Honeywell Voice SRX3 - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

24 lipca 2023
Autor: Aspekt
Czas czytania: 5 minut

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Honeywell SRX3 stanowi najnowszą generację urządzeń słuchawkowych Bluetooth®. Definiuje nowe standardy w zakresie ergonomii, wydajności oraz precyzji dla mobilnej siły roboczej, umożliwiając efektywność pracy kierowanej głosem.

Honeywell Voice SRX3 usprawnia wydajność oraz komfort użytkownika, zapewniając równocześnie unikalne możliwości komunikacji dzięki najbardziej zaawansowanej technologii rozpoznawania mowy na rynku. Dostępny z opcjami standardowymi oraz do użycia z kaskami, zestaw słuchawkowy SRX3 umożliwia pracownikom mobilnym ciągłe doskonalenie w wielu zastosowaniach przemysłowych, a także w wymagających warunkach magazynu, dystrybucji oraz realizacji zamówień.

Zaawansowane funkcje i design zestawu słuchawkowego SRX3

Zestaw słuchawkowy SRX3 obejmuje usprawnienia wewnętrznych komponentów i innowacje w designie zewnętrznym, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności. W celu poprawy rozpoznawania mowy oraz ochrony integralności mikrofonu, jest on oznaczony kolorem czerwonym, co stanowi wyraźny wizualny wskaźnik braku osłony przeciwwiatrowej. Udoskonalenia wewnętrznych komponentów zapewniają odporność na ekstremalne warunki środowiskowe, nawet podczas 24-godzinnego użytkowania w trudnych warunkach.

Rozszerzone funkcje dla operacji opartych na Androidzie obejmują obsługę profilu hands-free (HFP) oraz prostą procedurę parowania urządzeń z urządzeniami z systemem Android. Aktualizacja certyfikacji Bluetooth, poprawione bezpieczeństwo szyfrowania oraz zdalne możliwości aktualizacji, umożliwiają płynną komunikację z nowoczesnymi infrastrukturami. Funkcja "Flip-to-mute" umożliwia operatorom szybkie wyciszenie mikrofonu i tymczasowe przerwanie interakcji z systemem głosowym, co jest często wymagane podczas operacji konserwacyjnych i inspekcyjnych.

Zapytaj o zestaw słychawkowy naszych specjalistów!

ZADAJ NAM PYTANIE

Cechy i korzyści zestawów słuchawkowych Honeywell SRX3

Najlepsza technologia rozpoznawania mowy

Typowe zestawy słuchawkowe rejestrują niechciane dźwięki magazynowe, które mogą powodować opóźnienia i wpływać na dokładność interpretacji komend głosowych. Zestaw słuchawkowy SRX3 korzysta z technologii Honeywell SoundSense™, która za pomocą dodatkowych mikrofonów wykrywa i redukuje zakłócenia nawet do 50%. Technologia ta eliminuje zbędne dźwięki, zapewniając wyższą jakość próbkowania akustycznego, co prowadzi do lepszej klarowności dźwięku.

Obsługa i kompatybilność z Androidem

Zestaw słuchawkowy SRX3 posiada wbudowane wsparcie dla profilu HFP dla aplikacji Android, umożliwiając płynną kompatybilność w operacjach wykorzystujących istniejącą infrastrukturę Android i oprogramowanie głosowe Honeywell. Łączność jest uproszczona dzięki intuicyjnemu interfejsowi parowania, który umożliwia pracownikom mobilnym szybkie sparowanie zestawu słuchawkowego z urządzeniem z systemem Android.

Wizualna ochrona mikrofonu

Niechronione mikrofony zestawów słuchawkowych gromadzą zanieczyszczenia, które mogą utrudniać ich prawidłowe działanie. Wydychanie bezpośrednio na mikrofon może utrudniać rozpoznawanie mowy. Aby utrzymać optymalną dokładność i efektywność zestawu słuchawkowego, niezbędne jest ochrona mikrofonu poprzez zastosowanie osłony przeciwwiatrowej. Mikrofon w zestawie słuchawkowym SRX3 jest barwiony na intensywny czerwony kolor, aby służyć jako natychmiastowe wizualne przypomnienie, że mikrofon jest niechroniony.

