pl de us

Referencje

Zadowoleni klienci są naszą najcenniejszą wizytówką

Satysfakcja klienta i osiągane przez niego efekty stanowią dla nas jedyną, wiarygodną ocenę wdrożonych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi referencjami.


Dostawca zaangażował zespół konsultantów i programistów odpowiedni do potrzeb i cechujący się wysokimi umiejętnościami. Z perspektywy czasu oceniamy system Rewista WMS jako najlepszy wybór. Największą jego zaletą jest elastyczność i możliwość dopasowania do każdego procesu w firmie.

Jakość produktu Rewista WMS oraz wiedzę merytoryczną jej specjalistów oceniamy bardzo wysoko. Na szczególną uwagę zasługuje duże zaangażowanie w realizowane projekty wszystkich współpracowników Aspekt. System Rewista WMS możemy więc polecić innym firmom.

JYSK Sp. zo.o. wyraża swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę ASPEKT. W czasie dotychczasowej współpracy firma ASPEKT dała się poznać jako rzetelny, uczciwy i terminowy partner, którego niewątpliwie możemy polecić innym instytucjom oraz firmom oczekującym zapewnienia wysokiej jakości usług.

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku zdecydowaliśmy się na zakup systemu do zarządzania magazynem Rewista WMS. O wyborze tego rozwiązania świadczy jego bogata funkcjonalność, przejrzysty interfejs użytkownika oraz prostota użytkowania. Za dodatkową zaletę systemu uznano to, że jest całkowicie polskim produktem, korzystającym z wysoce wydajnej bazy MS SQL, gwarantującej bezawaryjność i bezpieczeństwo danych.

Rekomendujemy oprogramowanie Rewista jako narzędzie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb firmy jako, że jest w pełni kastomizowane. Polecamy firmę Aspekt jako profesjonalny u doświadczony zespół wykonawczo-wdrożeniowy.

W przypadku firmy Aspekt fachowe podejście do wdrożenia poskutkowało szybkim i bezbolesnym wdrożeniem systemu, każdy problem był na bieżąco korygowany i weryfikowany. Z czystym sumieniem możemy polecić zarówno współpracę z firmą Aspekt w dziedzinie optymalizacji magazynów jak i oferowanego systemu Rewista.

W ramach projektu firma Aspekt Sp. z o.o realizowała wdrożenie systemu sieci bezprzewodowej oraz systemu zarządzania w siedzibie głównej w Warszawie oraz w oddziałach zdalnych. Pragniemy potwierdzić, że wszystkie prace wykonane w ramach projektu zostały zrealizowane na czas, z należytą starannością oraz zakończone.

Profesjonalnie zaprojektowana oraz wdrożona przez firmą Aspekt siec WLAN jest w pełni stabilna i poprawnie działająca. Rekomenduję firmę Aspekt jako wiarygodną, w pełni przygotowaną do profesjonalnej obsługi w zakresie rozwiązań automatycznej identyfikacji. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny zapewniły wysoki poziom wykonania usług.

Firma Aspekt od kilku lat jest dostawcą systemów automatycznej identyfikacji, w szczególności terminali mobilnych, terminali wózkowych oraz skanerów Motorola (obecnie Zebra) dla DHL Express. Ponadto Aspekt świadczy dla nas usługi serwisowe, usługi instalacji i konfiguracji oraz help-desk. Aspekt Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania, z dużym doświadczeniem oraz wiedzą techniczną.

Niniejszym pragniemy podkreślić, że firma Aspekt jest naszym wiarygodnym partnerem handlowym, a świadczone przez nią usługi są realizowane szybko o rzetelnie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej kultury relacji międzyludzkich.
Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
51T Charging Solutions

Adres korespondencyjny I Biuro:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
biuro@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Siedziba firmy Aspekt