Wytrzymałe i elastyczne - tablety Zebra z serii L10

11 lutego 2020
Czas czytania: 5 minut

Superwytrzymałe i odporne na najtrudniejsze warunki pracy, a jednocześnie elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika – takie właśnie są tablety Zebry z serii L10.

Seria L10 Zebry to trzy modele – XSLATE L10, XPAD L10 i XBOOK L10 – zróżnicowane ze względu na rodzaj aktywności, jakiej mają służyć.

  • XSLATE L10 to tablet o tradycyjnej konstrukcji, najlżejszy i najmniejszy ze wszystkich L10, który znakomicie sprawdzi się np. zamocowany w pojeździe.
  • XPAD L10 wyposażony jest w zintegrowany uchwyt, dzięki któremu łatwo go przenosić z miejsca na miejsce. Wykorzystywany jest np. w magazynach na wymagających mobilności stanowiskach pracy.
  • XBOOK L10 to dwa w jednym – wytrzymały tablet, do którego w każdej chwili można podłączyć klawiaturę. Jeśli Twoja praca wymaga wprowadzenia dużej ilości danych, to rozwiązanie pomoże usprawnić działanie. A kiedy klawiatura nie będzie już potrzebna, łatwo ją odłączysz.

A co jeśli Twoje potrzeby się zmienią? L10 stawiana elastyczność! Zebra oferuje zestaw akcesoriów – klawiatury i różnego rodzaju uchwyty - dzięki którym jeden L10 łatwo przekształcić w inny. Niezależnie od tego, co wybierzesz, dostaniesz ten sam doskonały design, wydajny procesor, przyjazny interfejs i stałe wsparcie dla wszystkich aplikacji.

Skontaktuj się z nami

Wydajny 8-rdzeniowy procesor zapewnia maksymalną wydajność aplikacji i programów.

Niezrównana moc baterii i zarządzania baterią. Dzięki standardowej baterii zyskujesz pełną moc w systemie zmianowym, a bateria o przedłużonym działaniu gwarantuje pełne 24 godziny zasilania. Baterie możesz wymieniać podczas pracy urządzenia, nie przerywając wykonywanych operacji.

Najwyższa wytrzymałość. Wilgoć, zapylenie, ekstremalnie wysokie i niskie temperatury, upadki na betonową podłogę – L10 jest odporny na najtrudniejsze warunki pracy. Lekka magnezowa rama jest mocniejsza niż stal, więc gwarantuje większą wytrzymałość bez zwiększania ciężaru.

Duży wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala daje szerokie możliwości wprowadzania danych – za pomocą rysika, palca, dłoni w rękawiczce, nawet w deszczu i śniegu. Szkło Corning Gorilla zapewnia maksymalną odporność na zarysowania i uderzenia. Dzięki jasnemu wyświetlaczowi możesz odczytywać dane w niemal każdych warunkach oświetleniowych. Do pracy w bezpośrednim świetle słonecznym polecamy ultra jasny wyświetlacz 1000 nit View Anywhere.

Przednia i tylna kamera, czyli podwójna funkcjonalność. Przednia, kolorowa kamera o rozdzielczości 5 MP daje możliwość prowadzenia rozmów wideo. Tylna, kolorowa kamera o rozdzielczości 13 MP idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są bardzo szczegółowe zdjęcia i filmy.

Bezbłędna rejestracja praktycznie każdego kodu kreskowego w dowolnym stanie. Dzięki zintegrowanemu mechanizmowi skanowania Zebry SE4710 (opcjonalnie tylko w modelu XPAD L10) pracownicy mogą błyskawiczne rejestrować kody kreskowe, nawet jeśli są porysowane, zabrudzone lub źle wydrukowane.

Fabrycznie zainstalowany Push-to-Talk Express we wszystkich modelach L10. Twoi pracownicy mogą korzystać z funkcji push-to-talk za pośrednictwem istniejącej sieci WiFi, od razu po wyjęciu z opakowania.

Większy zasięg i szybkość WiFi przy mniejszym zużyciu mocy Z Bluetooth 5.0 zyskujesz dwa razy większą prędkość, cztery razy większy zasięg, mniejszą moc. To znaczy, że poprawiasz wydajność swoich drukarek, zestawów słuchawkowych i innych urządzeń Bluetooth, otwierasz drogę do sprawniejszej komunikacji między wieloma urządzeniami jednocześnie, zużywając mniej energii i przedłużając żywotność baterii.

Najszybsze połączenia komórkowe. Dzięki obsłudze 4G LTE Twoi pracownicy są w stałej łączności niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują albo w jakich warunkach pracują.

Dożywotnia ochrona dla systemu Android. Dzięki LifeGuard uzyskujesz dożywotnią, codzienną ochronę dla systemu Android. Na dodatek, masz nad aktualizacjami pełną kontrolę. Z LifeGuard Analytics możesz przeglądać dostępne aktualizacje systemu Android, szeregować je według poziomu priorytetu, zarządzać aktualizacjami na wielu urządzeniach i monitorować ich stan w czasie rzeczywistym. Aktualizacja jest wykonywana automatycznie, za pomocą jednego przycisku.

Wraz z obsługą dwóch kolejnych wersji Androida (i kontrolą nad procesem aktualizacji Androida) zyskujesz sprzęt, który posłuży Ci przez całe lata, przynosząc wysoki zwrot z inwestycji.

Zebra Mobility DNA – nowe możliwości

Mobility DNA to środowisko aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android, dzięki którym można sprawniej nimi zarządzać i tworzyć nowe aplikacje, łatwiej się je obsługuje, zwiększa się ich bezpieczeństwo i wydajność. To np.:

  • Device Tracker – łatwo odnajdziesz zgubione urządzenia
  • Device Diagnostics – zidentyfikujesz problemy z urządzeniami, które można naprawić na miejscu, aby wyeliminować niepotrzebne podróże do centrum naprawczego
  • WorryFree WiFi – zmaksymalizujesz wydajność swojej sieci WiFi
  • Enterprise Keyboard – wykorzystaj niestandardową klawiaturę ekranową, która umożliwia szybsze wprowadzanie danych za pomocą klawiatury.
  • Enterprise Home Screen – wyłącz aplikacje standardowo dostarczane z systemem Android, które nie mają zastosowania w Twojej pracy.

Ulotka serii L10 dostępna pod linkiem.

Więcej o produktach Zebry i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści.

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.