NIMMSTA HS50 - ubieralny skaner kodów

7 czerwca 2023
Autor: Aspekt
Czas czytania: 4 minuty

NIMMSTA HS50 to rewolucyjny ubieralny skaner kodów, który zapewnia niezrównaną wygodę i efektywność podczas skanowania. Jego kompaktowa wielkość i niewielka waga, wynosząca zaledwie 45g, sprawiają, że jest prawie nieodczuwalny na grzbiecie dłoni.

Ubieralny skaner kodów kreskowych

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie mobilność i komfort pracy. Zintegrowany skaner w NIMMSTA HS50 zapewnia wysoką wydajność i precyzję skanowania. Może rejestrować kody kreskowe z odległości do czterech metrów, co daje użytkownikowi elastyczność i swobodę w procesie skanowania. Bez względu na to, czy pracujesz w magazynie, sklepie czy innym środowisku, skaner NIMMSTA HS50 zapewnia niezawodne i szybkie odczytywanie kodów.

Niezawodne skanowanie

Urządzenie zarządza imponującą liczbą do 8000 cykli skanowania na jednym naładowaniu baterii. To oznacza, że można bez przeszkód pracować przez długi czas bez konieczności częstego ładowania. NIMMSTA HS50 jest niezwykle wydajny i nie zawiedzie nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Ekran dotykowy w NIMMSTA HS50 umożliwia wygodne wprowadzanie danych dodatkowych. Możesz szybko i precyzyjnie wprowadzać informacje, takie jak ilość produktów czy numery seryjne, bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń. To znacznie przyspiesza proces pracy i zapewnia większą kontrolę nad skanowanymi danymi.

Odpowiednia głośność

Duża głośność NIMMSTA HS50, osiągająca poziom 85 dB, pozwala na wyraźne słyszenie sygnałów dźwiękowych podczas skanowania. Bez względu na hałaśliwe otoczenie, nie przegapisz żadnego ważnego sygnału, co przyspiesza identyfikację poprawnie zeskanowanych kodów.

Duży zasięg Bluetooth

Duży zasięg Bluetooth to kolejna znacząca zaleta NIMMSTA HS50. Dzięki niemu, skaner może działać na odległość do 325 metrów w wolnej przestrzeni, co daje użytkownikowi swobodę ruchu i większą elastyczność w pracy. Bez obawy o utratę połączenia, można skanować produkty i przenosić się wokół bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z podłączonym urządzeniem.

Szybkie ładowanie

Funkcja szybkiego ładowania to istotny element skanerów NIMMSTA HS50. W krótkim czasie można naładować baterię, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy w szybkim tempie. Niezależnie od sytuacji, możesz polegać na NIMMSTA HS50 jako niezawodnym narzędziu do skanowania.

Odporność i wytrzymałość

NIMMSTA HS50 został również zaprojektowany z myślą o wytrzymałości. Posiada certyfikację IP 65, co oznacza, że jest odporny na kurz i wodę. Bez względu na warunki pracy, NIMMSTA HS50 sprosta wymaganiom i niezawodnie spełni swoje zadanie.

Solidne mocowanie

Dodatkowo, elastyczne mocowanie na rzepy pozwala na indywidualne regulowanie położenia skanera i spustu migawki. Bez względu na preferencje użytkownika, można dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Rękawica NIMMSTA (dostępna w 4 rozmiarach) oraz spust są również dostępne dla osób lewo- i praworęcznych, zapewniając wygodę i funkcjonalność dla wszystkich użytkowników.

