Zakończenie wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4

31 maja 2023
Autor: Aspekt
Czas czytania: 3 minuty

Zebra Technologies, wiodący globalny dostawca rozwiązań cyfrowych, sprzętu i oprogramowania, ogłosił zakończenie wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4. Od maja 2023 roku nie będą już udostępniane żadne aktualizacje, nie będzie można kupić nowych drukarek, akcesoriów i wymienić części.

Drukarka Zebra Xi4 była nieodłączną częścią wielu przedsiębiorstw, zapewniając niezawodne drukowanie etykiet przez lata. Jednak wraz z postępem technologicznym i dynamicznym rozwojem rynku, Zebra postanowiła skoncentrować swoje wysiłki na nowoczesnych rozwiązaniach, które oferują jeszcze większą wydajność i funkcjonalność.

Koniec wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4

Jako ceniony partner Zebra, rekomendujemy przejście na nowoczesne drukarki Zebra ZT600. Seria ZT600 została zaprojektowana z myślą o zaspokajaniu rosnących potrzeb w zakresie wydajnego i niezawodnego drukowania etykiet. Przejście na nowe drukarki pozwoli użytkownikom cieszyć się szeregiem zalet, takich jak zwiększona wydajność, wysoka niezawodność i łatwa obsługa.

Eksperci Aspekt radzą

Rekomendujemy następujące zalecenia dotyczące migracji na drukarki Zebra ZT600:

  1. Skonsultuj się z naszymi ekspertami: Doświadczeni specjaliści Aspekt są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze najodpowiedniejszego modelu drukarki ZT600, uwzględniając indywidualne potrzeby Twojej firmy.
  2. Przemyśl swoje wymagania: Zastanów się nad funkcjonalnościami, jakich oczekujesz od nowej drukarki, oraz nad specyfiką Twojej branży. Dzięki temu będzie można dobrać odpowiedni model i zapewnić Ci maksymalną wydajność.
  3. Skorzystaj ze wsparcia: Zespół Aspekt oferuje profesjonalne usługi instalacji, konfiguracji oraz szkoleń z obsługi drukarek ZT600. Dzięki temu Twój zespół będzie gotowy do pełnego wykorzystania potencjału nowych urządzeń.

Aspekt jest dumnym partnerem Zebra Technologies i posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie automatycznej identyfikacji.

- Mamy świadomość, że dynamiczne zmiany na rynku wymagają ciągłego dostosowywania się i inwestowania w nowe technologie. Naszym celem jest zapewnienie klientom najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, które pomogą im osiągnąć sukces w dynamicznym świecie biznesu. Pragniemy zapewnić naszych klientów o naszej gotowości do pomocy i doradztwa w przejściu na nowoczesne drukarki Zebra ZT600.Nasz zespół ekspertów jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i zapewnić kompleksowe wsparcie w procesie migracji. – mówi Marek Kuropieska, Prezes Zarządu.

Przejdź na nowy poziom wydajności i niezawodności dzięki drukarkom Zebra ZT600.

Po więcej informacji na temat zakończenia wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4 oraz przejścia na drukarki ZT600 zapraszamy na stronę KONIEC wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4.

Skorzystaj też z bezpłatnej konsultacji i naszego doradztwa.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając poniżej przycisk "Zarezerwuj"
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut
  • Podczas rozmowy będziesz mógł skonsultować wymianę drukarek w Twojej firmie.

 

Często zadawane pytania (FAQ)
Zakończenie wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4

Dlaczego Zebra Technologies zakończyło wsparcie serwisowe dla drukarek Zebra Xi4?

Firma Zebra Technologies podjęła decyzję o zakończeniu wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4 w związku z postępem technologicznym i dynamicznym rozwojem rynku. Skoncentrowanie wysiłków na nowoczesnych rozwiązaniach, takich jak drukarki Zebra ZT600, pozwoliło na jeszcze większą wydajność i funkcjonalność.

Od kiedy nie będzie dostępne wsparcie serwisowe dla drukarek Zebra Xi4?

Od maja 2023 roku nie będą już udostępniane żadne aktualizacje, a także niemożliwe będzie zakupienie nowych drukarek, akcesoriów i części zamiennych dla drukarek Zebra Xi4.

Jakie konsekwencje ma zakończenie wsparcia serwisowego dla drukarek Zebra Xi4?

Zakończenie wsparcia serwisowego oznacza, że nie będzie dostępnych żadnych nowych aktualizacji, a także nie będzie można zakupić nowych drukarek, akcesoriów ani wymienić części dla drukarek Zebra Xi4. To może wpływać na dostępność usług serwisowych oraz ewentualne naprawy i konserwację istniejących urządzeń.

Czy moje istniejące drukarki Zebra Xi4 będą nadal działać po zakończeniu wsparcia serwisowego?

Istniejące drukarki Zebra Xi4 będą nadal działać, jednak brak wsparcia serwisowego oznacza, że nie będą dostępne żadne nowe aktualizacje ani naprawy oficjalnego serwisu Zebra Technologies. Zalecamy przejście na nowoczesne drukarki Zebra ZT600, które oferują większą wydajność i niezawodność.

Jakie są zalety przejścia na nowoczesne drukarki Zebra ZT600?

Nowoczesne drukarki Zebra ZT600 oferują szereg zalet, takich jak zwiększona wydajność, wysoka niezawodność i łatwa obsługa. Seria ZT600 została zaprojektowana z myślą o zaspokajaniu rosnących potrzeb w zakresie wydajnego i niezawodnego drukowania etykiet, co przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy w Twojej firmie.

Jak mogę przejść na drukarki Zebra ZT600?

Zalecamy skonsultowanie się z naszymi ekspertami z Aspekt, którzy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze odpowiedniego modelu drukarki Zebra ZT600, uwzględniając indywidualne potrzeby Twojej firmy. Przemyśl swoje wymagania i specyfikę branży, a nasz zespół pomoże dobrać odpowiedni model i zapewni kompleksowe wsparcie w procesie migracji.

Czy oferujecie usługi instalacji, konfiguracji i szkoleń z obsługi drukarek Zebra ZT600?

Tak, zespół Aspekt oferuje profesjonalne usługi instalacji, konfiguracji oraz szkoleń z obsługi drukarek Zebra ZT600. Dzięki temu Twój zespół będzie gotowy do pełnego wykorzystania potencjału nowych urządzeń.

Czy Aspekt posiada doświadczenie w dziedzinie automatycznej identyfikacji?

Tak, Aspekt jest zaufanym partnerem Zebra Technologies i posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie automatycznej identyfikacji. Nasi eksperci są dobrze zaznajomieni z różnymi technologiami i rozwiązaniami, dzięki czemu mogą zapewnić wysoką jakość obsługi i doradztwa w procesie migracji na nowoczesne drukarki.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.