Zebra z serii L10 - wytrzymałe i elastyczne tablety

11 lutego 2020
Czas czytania: 5 minut

Superwytrzymałe i odporne na najtrudniejsze warunki pracy, a jednocześnie elastycznie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika – takie właśnie są tablety Zebry z serii L10.

Trzy wytrzymałe modele tabletów Zebra L10

Seria L10 Zebry to trzy modele – XSLATE L10, XPAD L10 i XBOOK L10 – zróżnicowane ze względu na rodzaj aktywności, jakiej mają służyć.

  • XSLATE L10 to tablet o tradycyjnej konstrukcji, najlżejszy i najmniejszy ze wszystkich L10, który znakomicie sprawdzi się np. zamocowany w pojeździe.
  • XPAD L10 wyposażony jest w zintegrowany uchwyt, dzięki któremu łatwo go przenosić z miejsca na miejsce. Wykorzystywany jest np. w magazynach na wymagających mobilności stanowiskach pracy.
  • XBOOK L10 to dwa w jednym – wytrzymały tablet, do którego w każdej chwili można podłączyć klawiaturę. Jeśli Twoja praca wymaga wprowadzenia dużej ilości danych, to rozwiązanie pomoże usprawnić działanie. A kiedy klawiatura nie będzie już potrzebna, łatwo ją odłączysz.

A co jeśli Twoje potrzeby się zmienią? L10 stawiana elastyczność! Zebra oferuje zestaw akcesoriów – klawiatury i różnego rodzaju uchwyty - dzięki którym jeden L10 łatwo przekształcić w inny. Niezależnie od tego, co wybierzesz, dostaniesz ten sam doskonały design, wydajny procesor, przyjazny interfejs i stałe wsparcie dla wszystkich aplikacji.

Skontaktuj się z nami

Cechy i funkcjonalność Zebry L10

 

Wydajny 8-rdzeniowy procesor zapewnia maksymalną wydajność aplikacji i programów.

Niezrównana moc baterii i zarządzania baterią. Dzięki standardowej baterii zyskujesz pełną moc w systemie zmianowym, a bateria o przedłużonym działaniu gwarantuje pełne 24 godziny zasilania. Baterie możesz wymieniać podczas pracy urządzenia, nie przerywając wykonywanych operacji.

Najwyższa wytrzymałość. Wilgoć, zapylenie, ekstremalnie wysokie i niskie temperatury, upadki na betonową podłogę –tablet Zebra L10 jest odporny na najtrudniejsze warunki pracy. Lekka magnezowa rama jest mocniejsza niż stal, więc gwarantuje większą wytrzymałość bez zwiększania ciężaru.

Duży wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala daje szerokie możliwości wprowadzania danych – za pomocą rysika, palca, dłoni w rękawiczce, nawet w deszczu i śniegu. Szkło Corning Gorilla zapewnia maksymalną odporność na zarysowania i uderzenia. Dzięki jasnemu wyświetlaczowi możesz odczytywać dane w niemal każdych warunkach oświetleniowych. Do pracy w bezpośrednim świetle słonecznym polecamy ultra jasny wyświetlacz 1000 nit View Anywhere.

Przednia i tylna kamera, czyli podwójna funkcjonalność. Przednia, kolorowa kamera o rozdzielczości 5 MP daje możliwość prowadzenia rozmów wideo. Tylna, kolorowa kamera o rozdzielczości 13 MP idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są bardzo szczegółowe zdjęcia i filmy.

Bezbłędna rejestracja praktycznie każdego kodu kreskowego w dowolnym stanie. Dzięki zintegrowanemu mechanizmowi skanowania Zebry SE4710 (opcjonalnie tylko w modelu XPAD L10) pracownicy mogą błyskawiczne rejestrować kody kreskowe, nawet jeśli są porysowane, zabrudzone lub źle wydrukowane.

Fabrycznie zainstalowany Push-to-Talk Express we wszystkich modelach L10. Twoi pracownicy mogą korzystać z funkcji push-to-talk za pośrednictwem istniejącej sieci WiFi, od razu po wyjęciu z opakowania.

Większy zasięg i szybkość WiFi przy mniejszym zużyciu mocy Z Bluetooth 5.0 zyskujesz dwa razy większą prędkość, cztery razy większy zasięg, mniejszą moc. To znaczy, że poprawiasz wydajność swoich drukarek, zestawów słuchawkowych i innych urządzeń Bluetooth, otwierasz drogę do sprawniejszej komunikacji między wieloma urządzeniami jednocześnie, zużywając mniej energii i przedłużając żywotność baterii.

Najszybsze połączenia komórkowe. Dzięki obsłudze 4G LTE Twoi pracownicy są w stałej łączności niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują albo w jakich warunkach pracują.

Dożywotnia ochrona dla systemu Android. Dzięki LifeGuard uzyskujesz dożywotnią, codzienną ochronę dla systemu Android. Na dodatek, masz nad aktualizacjami pełną kontrolę. Z LifeGuard Analytics możesz przeglądać dostępne aktualizacje systemu Android, szeregować je według poziomu priorytetu, zarządzać aktualizacjami na wielu urządzeniach i monitorować ich stan w czasie rzeczywistym. Aktualizacja jest wykonywana automatycznie, za pomocą jednego przycisku.

Wraz z obsługą dwóch kolejnych wersji Androida (i kontrolą nad procesem aktualizacji Androida) zyskujesz sprzęt, który posłuży Ci przez całe lata, przynosząc wysoki zwrot z inwestycji.

Zebra Mobility DNA – nowe możliwości

Mobility DNA to środowisko aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android, dzięki którym można sprawniej nimi zarządzać i tworzyć nowe aplikacje, łatwiej się je obsługuje, zwiększa się ich bezpieczeństwo i wydajność. To np.:

  • Device Tracker – łatwo odnajdziesz zgubione urządzenia
  • Device Diagnostics – zidentyfikujesz problemy z urządzeniami, które można naprawić na miejscu, aby wyeliminować niepotrzebne podróże do centrum naprawczego
  • WorryFree WiFi – zmaksymalizujesz wydajność swojej sieci WiFi
  • Enterprise Keyboard – wykorzystaj niestandardową klawiaturę ekranową, która umożliwia szybsze wprowadzanie danych za pomocą klawiatury.
  • Enterprise Home Screen – wyłącz aplikacje standardowo dostarczane z systemem Android, które nie mają zastosowania w Twojej pracy.

Ulotka serii Zebra L10 dostępna pod linkiem.

Więcej o tabletach przemysłowych, produktach Zebry i możliwościach ich zakupu opowiedzą nasi specjaliści.

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.