Komputer mobilny Zebra MC9300

4 listopada 2019
Czas czytania: 10 minut

Każdego dnia ponad trzy miliony pracowników na całym świecie korzystają z komputerów mobilnych z serii MC9000 do usprawniania procesów roboczych w magazynach i zakładach produkcyjnych. Dzisiaj, wraz z rosnącymi wymaganiami rozwijającej się branży e-commerce, firmy zmuszone są codziennie obsługiwać i wysyłać większą liczbę zamówień niż kiedykolwiek wcześniej. Przedstawiamy komputer mobilny MC9300 — następny etap ewolucji najlepiej na świecie sprzedającego się komputera mobilnego klasy korporacyjnej.

Zwiększ produktywność nawet o 10 procent dzięki MC9300

MC9300 to intuicyjna obsługa, dzięki której skrócisz czas szkolenia pracowników, zwiększenie szybkości i dokładności realizacji oraz zwiększenie produktywności nawet o 10 procent w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami. Wyposażony w system Android, superwytrzymały MC9300 pomoże Ci radzić sobie ze wszystkimi współczesnymi wyzwaniami.

Dostępne dla użytkowników MC9300 rozwiązania z gamy Mobility DNA ułatwiają zarządzanie urządzeniami, bezpieczeństwem systemu operacyjnego oraz baterią i zapewniają lepszą niż kiedykolwiek wcześniej, niezawodną łączność bezprzewodową.

Nowy poziom wydajności i produktywności pracy w magazynie dzięki MC9300 — kolejnemu etapowi ewolucji najlepiej sprzedającego się na świecie komputera przemysłowego.

 • Wymiary: 24 cm x 8,8 cm cm x 18,9 cm
 • Waga: 765 g z baterią

Intuicyjna obsługa – wdrożenie bez przestojów

MC9300 działa w oparciu o dobrze znany większości użytkowników, intuicyjny i prosty system Android. Pracownicy zyskują wraz z nim maksymalną łatwość obsługi, a pracodawcy oszczędzają czas dzięki znacznie skróconym szkoleniom.

 • System operacyjny: Android 8.1 Oreo, możliwość aktualizacji do Android R.

Maksymalna moc procesora

Najlepsza możliwa moc obliczeniowa i pojemność pamięci pozwala sprawnie obsługiwać wszystkie aplikacje.

Wyjątkowo mocny ośmiordzeniowy procesor Zebry MC9300 w połączeniu z nawet do ośmiu razy pojemniejszą pamięcią RAM i do szesnastu razy pojemniejszą pamięcią Flash w stosunku do modelu MC9200 zapewnia niezwykle wydajną pracę wszystkich aplikacji głosowych i wymagających przetwarzania oraz transmisji danych.

 • Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon TM 660 2,2 Ghz.
 • Pamięć 4 GB / Flash 32 GB (typu pSLC).

Maksymalna pojemność baterii

Nowa bateria zapewnia niemal dwa razy dłuższy niż w przypadku modelu MC9200 czas pracy po jednym ładowaniu. MC9300 jest to najbardziej wytrzymały model z serii MC9000, jaki kiedykolwiek stworzono — urządzenie, które przetrwa dłużej niż praktycznie każde inne w tej klasie w dowolnym środowisku, nawet w mroźni.

Bateria PowerPrecision+ to zasilanie na całą zmianę, a nawet i dłużej oraz krótki czas ładowania. PowerPrecision Console, bezpłatne narzędzie z gamy Mobility DNA na komputery stacjonarne, umożliwia lepsze zarządzanie zasobami, ułatwiając identyfikację i usuwanie z floty baterii starzejących się, zanim wpłyną one na procesy operacyjne firmy i produktywność zespołu.

 • Bateria 3,6 V, 7000 mAh (dla mroźni 5000 mAh).

Niezawodne, doskonałe połączenia Wi-Fi

Technologia MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2×2 i WorryFree Wi-Fi -bezpłatne narzędzie z gamy Mobility DNA - zapewniają większy zasięg i prędkość łączności Wi-Fi, niemal natychmiastową reakcję aplikacji, niezrównaną jakość roamingu oraz wyjątkową jakość funkcji głosowych i diagnostyki sieci, co pozwalautrzymać optymalne i nieprzerwane działanie łączności Wi-Fi.

 • Połączenie sieciowe: USB 2.0 High Speed (host i klient), WLAN i WPAN (Bluetooth).

Dożywotnia ochrona zabezpieczeń dla systemu Android

Dzięki usłudze LifeGuardTM for AndroidTM Twoja firma zyska aktualizacje zabezpieczeń niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa urządzeń marki Zebra z systemem Android każdego dnia ich użytkowania — wraz z łatwymi w obsłudze, kompleksowymi funkcjami kontroli procesu aktualizacji systemu operacyjnego i wsparciem dla dwóch wersji Androida (P i Q).

