Spotkajmy się na targach Taropak w Poznaniu! Mamy dla Was nowości!

30 września 2019
Czas czytania: 3 minuty

Jesteśmy! Miesiące przygotowań, uzgodnień z partnerami i podejmowania trudnych decyzji, które pozwolą zaprezentować na naszym stoisku wspaniałe urządzenia! I w końcu jesteśmy na targach Taropak w Poznaniu. W doskonałym towarzystwie produktów marki Honeywell, RAM Mounts, Soti i naszych własnych. Zapraszamy na stoisko Aspekt jeszcze do 3 października.

To nie są nasze pierwsze targi Taropak, ale za każdym razem cieszymy się tak samo z możliwości zaprezentowania zwiedzającym najgorętszych nowości, spotkania z naszymi klientami (tymi przyszłymi też!) i inspirujących dyskusji z innymi pasjonatami nowoczesnych technologii!

Na Taropak jak zwykle przyjechaliśmy w doskonałym towarzystwie. W tym roku na targach naszymi partnerami są Honeywell, Soti i RAM Mounts Baltic. Amerykańsko-kanadyjski dream team!

Na naszym stoisku zobaczycie m.in. terminal wózkowy Thor VM1A, komputer mobilny Dolphin CK65 i drukarkę PX940. Wszystkie oczywiście z logo Honeywella. Pierwszy z nich - terminal wózkowy Thor VM1A to działający w oparciu o system Android następca modelu VM1, łączący takie funkcjonalności jak łatwo wymienialny przedni panel czy Smart Dock z zaletami platformy Mobility Edge. Drugi - Dolphin CK65to wytrzymały i uniwersalny komputer mobilny. On również zagwarantuje miękkie lądowanie tym spośród naszych klientów, którzy przechodzą z systemu Windows na platformę Android. Rozwiązania związane z drukiem to jeden z ważnych motywów podejmowanych podczas targów Taropak, a naszą odpowiedzią na to jest m.in. PX940 Honeywella, czyli wysokowydajna, wytrzymała drukarka przemysłowa ze zintegrowanym weryfikatorem etykiet.

Rozwiązania oferowane przez Soti pozwolą Wam okiełznać wspaniałe urządzenia, jakimi dysponujecie. Flagowym produktem kanadyjskiej firmy jest platforma MobiControl, umożliwiająca łatwe i bezpieczne zintegrowanie floty urządzeń mobilnych, niezależnie od ich rodzaju czy wykorzystywanego systemu operacyjnego. Nasz trzeci partner na targach Taropak - RAM Mounts Baltic to wyłączny dystrybutor na Polskę profesjonalnych uchwytów montażowych marki RAM Mounts. Dzięki nim Wasz sprzęt będzie bezpiecznie zamocowany, chroniony przed wstrząsami i drganiami i zawsze w zasięgu ręki. Uchwyty RAMsą produkowane w USA, objęte dożywotnią gwarancją i wykorzystują opatentowane rozwiązania konstrukcyjne.

A jeśli mowa o porządkach to na pewno pomoże w nich także nasz terminalomat Rewista. Zautomatyzowany system do wydawania urządzeń pozwala na pełną kontrolę nad liczbą i stanem urządzeń, redukcję kosztów ich eksploatacji i zwiększenie efektywności ich wykorzystywania, a dzięki elastycznej konstrukcji nie zajmuje dużo miejsca i daje się z łatwością przebudowywać tak, żeby dopasować się do potrzeb użytkownika.

Możecie zresztą sami się przekonać, bo wszystkie te produkty można zobaczyć na naszym stoisku podczas targów Taropak w Poznaniu. Zapraszamy do ich testowania i konsultacji z naszymi ekspertami. Czekamy na Was na stoisku 51 w pawilonie 7A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi Taropak potrwają jeszcze do 3 października.

‹ Wróć do listy aktualności

Zebra
Honeywell
Adventech Dlog
Soti
Extreme
ProGlove
Nice label
Datalogic
Printronix Auto ID
51T Charging

Adres korespondencyjny:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Męczenników Oświęcimia 40, 41-922 Radzionków

tel. 32 388 08 80
zapytania@aspekt.net.pl

Adres rejestrowy:
ASPEKT Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 11/E6
40-082 Katowice

NIP: 6262687188
REGON: 276 465 720
KRS: 0000122442

Sąd Rejonowy Katowice - Wschód, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy: 272 500,00 PLN

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny? Wyślij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.