Innowacyjne wdrażanie

Innowacyjna konstrukcja bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Honeywell SRX3 umożliwia odłączenie modułu elektronicznego od pałąka. Daje to poszczególnym pracownikom możliwość korzystania z własnego pałąka, jednocześnie pomagając firmom zmniejszyć całkowite koszty posiadania.

Zapytaj o zestaw słychawkowy naszych specjalistów!

ZADAJ NAM PYTANIE

Funkcja 'Flip-to-mute' mikrofonu

Funkcja 'Flip-to-mute' mikrofonu pozwala operatorowi na chwilę przerwać interakcję z systemem głosowym poprzez przestawienie mikrofonu.

Bezpieczeństwo i ulepszenia

Wzmocnienia protokołu bezprzewodowego obejmują bezpieczeństwo szyfrowania, aktualizację certyfikacji Bluetooth i zdalne możliwości aktualizacji.

Kompatybilność - działa ze starszym sprzętem

Wsteczna kompatybilność pozwala na używanie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego SRX3 z poprzednią generacją sprzętu SRX2. Umożliwia to działanie w "mieszanym" środowisku bez konieczności wymiany całego istniejącego sprzętu.

Skonstruowany do pracy w skrajnych warunkach

Zestaw słuchawkowy SRX3 jest zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność, niezależnie od środowiska operacyjnego. Zapewnia wyjątkowe osiągi baterii, trwające do 10 godzin w warunkach zamrażarki (do -22°F [-30°C]) i do 20 godzin w suchych środowiskach.

Specyfikacja zestawu słuchawkowego Honeywell Voice SRX3

Kategoria Specyfikacja
Waga  
Bateria 1.04 oz (29.6 g)
Moduł elektroniki 1.95 oz (55.4 g)
Tylko opaska na głowę 3.89 oz (110.4 g) Standard, 5.08 oz (144 g) Cupped, 2.94 oz (83.4 g) Hard hat
Klipsy do kasku 0.37 oz (10.6 g) Nacięte, 1.01 oz (28.5 g) Nie nacięte
Urządzenie  
Temperatura pracy -22°F do 122°F (-30°C do 50°C)
Temperatura przechowywania 40°F do 158°F (-40°C do 70°C)
Test upadku 12 upadków z 7 stóp (2.1 m) przy minimalnej i maksymalnej temperaturze pracy, 24 upadki z 6 stóp (1.8 m) przy minimalnej i maksymalnej temperaturze pracy
Ocena obudowy Spełnia IP54 z wkładaną baterią
Wilgotność 5–95% kondensująca
Redukcja hałasu Standard: N/A, Cupped: Około 10.5 dB redukcji hałasu otoczenia
Mikrofon Uszczelniony; redukcja szumów
Bateria Wysokowydajna bateria; zwykle zapewnia 10–20 godzin pracy
Bluetooth 5.0
Oprogramowanie  
Zalecane minimalne wersje oprogramowania Honeywell VoiceCatalyst dla A700x V4.1.1, VoiceCatalyst dla A700 V2.3.2 ECS4, VoiceConsole V5.2.1 ECS1, Honeywell Accessory Update Utility V3.0, Guided Work V1.2 ECS
Dodatkowe funkcje  
Innowacyjny, udostępniany design Umożliwia odłączenie modułu elektroniki od opaski na głowę
Zaawansowany protokół rozpoznawania mowy Zero utraty mowy i informacji audio
Mikrofon z funkcją "flip-to-mute" Pozwala operatorowi na pauzowanie interakcji z systemem głosowym poprzez przestawienie mikrofonu
Ulepszenia protokołu bezprzewodowego Bezpieczeństwo szyfrowania, aktualizację certyfikacji Bluetooth i zdalne możliwości aktualizacji

Zastanawiasz się, czy zestaw słuchawkowy Honeywell sprawdzi się w Twojej firmie? Wykorzystaj naszą wiedzę w pełni bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