Łatwa migracja do systemu Android

Zintegrowana obsługa aplikacji opartych na emulacji terminala (Terminal Emulation, TE) ułatwia urządzeniu MC9300 migrację z systemu operacyjnego Windows do systemu Android — nie trzeba modyfikować panelu zarządzania aplikacją ani szkolić użytkowników. Z istniejących aplikacji TE można na tym modelu korzystać od razu po wyjęciu go z opakowania. A kiedy Twoja firma będzie gotowa do przekształcenia aplikacji TE typu „zielony ekran” na eleganckie, łatwe w obsłudze aplikacje dotykowe, ułatwi Ci to narzędzie All-touch TE z gamy Mobility DNA.

Migracja do systemu Android nie mogłaby być prostsza.

Zaawansowany ekran dotykowy WVGA 4,3’’

Większy niż dotąd, zaawansowany ekran dotykowy WVGA 4,3’’ umożliwia pracownikom wyświetlanie na ekranie większej ilości danych biznesowych i zapewnia najlepszą w tej klasie czytelność wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz elastyczność wprowadzania danych. Dane można wprowadzać palcem — nawet w grubej rękawiczce — lub rysikiem.

 • Kolorowy wyświetlacz WVGA (800 x 480) 4,3’’.
 • Szkło Corning Gorilla.
 • Wyświetlacz z podświetleniem LED.
 • Automatyczna regulacja jasności podświetlenia ekranu i klawiatury.

Funkcje dla wygody użytkownika Zebra MC9300

MC9300 to doskonale wyważone urządzenie z uchwytem pistoletowym, zaprojektowane z myślą o komforcie i cechujące się optymalną ergonomią

Zapytaj o szczegóły

Najlepsze cechy dwóch trybów wprowadzania danych — ekran dotykowy i klawiatura

Dwa tryby wprowadzania danych pozwalają maksymalnie zwiększyć prostotę użytkowania komputera mobilnego MC9300. A ponieważ wymiana klawiatur jest bardzo łatwa i można jej dokonać na miejscu, przeznaczenie urządzenia można w jednej chwili zmienić lub szybko naprawić zepsutą klawiaturę — bez konieczności udawania się do punktu napraw i bez niedogodności związanych z przestojem w pracy.

Podświetlane klawiatury możliwie do wymiany przez klienta:

 • 58-klawiszowa alfanumeryczna
 • 53-klawiszowa alfanumeryczna STD
 • 53-klawiszowa z emulacją terminala (5250 i VT)
 • 43-klawiszowa
 • 34-klawiszowa funkcyjno-numeryczna
 • 29-klawiszowa numeryczna kalkulatora

Niskoenergetyczna łączność Bluetooth (BLE) 5.0

Dwukrotnie większa prędkość i czterokrotnie większy zasięg. Zastosowanie tej technologii poprawia wydajność pracy peryferyjnych urządzeń Bluetooth przy jednoczesnym zmniejszeniu poboru mocy, co wydłuża czas pracy na baterii.

Zdjęcia i wideo w ultrawysokiej rozdzielczości

Nowy, opcjonalny kolorowy aparat/kamera tylna 13 MP umożliwia robienie wysoce szczegółowych zdjęć i filmów wideo w celach dokumentacyjnych.

Aparat/kamera przednia: 5 MP ze stałą ostrością, przesłona 2.0

Aparat/kamera tył: 13 MP z automatyczną regulacją ostrości, przesłona 2.2, lampa błyskowa LED generuje równomierne białe światło, obsługa trybu latarki, obsługa funkcji skanowania kodów kreskowych przez aparat/kamerę tylną.

Obsługa funkcji lokalizacyjnych

Łatwe do wdrożenia funkcje lokalizacji pozwalają zwiększyć wydajność operacyjną dzięki obsłudze wielu technologii, w tym komunikacji za pomocą światła widzialnego ( VLC) za pośrednictwem opcjonalnego aparatu/kamery przedniej 5 MP, a także łączności Wi-Fi i Bluetooth 5.0 BLE oraz opracowanych przez firmę Zebra systemów lokalizacji.

Zaawansowane funkcje skanowania klasy przemysłowej i wyjątkowo duży zasięg skanera

Skanowanie z bliskiej, średniej lub dużej odległości — MC9300 poradzi sobie ze wszystkim. Zaawansowana technologia skanowania zapewnia błyskawiczną rejestrację dowolnych kodów kreskowych 1D i 2D. Dzięki największemu w branży polu widzenia można odczytać z bliska nawet bardzo szerokie kody kreskowe. Model z modułem skanującym SE4850 o zwiększonym zasięgu umożliwia rejestrowanie kodów kreskowych na artykułach, które użytkownik trzyma w ręku, a także na tych stojących na najwyższych półkach regałów w magazynie — z odległości od 7,62 cm (3 cali) aż po 21,4 m (70 stóp).

