montowana w orientacji poziomej lub pionowej. Dzięki dotykowemu ekranowi można przełączać się między tablicami, przeglądarkami internetowymi, eksploratorami plików i innymi źródłami, takimi jak komputer OPS lub laptop.

Niesamowita smukła ramka

Wyświetlacze te mają wyjątkowo elegancką i wąską ramkę o grubości zaledwie 16,6 mm, co stanowi mniej niż połowę standardu branżowego. Oznacza to, że stosunek powierzchni obudowy do wyświetlacza jest bardzo niski, a ponad 91% całkowitego rozmiaru ekranu jest interaktywne.

Zoptymalizowana odległość oglądania dzięki 4K UHD

Wyświetlacz 4K Ultra HD zapewnia niesamowitą jakość obrazu w rozdzielczości czterokrotnie wyższej niż Full HD. Oznacza to, że wyświetlacz jest w pełni zoptymalizowany pod kątem widzenia zarówno z bliskiej, jak i dalekiej odległości, co ma kluczowe znaczenie w środowisku klasowym czy konferencyjnym, w którym wszyscy uczestnicy spotkań muszą widzieć szczegóły.

Całodobowe wykorzystanie komercyjne 24/7

Ten wyświetlacz może być używany przez całą dobę. Chociaż nie jest to koniecznie potrzebne w branży edukacyjnej czy szkoleniowej, funkcja ta zapewnia większą trwałość i maksymalizuje żywotność wyświetlacza.

3-letnia gwarancja

Wyświetlacze Archimedes  objęte są 3-letnią gwarancją, aby zapewnić całkowity spokój o niezawodność i wyjątkową jakość produktów firmy Advantech.

Przednie porty z łatwym dostępem

Z przodu tablicy, oprócz przycisku zasilania i trybu gotowości są również dwa porty USB, które umożliwiają szybkie i wygodne podłączenie pamięci USB do wyświetlacza. Nie ma potrzeby dostępu do tylnych portów, co jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędności czasu.

Bezpłatny uchwyt ścienny  

Dzięki płaskiemu, poziomemu uchwytowi ściennemu dołączonemu do każdego ekranu, można łatwo i szybko zainstalować wyświetlacz i zacząć korzystać ze wszystkich niesamowitych funkcji.

Zestaw rysików w zestawie

Każdy wyświetlacz oferuje zestaw rysików magnetycznych, które można przymocować do przedniej części wyświetlacza.

Zaawansowany komputer wewnętrzny

Zintegrowany wewnętrzny komputer z systemem Android 9.0 umożliwia instalację aplikacji za pomocą sklepu Google Play. Jest także kompatybilny z najnowszymi aplikacjami i narzędziami edukacyjnymi. Dostępny opcjonalny komputer OPS, zapewnia bezproblemowe przełączanie między systemem Android i Windows.

Dwukierunkowe bezprzewodowe duplikowanie

Dotykowy ekran daje możliwość przełączania się pomiędzy tablicami, przeglądarkami internetowymi i eksploratorami plików. Bezprzewodowo można wyświetlać do czterech smartfonów, tabletów, laptopów, komputerów PC lub Mac. Korzystając z urządzeń mobilnych, można także wyświetlać lustrzane odbicie w obu kierunkach, a nawet przejąć kontrolę nad ekranem dotykowym z telefonu lub tabletu.

Blokada ekranu z kodem PIN

Dostępna jest opcjonalna funkcja, umożliwiająca zablokowanie ekranu za pomocą kodu PIN, co daje pewność, że dane i dokumenty nie trafią w niepowołane ręce.

Gama wydajnych interaktywnych tablic to:

  • Trzy rozmiary: 65”, 75” i 86”
  • Wąska ramka o grubości zaledwie 16,6 mm
  • Przednie porty z łatwym dostępem
  • Kompatybilny z Apple AirPlay
  • Rozdzielczość 4K
  • 20-punktowy MultiTouch
  • Podwójne moduły WiFi i hotspot
  • Dwukierunkowe bezprzewodowe dublowanie ekranu
  • W zestawie szereg narzędzi (rysik, pióra smart itp.)
  • Dostępny z wytrzymałym stojakiem na kółkach

Zastanawiasz się, czy tablica interaktywna Archimedes sprawdzi się w Twojej firmie? Wypełnij formularz na stronie www.smartwhiteboard.pl, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.