  • Wybierz dogodną dla siebie datę konsultacji, klikając w poniższy przycisk
  • Nasi eksperci oddzwonią do Ciebie w wybranym terminie
  • Bezpłatna konsultacja potrwa 15 minut

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Powiązane tematy:

Technologia głosowa działa na zasadzie interaktywnej komunikacji pomiędzy pracownikiem, a systemem zarządzania magazynem (WMS). System rozpoznaje i interpretuje polecenia głosowe pracownika, które następnie są przetwarzane i realizowane w ramach WMS.
Kompletacja głosowa, znana również jako "Pick by Voice" lub "Voice Picking", to technologia, która umożliwia pracownikom w magazynie zbieranie zamówień poprzez interakcję głosową ze zintegrowanym systemem do zarządzania magazynem.

Często zadawane pytania (FAQ)
Zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3

Jakie są główne cechy zestawu słuchawkowego Honeywell Voice SRX3?

Zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 charakteryzuje się zaawansowaną technologią rozpoznawania mowy, obsługą i kompatybilnością z Androidem, funkcją 'Flip-to-mute' mikrofonu, bezpieczeństwem i ulepszeniami, kompatybilnością z starszym sprzętem, konstrukcją do pracy w skrajnych warunkach.

Jak zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 radzi sobie z hałasem w środowisku pracy?

Zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 korzysta z technologii Honeywell SoundSense™, która za pomocą dodatkowych mikrofonów wykrywa i redukuje zakłócenia nawet do 50%. Technologia ta eliminuje zbędne dźwięki, zapewniając wyższą jakość próbkowania akustycznego, co prowadzi do lepszej klarowności dźwięku.

Czy zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 jest wygodny do noszenia przez długi czas?

Tak, Honeywell Voice SRX3 został zaprojektowany z myślą o ergonomii i komforcie użytkownika.

Czym jest technologia Honeywell SoundSense™?

Technologia Honeywell SoundSense™, zastosowana w zestawie słuchawkowym SRX3, za pomocą dodatkowych mikrofonów wykrywa i redukuje zakłócenia nawet do 50%. Technologia ta eliminuje zbędne dźwięki, zapewniając lepszą klarowność dźwięku.

Czy zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 jest kompatybilny z Androidem?

Tak, zestaw słuchawkowy SRX3 umożliwia płynną kompatybilność w operacjach wykorzystujących istniejącą infrastrukturę Android.

Czym jest funkcja 'Flip-to-mute' mikrofonu?

Funkcja 'Flip-to-mute' mikrofonu pozwala operatorowi na chwilę przerwać interakcję z systemem głosowym poprzez przestawienie mikrofonu.

Czy zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 jest kompatybilny ze starszym sprzętem?

Tak, wsteczna kompatybilność pozwala na używanie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego SRX3 z poprzednią generacją sprzętu SRX2. Umożliwia to działanie w "mieszanym" środowisku bez konieczności wymiany całego istniejącego sprzętu.

Czy zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 jest odporny na skrajne warunki?

Tak, zestaw słuchawkowy SRX3 jest zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność, niezależnie od środowiska operacyjnego. Zapewnia wyjątkowe osiągi baterii, trwające do 10 godzin w warunkach mroźni (do -30°C) i do 20 godzin w suchych środowiskach.

Czy zestaw słuchawkowy Honeywell Voice SRX3 jest łatwy w obsłudze?

Tak, zestaw słuchawkowy SRX3 posiada intuicyjny interfejs parowania, który umożliwia pracownikom mobilnym szybkie sparowanie zestawu słuchawkowego z urządzeniem z systemem Android.

Czy mogę skonsultować się z ekspertem na temat zastosowania zestawu słuchawkowego Honeywell Voice SRX3?

Tak, na stronie bloga można umówić się na bezpłatną konsultację z ekspertem, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące zestawu słuchawkowego Honeywell Voice SRX3.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging
Gamber Johnson
RAM Mounts.png

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.