 • SE965: moduł skanujący 1D o standardowym zasięgu
 • SE4750 SR: wielokierunkowy imager 1D/2D o standardowym zasięgu
 • SE4750 DP:3 imager do bezpośrednich oznaczeń części (DPM)
 • SE4850: imager 1D/2D o zwiększonym zasięgu

Wibracyjna sygnalizacja pomyślnego odczytu

Opcjonalny tryb wibracyjny to rozwiązanie idealne do zastosowań w głośnych środowiskach magazynowych, w których sygnał dźwiękowy oznaczający pomyślny odczyt może być praktycznie niemożliwy do usłyszenia.

Łączność NFC – proste parowanie

Dzięki opcjonalnej funkcji komunikacji NFC (Near Field Communication) szybkie zetknięcie wystarczy, żeby sparować MC9300 ze skanerem pierścieniowym, drukarką przemysłową, zestawem słuchawkowym i nie tylko.

 • Parowanie poprzez zetknięcie
 • karty ISO 14443 typ A i B, Felica oraz ISO 15693
 • obsługa trybu P2P i emulacji karty przez hosta (HCE).

Zapytaj o szczegóły

Najbardziej wytrzymałe urządzenie w klasie 

MC 9300 to najbardziej wytrzymałe urządzenie w swojej klasie. Jest on praktycznie wodo- i pyłoszczelny, odporny na upadki i wielokrotne wstrząsy i zapewnia wyjątkową niezawodność działania. Wykorzystane w nim szkło Corning Gorilla zapewnia dwóm z najbardziej delikatnych elementów urządzenia — wyświetlaczowi i szybce skanera — maksymalną ochronę przed zarysowaniami i uderzeniami.

Niezależnie od tego, czy Twoje środowisko pracy obejmuje mroźnie, chłodnie, czy też obecność substancji niebezpiecznych, w ofercie firmy Zebra znajdzie się model MC9300 odpowiedni do Twoich potrzeb, np. model do użytku w mroźniach obejmuje podgrzewaną szybkę skanera kodu kreskowego i baterię do stosowania w mroźniach.

 • Temperatura robocza: opcja standardowa:-4°F do 122°F/-20°C do 50°C; opcja gotowa do pracy w mroźniach: -22°F do 122°F/-30°C do 50°C.
 • Temp. przechowywania: -40°F do 158°F/-40°C do 70°C.
 • Wilgotność Standardowa: 5% do 95%, bez kondensacji; opcja gotowa do pracy w mroźniach: 5% do 95%, z kondensacją (model bez kondensacji ze zintegrowanym grzejnikiem szybki skanera).

Odporność na upadki:

 • Opcja standardowa - upadki z wysokości 8 ft (2,4 m) na beton w różnych temperaturach zgodnie z wymogami normy MIL-STD-810G.
 • Opcja gotowa do pracy w mroźniach - upadki z wysokości 7 ft (2,1 m) na beton w różnych temperaturach zgodnie z wymogami normy MIL-STD-810G.
 • Odporność na wielokrotne wstrząsy: 4000 wstrząsów o amplitudzie 3,3 ft (1 m); spełnia i przekracza normy IEC dotyczące wielokrotnych wstrząsów.
 • Klasa szczelności IP67 i IP65 zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności.
 • Drgania: 4 g PK sinusoidalne (5 Hz do 2 kHz); 0,04 g2/Hz losowe (20 Hz do 2 kHz); 60 minut na oś, 3 osie.
 • Szok termiczny: szybkie przejście z -40°F do 158°F (-40°C do 70°C).
 • Wyładowania elektrostatyczne (ESD): wyładowania w powietrzu: ±15 kV DC; wyładowania bezpośrednie: ±8 kV DC; wyładowanie pośrednie: ± 8 kV DC.

Najlepszy możliwy ekosystem akcesoriów

Wszystkie nowe stacje ładujące zapewniają zalety nowej funkcji szybkiego ładowania, umożliwiając uzyskanie komputerowi mobilnemu MC9300 90% pełnego naładowania w ciągu czterech godzin lub krócej. Nowe konfiguracje stacji umożliwiają zagęszczenie ich ustawienia i zwiększenie elastyczności urządzeń, co pozwala maksymalnie wykorzystywać miejsce dostępne na zapleczu. Uniwersalną stację dokującą ShareCradle można montować na regałach i ładować w niej zarówno MC9300, jak i inne komputery mobilne marki Zebra — przy użyciu odpowiedniego adaptera.

Przystępna cenowo modernizacja sprzętu ze zgodnością wsteczną akcesoriów

Do nowego komputera MC9300 można używać posiadanych ładowarek do modelu MC9200 (wystarczy użyć adaptera) oraz miękkiego futerału i paska na rękę.

Więcej o tym i innych produktach Zebry chętnie opowiedzą nasi specjaliści!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.