Bezłatny webinar: Znakowanie magazynów i hal. Zwiększ wydajność i bezpieczeństwo pracy!

14 stycznia 2021

Aspekt od ponad 20 lat lat zajmuje się znakowaniem magazynów i hal produkcyjnych. Doświadczeniami i wskazówkami w tym zakresie podzielimy się podczas bezpłatnego webinarium, które rozpocznie się 26 stycznia o godzinie 11:00.

Zapisy już trwają!

Każdy, kto pracował w branży TSL bądź w sektorze produkcji wie, jak poważne mogą być konsekwencje nieprecyzyjnego oznaczenia regałów, miejsc paletowych, pól odkładczych i szlaków komunikacyjnych. Pomyłki przy pobraniu towarów, nieracjonalne planowanie pracy wózków, błędy w kompletacji i powstające przestoje, wreszcie - zagrażające bezpieczeństwu ludzi luki w oznakowaniu stref zamkniętych - tego wszystkiego można uniknąć zlecając profesjonalne oznakowanie przestrzenie magazynowych. Opowiemy o tym, jak wygląda audyt, ile trwa sformułowanie zaleceń, jak przebiegają uzgodnienia z użytkownikiem obiektu i wdrożenie. Zdradzimy tylko, że całość trwa zaskakująco krótko a korzyści które daje, przez lata eliminują błędy ludzkie, straty czasu i okoliczności zagrażające bezpieczeństwu pracowników.

Uczestnicy webinaru otrzymają solidną dawkę praktycznej wiedzy, poprzedzonej krótkim omówieniem, jakie powinno być jednoznaczne i trwałe oznakowanie, jakie może pełnić funkcje, jakie zagrożenia niesie ze sobą nieprawidłowe oznaczenie magazynu i jakie korzyści może przynieść naprawienie tego stanu rzeczy. W części poświęconej oznaczeniom pionowym magazynu zostaną przedstawione rodzaje oznaczeń, materiały wykorzystywane do ich wykonania, przykładowe projekty i systemy kodowania a także jak przebiega wykonanie oznaczeń. Moduł dotyczący oznaczeń poziomych obejmie dodatkowo rodzaje wykorzystywanych materiałów i wpływ ich jakości na trwałość oznaczeń. Omówione zostaną również przykładowe projekty i realizacje. Osobna część przypadnie oznaczeniom specjalnym i BHP, szczególnie istotnym w ostatnich miesiącach z uwagi na profilaktykę covid-19, a także oznaczeniom projektowanym na specjalne zamówienia. Na zakończenie zaprezentowane zostaną rozwiązania oznakowania świetlnego i przykłady ich zastosowań, a ekspert firmy Aspekt odpowie na pytania uczestników.

Podsumowując; poprawnie oznakowany magazyn to większa wydajność i bezpieczeństwo pracowników, co z kolei przekłada się na wzrost zysków firmy.Każdy kto poszukuje informacji, jak profesjonalnie oznakować magazyny i hale produkcyjne, czym jest znakowanie magazynu i dlaczego jest tak istotne, powinien dołączyć do nas 26 stycznia o 11:00!

Zapisy trwają: www.aspekt.net.pl/webinar

Zapraszamy!

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.