Zalety skanerów NIMMSTA HS50

 • Średni zakres skanowania 1D i 2D barcode-imager
 • Aplikacja na Android i Windows
 • 4 skany na sekundę
 • Wyświetlacz dotykowy 1,6 cala
 • Czas ładowania 80% w 45 min
 • Bateria o pojemności 600 mAh
 • Czas pracy do 24 godzin
 • Waga 45 g
 • Klasa szczelności IP65

Skaner NIMMSTA HS50 to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów, którzy cenią sobie wygodę, precyzję i efektywność podczas skanowania kodów kreskowych. Jego niewielka waga, zintegrowany skaner o wysokiej wydajności, zarządzanie 8000 cyklami skanowania, ekran dotykowy, duża głośność, duży zasięg Bluetooth, funkcja szybkiego ładowania oraz wytrzymałość potwierdzona certyfikacją IP65, sprawiają, że NIMMSTA HS50 wyróżnia się na tle innych urządzeń. Niezależnie od branży, w której pracujesz, NIMMSTA HS50 zapewni Ci niezawodne i wydajne skanowanie, ułatwiając codzienną pracę i zwiększając produktywność.

Zastanawiasz się, czy skaner ubieralny NIMMSTA HS50 sprawdzi się w Twojej firmie? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

 • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
 • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
 • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
 • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować zastosowanie skanerów w Twojej firmie.

 

Często zadawane pytania (FAQ)
Skaner ubieralny NIMMSTA HS50

Jakie są główne cechy NIMMSTA HS50?

NIMMSTA HS50 cechuje się małą wagą (45g), niewielkimi rozmiarami, zintegrowanym skanerem o wysokiej wydajności, możliwością rejestrowania kodów z odległości do 4 metrów, zarządzaniem do 8000 cykli skanowania oraz ekranem dotykowym do wprowadzania danych.

Jak długo mogę korzystać z NIMMSTA HS50 na jednym naładowaniu baterii?

NIMMSTA HS50 może przeprowadzić aż 8000 skanów na jednym naładowaniu baterii, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstego ładowania.

Czy NIMMSTA HS50 obsługuje osoby lewo- i praworęczne?

Tak, NIMMSTA HS50 jest wyposażony w elastyczne mocowanie na rzepy, które umożliwia indywidualne regulowanie położenia skanera i spustu migawki. Rękawica oraz spust są dostępne dla osób lewo- i praworęcznych.

Jaki jest zasięg Bluetooth w NIMMSTA HS50?

NIMMSTA HS50 ma duży zasięg Bluetooth, który wynosi 325 metrów w wolnej przestrzeni. To daje użytkownikowi swobodę poruszania się i skanowania bez konieczności pozostawania w bezpośrednim zasięgu podłączonego urządzenia.

Czy NIMMSTA HS50 jest wytrzymały?

Tak, NIMMSTA HS50 jest wyjątkowo wytrzymały. Posiada certyfikację IP65, co oznacza, że jest odporny na kurz i wodę. Można go używać w trudnych warunkach bez obaw o uszkodzenia.

Czy NIMMSTA HS50 posiada funkcję szybkiego ładowania?

Tak, NIMMSTA HS50 posiada funkcję szybkiego ładowania. Dzięki niej, czas ładowania baterii zostaje znacznie skrócony, umożliwiając szybkie przygotowanie urządzenia do pracy.

Jak zainstalować NIMMSTA HS50?

Instalacja NIMMSTA HS50 jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać aplikację NIMMSTA na Android lub Windows na swoje urządzenie, a następnie przystąpić do pracy. Nie ma potrzeby skomplikowanych procedur czy konfiguracji. Urządzenie wysyła wszystkie informacje do Twojego WMS. Podawana jest wizualna, dotykowa i akustyczna informacja zwrotna, czy informacje mogą zostać dostarczone.

Czy NIMMSTA HS50 jest dostępny w różnych rozmiarach?

Tak, rękawica NIMMSTA, która jest częścią NIMMSTA HS50, jest dostępna w 4 różnych rozmiarach. To zapewnia dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika i większy komfort podczas noszenia.

Czy NIMMSTA HS50 może być używany w hałaśliwych środowiskach?

Tak, NIMMSTA HS50 posiada dużą głośność wynoszącą 85 dB, co pozwala na wyraźne słyszenie sygnałów dźwiękowych podczas skanowania nawet w hałaśliwych otoczeniach.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.