Targi Taropak za nami. Nowe produkty Honeywell, Soti i RAM Mounts zrobiły furorę

8 października 2019
Czas czytania: 3 minuty

Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy z kolejnej edycji targów Taropak. Międzynarodowe Targi Pakowania i Etykietowania trwały w Poznaniu od 30 września do 3 października.

To jedno z najważniejszych wydarzeń branży opakowań i etykiet w Europie, ściągające co roku dziesiątki tysięcy uczestników z Polski i ze świata. W tym roku w Poznaniu spotkali się przedsiębiorcy z 18 krajów.

Podczas tegorocznej edycji targów Taropak jednym z najbardziej dyskutowanych tematów była automatyzacja procesów w branży opakowań i etykiet. Rozmawiano o niej zarówno w kontekście procesów produkcyjnych (gdzie pomaga radzić sobie m.in. z problemem niedoboru pracowników), jak i logistyki i magazynowania. To oczywiste, że nie mogło nas tam zabraknąć!

Zaawansowane rozwiązania służące automatyzacji procesów magazynowych to konieczność, choćby ze względu na stale rosnące znaczenie sektora e-commerce, któremu również poświęcono podczas tegorocznych targów Taropak sporo uwagi. Dzięki nim wszystko przebiega szybciej, łatwiej i bezbłędnie, czyli dokładnie tak, jak oczekuje tego e-klient.

Nasza odpowiedź na te wyzwania to sprzęt z logo Honeywell, Soti i RAM Mounts i naszym własnym, który przywieźliśmy do Poznania. Mieliśmy przyjemność zaprezentować gościom targów takie nowości jak:

- terminal wózkowy Thor VM1A Honeywell

- komputer mobilny Dolphin CK65 Honeywell

- drukarkę przemysłową PX940 Honeywell

- zautomatyzowany system do wydawania urządzeń Aspekt/Rewista - Terminalomat,

a także dobrze znane na rynku i sprawdzone przez wielu użytkowników profesjonalne uchwyty montażowe RAM Mounts, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest RAM Mounts Baltic.

Wszystkie urządzenia można było oczywiście sprawdzić w działaniu. Wszystkie, z uchwytami włącznie! Specjalnie zabraliśmy ze sobą wózek widłowy, żeby każdy kto zechce, mógł sprawdzić, jak bezpieczne są urządzenia mobilne w uchwytach RAM Mounts.

Dziękujemy naszym partnerom z Honeywell, Soti i RAM Mounts Baltic za zaufanie i współpracę w znakomitej atmosferze. Jak zawsze!

Dziękujemy gościom naszego stoiska za wszystkie inspirujące spotkania.

Dziękujemy organizatorom targów Taropak za gościnność, życzliwość i uhonorowanie naszego 20-lecia. Wasza wizyta na naszym stoisku bardzo nas zaskoczyła i ucieszyła, a pamiątkowy dyplom na pewno znajdzie miejsce w naszej siedzibie.

Do zobaczenia za rok w Poznaniu!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.