Aspekt i ProGlove wspólnie na Automotive CEE Day 2024

16 kwietnia 2024
Autor: Aspekt
Czas czytania: 2 minuty

Automotive Day.webp

Aspekt i ProGlove wspólnie na 9. Spotkaniach Zakupowych Automotive CEE Day

Miło nam poinformować, że wraz z naszym partnerem, firmą ProGlove, będziemy uczestniczyć w nadchodzących 9. Spotkaniach Zakupowych Automotive CEE Day. Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych spotkań branży automotive w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spotkania Zakupowe Automotive CEE Day gromadzą kluczowych dostawców, producentów oraz innowatorów z sektora motoryzacyjnego, oferując unikalną platformę do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii. Jako liderzy w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, Aspekt i ProGlove mają zaszczyt przedstawić najnowsze produkty i innowacje, które mogą znacząco przyczynić się do optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych w branży automotive.

Podczas wydarzenia, oprócz prezentacji nowości od ProGlove, będziemy również prezentować własne rozwiązania takie jak szafy do przechowywania urządzeń i bramki samoskanujące. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdą się także innowacyjne produkty od znanych na rynku producentów takich jak Zebra Technologies, Datalogic czy Advantech, które z pewnością zainteresują uczestników targów.

Będziemy mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami czołowych firm motoryzacyjnych oraz uczestniczenia w panelach dyskusyjnych, które będą skupiać się na najnowszych trendach i wyzwaniach, jakie stoją przed sektorem. Nasze stoisko będzie miejscem, gdzie wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć w akcji nasze rozwiązania, a także porozmawiać o tym, jak mogą one wspierać efektywność i innowacyjność w przemyśle motoryzacyjnym.

W dniach 18-19 kwietnia zapraszamy wszystkich uczestników wydarzenia do odwiedzenia naszego stoiska nr 4, aby osobiście przekonać się, jak technologie Aspekt i ProGlove oraz naszych pozostałych partnerów mogą przyczynić się do przyszłości motoryzacji. To doskonała okazja, aby zobaczyć na własne oczy, jak nowoczesne technologie zmieniają branżę automotive, wprowadzając ją w przyszłość pełną innowacji i sukcesów.

Nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Do zobaczenia na 9. Spotkaniach Zakupowych Automotive CEE Day!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.